Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

deocheata

Se spune ca sanatatea este mai buna decat toate. Fii pregatita sa primesti si sa dai sfaturi despre cele mai bune metode si produse care te pot ajuta sa ai o sanatate de invidiat!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

andreea_the_best

deocheata

Mesajde andreea_the_best » Mar Ian 25, 2011 9:30 pm

Cand ma duc la liceu ,la plimbare, nu prea ma machez ma dau cu tus ,cu rimel si cu ruj.Atunci cand imi indrept parul(am parul foarte putin ondulat) si ma machez mai strident toata lumea imi spune "vai da te-ai facut mai frumoasa" o colega mi-a spus ca seman cu andreea marin si s-a uitat fix la mine cateva minute parca zici ca ma manca din priviri la fel si un coleg .Mai pe seara cand ajung acasa casc intruna, ma doare capul imi vine sa plang ,tremur, ma doare burta.Ma citeste bunica si imi trece si imi spune ca am fost deocheata..Oare sunt deocheata sau altceva....stiti ceva pentru "anti deochere".Sunt credincioasa nu prea cred in deochi vraji si alte prosti dar mereu cand ma aranjez mi se intampla la fel,colegele mele sunt sunt foarte invidioase.

ella369

Re: deocheata

Mesajde ella369 » Mar Ian 25, 2011 9:49 pm

si eu am fost de multe ori deocheata.aveam aceleasi simptome ca tine.bunica mi'a zis sa port ceva pe dos,ori chilotii,ori sosetele.cand ies undeva imi iau chilotii pe dos si nu mai am probleme.incearca si tu

anna_d

Mesajde anna_d » Mie Ian 26, 2011 6:41 pm

Nu prea cred ca are vreo legatura cu deochiul. Poate te simteai rau din alte motive. :shock:

pinklollypop

Mesajde pinklollypop » Mie Ian 26, 2011 10:33 pm

no comment :))))

naughty_angel

Mesajde naughty_angel » Vin Ian 28, 2011 3:22 pm

andreea_the_best scrie:Cand ma duc la liceu ,la plimbare, nu prea ma machez ma dau cu tus ,cu rimel si cu ruj.Atunci cand imi indrept parul(am parul foarte putin ondulat) si ma machez mai strident toata lumea imi spune "vai da te-ai facut mai frumoasa" o colega mi-a spus ca seman cu andreea marin si s-a uitat fix la mine cateva minute parca zici ca ma manca din priviri la fel si un coleg .Mai pe seara cand ajung acasa casc intruna, ma doare capul imi vine sa plang ,tremur, ma doare burta.Ma citeste bunica si imi trece si imi spune ca am fost deocheata..Oare sunt deocheata sau altceva....stiti ceva pentru "anti deochere".Sunt credincioasa nu prea cred in deochi vraji si alte prosti dar mereu cand ma aranjez mi se intampla la fel,colegele mele sunt sunt foarte invidioase.

E bine ca ai o parere atat de buna despre tine, pentru "anti deochere" ai putea purta o fundita rosie legata de incheietura :lol: :lol: :lol:

denisaalina009

Mesajde denisaalina009 » Vin Ian 28, 2011 6:27 pm

poate ca nu l-ai vazut pe "barbatul insurat"pe care il iubesti in secret si de aia te-ai simtit rau:P

pinklollypop

Mesajde pinklollypop » Vin Ian 28, 2011 8:23 pm

:)))