Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

ce vopsea sa aleg??

Ai o nelamurire legata de parul tau? Adelina Laios, top-stylist la unul dintre cele mai exclusiviste saloane din Bucuresti, Egoist, iti raspunde la intrebarile tale legate de ingrijirea parului si coafura.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

adellinaa
Expert Divahair

Locaţie: salon EGOIST

Re: ce vopsea sa aleg??

Mesajde adellinaa » Joi Apr 01, 2010 8:17 pm

multumesc pentru urare! :D acolo in poza se pot vedea mai multe culori.... e cam nevopsita tipa .... se vede ditamai radacina.... apoi e un aramiu gen 7/43 de la wella iar pe lungimi e decolorat zdravan .... cu vre-o doua tonuri si nici aramiu nu mai e .... sa zicem un fel de 9/3 ..... cred ca te-ai lamurit..... :lol: astept alta intrebare legata de fata asta....
adellinaa

charlotte.w

Mesajde charlotte.w » Sâm Apr 03, 2010 8:15 pm

Trebuie sa ai ochiul format, tu esti profesionista, eu nu vad radacinile chiar deloc :lol: dar pe lungimi, se observa ca e mai deschisa culoarea :lol: multumesc
Uite, iti mai pun doua poze f recente cu ea

aici : http://img215.imageshack.us/img215/1829 ... ttevop.jpg
aici una din concert
http://www.flickr.com/photos/deadbysunrise/4457188499/
In poze, mi se pare mie sau pare culoarea coniacului/whisky mai inchis, whatever :).Am in casa 8/74, ciocolata-caramel de la Wella, sper sa imi iasa apropiat de nuanta din prima poza, acum am parul un castaniu deschis cu un pic reflexe de auriu, de la celelalte dati (si sincera sa fiu nu imi place auriul din parul meu, nu ma avantajeaza nici un pic) cand m-am vopsit :P .Nu vreau nici prea deschis sau blond si nici un caz oranj ci un ciocolatiu coniac, sa zic asa :P O sa te tin la curent.Paste Fericit *hug*

adellinaa
Expert Divahair

Locaţie: salon EGOIST

Mesajde adellinaa » Lun Apr 05, 2010 4:13 pm

atunci poate ar trebui sa te orientezi la un 8/74..... multumesc de urari! sarbatori cu bine si tie!
adellinaa

Anterior