Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Ce culoare ma prinde?

Ai o nelamurire legata de parul tau? Adelina Laios, top-stylist la unul dintre cele mai exclusiviste saloane din Bucuresti, Egoist, iti raspunde la intrebarile tale legate de ingrijirea parului si coafura.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Lydia_80

Ce culoare ma prinde?

Mesajde Lydia_80 » Mie Apr 29, 2009 12:39 am

[img][img]http://i290.photobucket.com/albums/ll278/lidydidi/lidajpg.jpg[/img][/img]

Va rog frumos daca puteti sa-mi dat si mie o sugestie referitoare la culoarea parului , mentionez ca sunt vopsita si acuma a inceput sa creasca la radacina si se vede urat. As vrea sa schimb ceva , culoarea aceasta nu prea mi-a placut si nu stiu sper ce sa optez , ar fi indicat niste suvite satene sau nu stiu cum ca sa nu mai fie diferenta asa de culoare cand incepe sa creasca.
As vrea sa va dati dvs cu parerea , mentionez ca am ochii verzi si fata dupa cum vedeti este rotunda si cred ca tunsoare ar fi indicat tot ceva filat pt ca sunt umpic si mai grasuta la fata.

Imi cer scuze de iepuras, dar asta era singura poza pe care o aveam ca sa va dati seama mai bine. iepurasul nu intra in calcul... :)

Va multumesc.

adellinaa
Expert Divahair

Locaţie: salon EGOIST

Mesajde adellinaa » Mie Apr 29, 2009 8:26 am

O tunsoare in trepte , la lungimea asta sau mai lung putin, acoperita culoarea de acum cu naturalul tau + suvite blond deschis cred ca te-ar avantaja... daca faci suvite nu esti obligata sa te vopsesti in fiecare luna ... :)

Aiana

Mesajde Aiana » Joi Apr 30, 2009 8:18 am

Buna adellinaa.wk. placut eu plec la tara stii pt. ce.Ne auzim luni,pupici la scumpicelele tale. :D :D

adellinaa
Expert Divahair

Locaţie: salon EGOIST

Mesajde adellinaa » Joi Apr 30, 2009 8:26 am

sa ai vreme buna Aiana, astept sa vina ziua de luni :D