Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Tratament antiriduri

Fii mereu conectata la ultimele tendinte in materie de moda si frumusete si comenteaza-le cu prietenele tale virtuale.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

sondi

Tratament antiriduri

Mesajde sondi » Vin Sep 26, 2014 1:03 pm

Buna ziua!

Ce tratament antiriduri ati folosit si care si-a dovedit eficienta?

mishairy

Re: Tratament antiriduri

Mesajde mishairy » Vin Sep 26, 2014 4:59 pm

Produse cosmetice de o calitate superioara. Veti gasi produse pentru ingrijirea tenului, corpului, mainilor, buzelor etc. Produsele sunt recunoscute international pentru calitatea lor.

http://www.manier.ro/cosmetice

m.petro.n

Mesajde m.petro.n » Sâm Noi 01, 2014 1:33 am

Iti recomand cu toata increderea sa accesezi site-ul www.beautyclinic.ro si vei avea posibilitatea sa-ti alegi o metoda pt a scapa de riduri ,adecvata tie.
Nu mai cred in creme si lotiuni miraculoase.Am cheltuit o gramada de bani pe cele mai bune creme,dar rezultatele nu au fost cele scontate.
Eu am incercat microdermoabraziune,peeling,botox,acid hialuronic la aceasta clinica si am fost foarte multumita de rezultate. Dr.El Shanti Abdel e un profesionist!
Succes!!!

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Sâm Noi 01, 2014 1:32 pm

m.petro.n scrie:Iti recomand cu toata increderea sa accesezi site-ul http://www.beautyclinic.ro si vei avea posibilitatea sa-ti alegi o metoda pt a scapa de riduri ,adecvata tie.
Nu mai cred in creme si lotiuni miraculoase.Am cheltuit o gramada de bani pe cele mai bune creme,dar rezultatele nu au fost cele scontate.
Eu am incercat microdermoabraziune,peeling,botox,acid hialuronic la aceasta clinica si am fost foarte multumita de rezultate. Dr.El Shanti Abdel e un profesionist!
Succes!!!

Alt arabete fara pacienti isi trimise sluga pe forumuri de gagici.... :mrgreen:

karin2014

Mesajde karin2014 » Joi Noi 20, 2014 11:09 am

Using a distinct affair to seem to is an excellent starting place when you will decide to shed pounds, nevertheless it defintely won't be adequate TRX Australia that may help you keep the excess weight down next time has expired.
Prior to starting in your weight loss endeavor, develop a way to self motivate to prevent Trx Workouts the body weight burning proceeding. You can't get a improved commitment for weight reduction rather than get fit along with think empowered.
Find a activity or maybe activity you can love to finding people relocating. There's no need to expend a lot of time in a gymnasium, except if TRX Australia is precisely what you choose to do, another choice is always to commit a bit make the most home gym machines.
A rise in the exact amount and also power of exercising through as low as 20 min on a daily basis are able to do wonders to assist you Trx Workouts achieve weight reduction ambitions. Experts recommend getting rid of a maximum of 2 pounds 7.

derby

Mesajde derby » Mie Oct 12, 2016 1:32 pm

Impreskin ati folosit pt riduri? De riduri nu cred ca se poate scapa decat prin operatie.

EuMirela12

Mesajde EuMirela12 » Sâm Noi 05, 2016 8:45 pm

Am mai scris despre acest produs pe care il folosesc de aprox 2 luni, se numeste PERLE BLEUE si sunt foarte multumita de aceasta crema si fiola cu ser. Se pot citi informatii care sunt multe, pe internet :)

miha210

Mesajde miha210 » Lun Sep 10, 2018 2:03 pm

Si cremele sunt foarte eficiente pentru eliminarea in totalitate a ridurilor si pentru catifelarea pielii.