Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Magazine online?

Fii mereu conectata la ultimele tendinte in materie de moda si frumusete si comenteaza-le cu prietenele tale virtuale.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Adriana_Emy

Re: Magazine online?

Mesajde Adriana_Emy » Mar Feb 11, 2014 4:13 pm

Coliere si alte Accesorii ieftine si elegante! Modele pentru toate gusturile!
Pentru mine ar fi un cadou perfect de Valentine's Day sau Dragobete!
https://www.facebook.com/sipetulcubijuterii

maria.p2280

Mesajde maria.p2280 » Vin Feb 21, 2014 12:40 pm

Vreau sa va aduc in atentie un nou magazin online, De ce va recomand acest magazin? Pentru ca de fapt nu este chiar un magazin nou...nu stiu daca va mai aduceti aminte de ninfashion.ro, a fost unul dintre primele magazine online de haine de dama din online-ul romanesc. Eu am comandat de o gramada de ori de la ei, pentru ca aveau un raport pret calitate imbatabil. Zilele trecute am descoperit si citind despre ei am descoperit ca sunt aceeasi firma care opera ninfashion.ro. Am comandat de la ei un palton, o rochie si o bluza, si ca sa vedeti ca ce va spun nu sunt vorbe in vant puteti verifica pretul paltonului ( ) Cam greu de gasit (si nu doar in magazinele online) un palton asa de frumos, de lana la doar 100 de lei... Va recomand acest site
PS: Uitasem sa mentionez, am beneficiat si de transport gratuit deoarece am comandat de mai mult de 199 de lei... :D

melly27

Mesajde melly27 » Lun Feb 24, 2014 8:13 pm

Buna fetelor! Am o prietena care vrea sa-si inceapa o afacere cu haine si pentru inceput a adus cateva modele de rochite la preturi ff bune, zic eu, va las un link: http://catwalkhainesiaccesorii.blogspot.ro/ :)

marisa2014

Mesajde marisa2014 » Lun Mar 10, 2014 4:52 am

Stimate Domnule / Doamna :
Multumesc foarte mult pentru timpul acordat. Suntem producător de lenjerie profesional și furnizarea tuturor tipurilor de sexy fine
lenjerie de la costume pentru adulți , rochii lungi , babydolls , seturi de bikini , chiloți pentru bărbați , chiloți de damă , teddies ,
seturi de jartieră și corseters , brevet din PVC si piele de ciorapi cu dimensiuni variate pentru a satisface requirements.By dvs. angajarea
lucrătorii cu experiență , introducând facilități de cusut de top și folosind material de lux , ne-am castigat acreditarea
toți clienții noștri . Producția noastră anuală este de peste 1.500.000 de piese .

FAQ
1.We accepta paypal și picătură de transport maritim de 100% în condiții de siguranță ușă în ușă fără probleme .

2 . Livrare Transport : EMS DHL TNT UPS , etc în termen de 3-7 zile .

3.The mai comanzi , prețul mai ieftin vei primi .

4.Plata : PayPal , Western Union , Money Gram , T / Tetc .

5.Package fi trimis în 48 de ore , urgent , atunci clientii de e-mail de urmărire număr .

6.Sample pentru testare accepta , Când u testa calitatea noastră , atunci putem face mai mult și de lungă de afaceri pe termen lung cu u în continuare .

7.Our MOQ este de $ 100 , ordine mixtă este suport .

8.Our Email / MSN : marisa@moonosa.com ;

Marisa Lin
Tel : +008618065437875
Telefon : 0595-22501050 Fax : 22501050
Moonosa moda Apparel Limited

Imagine

cristina_petre

Mesajde cristina_petre » Joi Mar 13, 2014 11:34 am

www.banila.ro Au marimi diverse si hainele sunt de calitate

mihapusha81

Mesajde mihapusha81 » Lun Mar 17, 2014 12:28 am

De curand am descoperit un site cu niste superbe. Merg foarte bine pt banchet. Daca esti mai exclusivista si vrei ceva de fitze poti incerca tot pe acest site.

alexamasu

Mesajde alexamasu » Mar Apr 22, 2014 2:24 pm

alexamasu

Mesajde alexamasu » Mar Apr 22, 2014 2:29 pm

Buna, eu am cumparat o bratara de inox cu silicon prietenului meu cu 32 ron. Dar au si bijuterii,cosmetice la cele mai bune preturi de pe net, dupa parerea mea. Am cumparat de pe acest site

anca382

Mesajde anca382 » Mar Apr 29, 2014 5:46 pm

Iti recomand www.banila.ro sunt foarte rapizi si au haine frumoase!

claa

Mesajde claa » Mie Apr 30, 2014 10:26 am

Va recomand www.banila.ro
Au rochite superbe si marimile coincid.

claa

Mesajde claa » Mie Apr 30, 2014 10:29 am

Incearca http://www.banila.ro.Sunt foarte rapizi si au preturi foarte bune.Hainele sunt ca cele de pe site si chiar isi merita banii. :wink:

cristinab88

Mesajde cristinab88 » Mie Iun 11, 2014 3:53 pm

Saptamana asta mi-am cumparat 2 pereche de pantofi suuuper de pe www.coolclothes.eu si am primit si livrarea gratuita ! pantofi sunt de calitate superioaraa si cred ca a meritat.. daca ii cumparam din mall plateam mult mai mult..

cristinab88

nou reduceri!!! pe coolclothes

Mesajde cristinab88 » Joi Iun 12, 2014 5:37 pm

Reduceri 60% 50% 40% numai pe www.coolclothes.eu . Comanda acum si profita de reduceri, vei primi coletul tau in 24 de ore pentru produsele aflate la reduceri ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

catalin2004us

Mesajde catalin2004us » Lun Iun 16, 2014 6:40 pm

vezi www.vitalitate.info gasesti tot ce ai nevoie si ieftin si scump

Sunmodels

Mesajde Sunmodels » Dum Aug 17, 2014 5:29 pm

They say your work is never done. They say you can’t mix business with pleasure. They say good things come to those who wait.
It’s a good thing “they” don’t work at SUN Models.

Cu o experienta de aproximativ 7 ani in activitatea de webchat, SUN Models ofera modelelor sale un mediu atractiv si calitativ pentru desfasurarea activitatii profesionale, intr-un spatiu relaxat si liber de constrangeri de orice fel.
Valorile noastre sunt definite de seriozitate, punctualitate, discretie, corectitudine si loialitate.
Stim conceptiile invechite, refractare si complet nelegitime legate de activitatea de webchat si ne concentram eforturile in acest sens pentru a asigura discretia si confidentialitatea modelelor noastre, atat prin spatiile individuale de lucru, amplasarea studioului cat si prin site-urile cu care colaboram.

Si tu poti face parte din echipa SUN Models! Ai doar de castigat!

Avantajele SUN Models
Salariu minim garantat! Pachet de salarizare foarte atractiv, procent consistent si bonusuri periodice.
Siguranta unui job 100% legal si a unui mediu de munca placut si relaxant, alaturi de profesionisti, care vor fi alaturi de tine cu sfaturi, idei sau pareri si te vor indruma atunci cand vei avea nevoie. Toate colaborarile noastre se bazeaza pe contract de munca incheiat intre model si studio.
Pe toate site-urile cu care lucram este restrictionat accesul persoanelor din Romania, asigurandu-se astfel confidentialitate si intimitatea modelelor.
Program de munca flexibil, adaptabil nevoilor de ordin personal (ex. scoala, facultate, sot, copil, etc.)
Conditii de munca excelente intr-o locatie ultra-centrala din Constanta asigurata cu sistem de securitate si dotari de ultima generatie, in imediata vecinatate a tuturor mijloacelor de transport in comun, taxi-uri, baruri, pub-uri, restaurante, etc.
Camere de lucru individuale, cu un decor modern, confortabil si echipamente de calitate.
Sedinte foto gratuite periodice (imaginea ta este extreme de importanta, de aceea vom organiza sedinte foto profesionale care te vor pune in valoare; sedintele foto NU se fac nud).
Training gratuit, personalizat (trainerul nostru iti va explica ceea ce vei face, iti va oferi sfaturi, idei, pareri si raspunsuri privitoare la absolut orice intrebare ai, atunci cand ai nevoie si te va ajuta atat la inceput, cat si pe parcursul activitatii tale), suport tehnic disponibil 24/24 si consiliere.
Team-buiding-uri periodice (muncim, dar trebuie sa ne si distram si sa ne relaxam; de aceea periodic organizam team-building-uri pentru a ne bucura de rezultatele muncii noastre).

Cerintele SUN Models
Acest anunt se adreseaza doar persoanelor de sex feminin.
Varsta minima 18 ani.
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.
Seriozitate, dorinta de a invata, o personalitate comunicativa.
Dorinta de a face parte dintr-un colectiv dinamic.

Date de contact:

Pentru a obtine mai multe informatii, daca doresti sa vezi cum arata studioul sau doresti sa ne contactezi, te rugam sa accesezi site-ul
http://www.videochat-sunmodels.ro

E-mail:office@sunmodels.ro
Yahoo Messenger:studio_sun@yahoo.com

AnteriorUrmătorul