Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Ce culoare de blush sa folosesc?

Ai o nelamurire legata de parul tau? Adelina Laios, top-stylist la unul dintre cele mai exclusiviste saloane din Bucuresti, Egoist, iti raspunde la intrebarile tale legate de ingrijirea parului si coafura.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

irinuca05

Ce culoare de blush sa folosesc?

Mesajde irinuca05 » Vin Feb 13, 2009 11:25 am

Am tenul deschis, parul blond inchis natural, ochi albastri. Folosesc fond de ten cu acoperire usoara. Stilul de machiaj este unul natural, culorile de fard folosite cel mai des: bej, maro deschis, auriu. De cele mai multe ori folosesc doar rimel si putin fond de ten. Prietenele mele imi recomanda sa folosesc si blush, dar nu stiu ce culoare mi s-ar potrivi. Sau ce tip. Mie mi-a placut Bourjois, culoarea Brun cuivré 03 (cred), este culoarea piersicii cu reflexii aurii. Ce spuneti? Sa folosesc un blush mat sau gen perle bronzante, stralucitor?

adellinaa
Expert Divahair

Locaţie: salon EGOIST

Mesajde adellinaa » Vin Feb 13, 2009 6:46 pm

nu ai postat bine intrebarea... aici e INTREABA EXPERTUL HAIR-STYLIST...pune intrebarea ta la categoria potrivita ,nu de alta dar aici n-ai prea multe sanse sa primesti un raspuns ok :? :?