Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Magazin on line

Fii mereu conectata la ultimele tendinte in materie de moda si frumusete si comenteaza-le cu prietenele tale virtuale.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

ivanaivanov84

Re: Magazin on line

Mesajde ivanaivanov84 » Lun Mar 17, 2014 3:36 pm

Da si eu am vazut Talis, in magazinul FashionVictim. Au rochii de ocazie foarte dragute, mi-am achizitionat si eu una :D

eleonora258

Mesajde eleonora258 » Joi Apr 10, 2014 12:53 pm

Eu recomand http://missgrey.ro/ :D

DidiMihaiescu

Mesajde DidiMihaiescu » Mar Apr 15, 2014 2:14 am

Buna fetelor si eu mi-am achizitionat recent niste hainute de primavara foarte frumoase de la www.missgrey.ro si ma declar foarte multumita! E o surpriza placuta caci, chiar mi-au venit bine ca marimi si materialele sunt calitative cu adevarat :)

LisaLupone

Mesajde LisaLupone » Mar Apr 15, 2014 3:14 am

Da, am accesat si eu www.talis.ro si ma declar sincer incantata! Nu mai alerg prin magazine de data asta pentru tinuta de Paste caci am gasit la ei o rochita trasnet :wink:

cristinab88

Mesajde cristinab88 » Mar Mai 06, 2014 5:08 pm

Site-ul este nou si are preturi super ok, mai ales ca produsele sunt originale. Am ramas uimita de cat de usor a fost sa lansez o comanda. Nici nu a trebuit sa platesc cu cardul, am platit cand curierul mi-a adus coletul.
Am facut o comanda de peste 190 de ron si am primit si transport gratuit de la Cool Clothes .
www.coolclothes.eu

Oanabb

Mesajde Oanabb » Mar Mai 13, 2014 12:49 am

Arunca un ochi pe Talis.ro! Merita!

Vladybby

Mesajde Vladybby » Mar Mai 13, 2014 11:55 pm

Vino acum pe MissGrey.ro! Recomand cu incredere! Ce-a mai rapida livrare!

Miradraga

Mesajde Miradraga » Mar Mai 20, 2014 12:20 am

Va invit sa intrati pe Talis.ro, au niste hainute foarte faine :wink:

catalin2004us

Mesajde catalin2004us » Joi Mai 29, 2014 10:52 pm

da vezi www.vitalitate.info si gasesti tot ce iti doresti: lenjerie intima, pantofi, haine, bijuterii, produse cosmetice, etc

Sunmodels

Mesajde Sunmodels » Dum Aug 17, 2014 5:30 pm

They say your work is never done. They say you can’t mix business with pleasure. They say good things come to those who wait.
It’s a good thing “they” don’t work at SUN Models.

Cu o experienta de aproximativ 7 ani in activitatea de webchat, SUN Models ofera modelelor sale un mediu atractiv si calitativ pentru desfasurarea activitatii profesionale, intr-un spatiu relaxat si liber de constrangeri de orice fel.
Valorile noastre sunt definite de seriozitate, punctualitate, discretie, corectitudine si loialitate.
Stim conceptiile invechite, refractare si complet nelegitime legate de activitatea de webchat si ne concentram eforturile in acest sens pentru a asigura discretia si confidentialitatea modelelor noastre, atat prin spatiile individuale de lucru, amplasarea studioului cat si prin site-urile cu care colaboram.

Si tu poti face parte din echipa SUN Models! Ai doar de castigat!

Avantajele SUN Models
Salariu minim garantat! Pachet de salarizare foarte atractiv, procent consistent si bonusuri periodice.
Siguranta unui job 100% legal si a unui mediu de munca placut si relaxant, alaturi de profesionisti, care vor fi alaturi de tine cu sfaturi, idei sau pareri si te vor indruma atunci cand vei avea nevoie. Toate colaborarile noastre se bazeaza pe contract de munca incheiat intre model si studio.
Pe toate site-urile cu care lucram este restrictionat accesul persoanelor din Romania, asigurandu-se astfel confidentialitate si intimitatea modelelor.
Program de munca flexibil, adaptabil nevoilor de ordin personal (ex. scoala, facultate, sot, copil, etc.)
Conditii de munca excelente intr-o locatie ultra-centrala din Constanta asigurata cu sistem de securitate si dotari de ultima generatie, in imediata vecinatate a tuturor mijloacelor de transport in comun, taxi-uri, baruri, pub-uri, restaurante, etc.
Camere de lucru individuale, cu un decor modern, confortabil si echipamente de calitate.
Sedinte foto gratuite periodice (imaginea ta este extreme de importanta, de aceea vom organiza sedinte foto profesionale care te vor pune in valoare; sedintele foto NU se fac nud).
Training gratuit, personalizat (trainerul nostru iti va explica ceea ce vei face, iti va oferi sfaturi, idei, pareri si raspunsuri privitoare la absolut orice intrebare ai, atunci cand ai nevoie si te va ajuta atat la inceput, cat si pe parcursul activitatii tale), suport tehnic disponibil 24/24 si consiliere.
Team-buiding-uri periodice (muncim, dar trebuie sa ne si distram si sa ne relaxam; de aceea periodic organizam team-building-uri pentru a ne bucura de rezultatele muncii noastre).

Cerintele SUN Models
Acest anunt se adreseaza doar persoanelor de sex feminin.
Varsta minima 18 ani.
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.
Seriozitate, dorinta de a invata, o personalitate comunicativa.
Dorinta de a face parte dintr-un colectiv dinamic.

Date de contact:

Pentru a obtine mai multe informatii, daca doresti sa vezi cum arata studioul sau doresti sa ne contactezi, te rugam sa accesezi site-ul
www.videochat-sunmodels.ro

E-mail:office@sunmodels.ro
Yahoo Messenger:studio_sun@yahoo.com

mishairy

Mesajde mishairy » Lun Sep 29, 2014 5:54 pm

Un magazin online f. ok este [url]http://www.manier.ro/[/url]
Au genti din piele naturala foarte frumoase si mai nou am vazut ca au si produse cosmetice.
Sper sa va ajute recomandarea mea :)

dressbox

Mesajde dressbox » Mar Dec 02, 2014 2:01 pm

inchirierea rochiilor create de marile case de moda internationale, o solutie la indemana pentru evenimentele la care vrei sa fii WOW (cum ar fi petrecerile de Sarbatori): www.dressbox.ro

cyb4all

Mesajde cyb4all » Lun Dec 15, 2014 7:13 pm

Intra pe http://www.shop.cybele.ro si vei avea o surpriza placuta.
In principal rochii de ocazie, realizate cu mult bun gust, din materiale deosebite.
Este printre putinele magazine online unde poti gasi rochii din voal de matase naturala. Dantelele sunt superbe, de calitate deosebita, iar toate acestea la preturi foarte bune.
Articolele sunt produse in fabrica proprie, colectiile cybele sunt prezente pe piata de 20 de ani, astfel incat sunt sanse foarte mari sa poti primi exact masura care ti se potriveste. Nu trebuie decat sa dai drumul la comanda si apoi vei fi sunata pentru toate detaliile. Sau poti sa contactezi chiar tu firma si sa explici ce masura iti vine cel mai bine.

Spor la cumparaturi.

http://www.shop.cybele.ro

hainedelight

Mesajde hainedelight » Mie Dec 17, 2014 12:56 pm

Recomand cu multa incredere magazinul cu haine online dama http://hainedelight.ro/. Gasesti aici foarte multe modele de rochii elegante, bluze, blugi dama, sacouri dama, fuste elegante ieftine. http://hainedelight.ro/fuste/389-fusta-cu-aplicatii-in-dungi.html

Anterior