Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

ce mai execut eu....

Ai o nelamurire legata de parul tau? Adelina Laios, top-stylist la unul dintre cele mai exclusiviste saloane din Bucuresti, Egoist, iti raspunde la intrebarile tale legate de ingrijirea parului si coafura.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

adellinaa
Expert Divahair

Locaţie: salon EGOIST

ce mai execut eu....

Mesajde adellinaa » Mar Oct 06, 2009 2:33 am

ce mai execut eu....din cind in cind.... pe la salon.... si nu numai..... http://adelutzal.hi5.com

adellinaa
Expert Divahair

Mesajde adellinaa » Mar Oct 06, 2009 2:54 am

in acest moment astept cu nerabdare revista Tango.....am lucrat impreuna cu doamna Alice Nastase care este si clienta mea si cu Narcisa Simandan (make-up artist) si o intreaga echipa la realizarea unui pictorial in care actorii principali si de fapt singurii pozati sunt Jojo si de la Divertis domnul Toni Grecu ....am fost extrem de surprinsa sa o vad pe Jojo tunsa si mai scurt decit a aparut in ultimul numar al revistei Viva....e dulcica foc sociabila si foarte feminina....... iar Toni este un om deosebit si un actor desavirsit..... mi-a placut la nebunie.... ...astept revista si parerile voastre despre pictorial.... va pup

adellinaa
Expert Divahair

Mesajde adellinaa » Mar Oct 06, 2009 10:44 pm

Pentru a realiza materialele video am mers la salon de dimineata la ora 8 si eu am inceput deja cu machiajul pentru una din fete... au sosit si ceilalti participanti, respectiv cameramanul bine accesorizat cu tot felul de chestii pentu filmat , Oana de la Diva Hair apoi pe rind au sosit si celelalte modele ( nici una dintre ele nu este fotomodel sau manechin sau ceva de genul asta).... am ales locul unde sa filmam ... si ne-am apucat de treaba...am terminat pe la 3 sau 4 ... nu mai stiu exact.... a fost un tur de forta extrem .... cel putin pentru mine....

adellinaa
Expert Divahair

Mesajde adellinaa » Lun Oct 12, 2009 9:19 am

http://www.revistatango.ro/toni_grecu_j ... 12-p2.html aici vedeti pozele cu JOJO si TONI GRECU din revista Tango

MainePoimaine

Mesajde MainePoimaine » Lun Oct 12, 2009 10:27 am

adellinaa scrie:Pentru a realiza materialele video am mers la salon de dimineata la ora 8 si eu am inceput deja cu machiajul pentru una din fete... au sosit si ceilalti participanti, respectiv cameramanul bine accesorizat cu tot felul de chestii pentu filmat , Oana de la Diva Hair apoi pe rind au sosit si celelalte modele ( nici una dintre ele nu este fotomodel sau manechin sau ceva de genul asta).... am ales locul unde sa filmam ... si ne-am apucat de treaba...am terminat pe la 3 sau 4 ... nu mai stiu exact.... a fost un tur de forta extrem .... cel putin pentru mine....

Felicitari Adelina si pentru materialele video de pe Diva si pentru ce ai facut la pictorialul revistei Tango :)!

adellinaa
Expert Divahair

Mesajde adellinaa » Lun Oct 12, 2009 10:47 am

multumesc! va voi povesti in continuare ce mai execut eu.... si pe la salon si nu numai.... vine gala Wella, se lanseaza trendurile pentru noul sezon ... astept si de la Loreal .... va mai povestesc daca sunteti interesate.... poate pun si niste poze cu coafuri facute de mine..de nunta, de seara... chestii....

adellinaa
Expert Divahair

Mesajde adellinaa » Dum Oct 18, 2009 11:00 am

a fost lansata coectia de culoare toamna -iarna 2009-2010 la Loreal.... se numeste Rock,n,folk...bine inteles ca inspiratia hair styistilor francezi au fost concertele din care nu lipsesc interpretele de sex feminin si chitarile....culorile en vogue in acest sezon sint satenurile naturale, nuantele de rosu, aramiu, cenusiu si blondul foarte deschis combinate intre ele prin suvite si mese contrastante....... imbracaminrea e marcata prin geci de piele in stil biker , pantaloni evazati si tocuri foarte inalte, mici accesorii florale cum ar fi brosele .....ce parere aveti fetelor?
adellinaa

adellinaa
Expert Divahair

Mesajde adellinaa » Dum Oct 18, 2009 11:14 am

http://fr.lorealprofessionnel.com/_fr/_ ... Navigation^Nav_Tendances_et_createurs&....ca sa vedeti mai multe....video
adellinaa

adellinaa
Expert Divahair

Mesajde adellinaa » Lun Oct 19, 2009 10:18 am

http://www.carespot.ro/... de aici puteti cumpara produse profesionale....
adellinaa

adellinaa
Expert Divahair

Mesajde adellinaa » Vin Oct 23, 2009 9:49 am

produse noi de la top line.... am fot la seminar ....intersant.... produsele sensiece by shiseido.... imbina tenologia cu zen-ul.... produse destinate alintarii si tratarii parului lung in mod special... sampoane , balsamuri, tratamente, capsule , produse de intins permanent parul ondulat si cret....si noul trend in materie de cocuri
adellinaa

adellinaa
Expert Divahair

Mesajde adellinaa » Vin Oct 23, 2009 9:51 am

seminar kerastase.... produse noi si aici....impotriva caderii parului si sampoane pentru par gras, radacini grase, lungimi uscate, pentru fir subtire sau gros...
adellinaa

adellinaa
Expert Divahair

Mesajde adellinaa » Dum Dec 20, 2009 9:47 am

citeva lucrari d-ale mele...Imagine.........Imagine.........Imagine..........Imagine.........Imagine........Imagine..........Imagine......Imaginemai noi sau mai vechi
adellinaa

adellinaa
Expert Divahair

Mesajde adellinaa » Vin Ian 08, 2010 11:02 am

LA MULTI ANI ! pe anul asta , va doresc tot ce e mai bun pentru voi , sa fiti iubite(i) de cine vreti voi si multa sanatate!!!
adellinaa

anna_d

Mesajde anna_d » Vin Ian 22, 2010 6:57 pm

Frumoase lucrarile din poze.

adellinaa
Expert Divahair

Mesajde adellinaa » Vin Ian 22, 2010 11:25 pm

multumesc anna_d :D
adellinaa

Următorul