Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

shopping online

Fii mereu conectata la ultimele tendinte in materie de moda si frumusete si comenteaza-le cu prietenele tale virtuale.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Adriana_Emy

Re: shopping online

Mesajde Adriana_Emy » Mar Feb 11, 2014 4:12 pm

Coliere si alte Accesorii ieftine si elegante! Modele pentru toate gusturile!
Pentru mine ar fi un cadou perfect de Valentine's Day sau Dragobete!
https://www.facebook.com/sipetulcubijuterii

melly27

Mesajde melly27 » Lun Feb 24, 2014 8:16 pm

Buna fetelor! Am o prietena care vrea sa-si inceapa o afacere cu haine si pentru inceput a adus cateva modele de rochite la preturi ff bune, zic eu, va las un link: http://catwalkhainesiaccesorii.blogspot.ro/

EllaC2710

Mesajde EllaC2710 » Dum Mar 02, 2014 5:54 pm

Am gasit pe net un super site www.toatemagazinele-online.ro , aici se gasesc la un loc foarte multe magazine on-line ale celor mai renumite branduri. Este stucturat pe mai multe categorii: fashion, beauty, IT&C, slim, etc. Este un site pe care l-am asteptat si vi-l recomand cu drag.

anamariacocianu

Mesajde anamariacocianu » Lun Mar 03, 2014 12:19 pm

Buna fetelor. Eu imi cumpar haine online de pe site-ul www.womanfashion.ro. Vi-l recomand cu incredere.

marisa2014

Mesajde marisa2014 » Lun Mar 10, 2014 4:53 am

Multumesc foarte mult pentru timpul acordat. Suntem producător de lenjerie profesional și furnizarea tuturor tipurilor de sexy fine
lenjerie de la costume pentru adulți , rochii lungi , babydolls , seturi de bikini , chiloți pentru bărbați , chiloți de damă , teddies ,
seturi de jartieră și corseters , brevet din PVC si piele de ciorapi cu dimensiuni variate pentru a satisface requirements.By dvs. angajarea
lucrătorii cu experiență , introducând facilități de cusut de top și folosind material de lux , ne-am castigat acreditarea
toți clienții noștri . Producția noastră anuală este de peste 1.500.000 de piese .

FAQ
1.We accepta paypal și picătură de transport maritim de 100% în condiții de siguranță ușă în ușă fără probleme .

2 . Livrare Transport : EMS DHL TNT UPS , etc în termen de 3-7 zile .

3.The mai comanzi , prețul mai ieftin vei primi .

4.Plata : PayPal , Western Union , Money Gram , T / Tetc .

5.Package fi trimis în 48 de ore , urgent , atunci clientii de e-mail de urmărire număr .

6.Sample pentru testare accepta , Când u testa calitatea noastră , atunci putem face mai mult și de lungă de afaceri pe termen lung cu u în continuare .

7.Our MOQ este de $ 100 , ordine mixtă este suport .

8.Our Email / MSN : marisa@moonosa.com ;

Marisa Lin
Tel : +008618065437875
Telefon : 0595-22501050 Fax : 22501050
Moonosa moda Apparel Limited
http://www.moonosa.com

Imagine

http://www.moonosa.com

543543543453

cristina_petre

Mesajde cristina_petre » Joi Mar 13, 2014 11:33 am

Eu am dat de pe www.banila.ro comanda de cateva camasi si sunt multumita

alexamasu

Mesajde alexamasu » Mar Apr 22, 2014 2:38 pm

Eu mi am luat niste cosmetice foarte bune de la un magazin online, Giada Rome se numeste si am fost foarte multumita iar preturile sunt super ok. http://www.giada-rome.com/

claa

Mesajde claa » Mie Apr 30, 2014 11:17 am

Am descoperit de curand un site pe care vi l recomand si voua www.banila.ro
Au produse de calitate la preturi foarte bune.

anca382

Mesajde anca382 » Mie Apr 30, 2014 12:02 pm

claa scrie:Am descoperit de curand un site pe care vi l recomand si voua http://www.banila.ro
Au produse de calitate la preturi foarte bune.

Si eu am facut o comanda pe acelasi site si coletu a fost acasa urmatoarea zi.Sunt foarte promti!

cristinab88

Mesajde cristinab88 » Mar Mai 06, 2014 5:07 pm

Site-ul este nou si are preturi super ok, mai ales ca produsele sunt originale. Am ramas uimita de cat de usor a fost sa lansez o comanda. Nici nu a trebuit sa platesc cu cardul, am platit cand curierul mi-a adus coletul.
Am facut o comanda de peste 190 de ron si am primit si transport gratuit de la Cool Clothes .
www.coolclothes.eu

Lilidmm

Mesajde Lilidmm » Mie Mai 07, 2014 2:05 am

Mie imi plac rochitele de la MissGrey Romania! Se comanda foarte usor!

OliviaD

Re:

Mesajde OliviaD » Mar Mai 20, 2014 11:52 pm

[quote="anna_d"]Poate te intereseaza

www.Mycloset.ro - Primul Online Fashion Outlet din Romania

Eu tot primesc de pe mai multe forumuri acest mesaj de la ei. Nu am incercat sa comand vreodata ceva imbracaminte de pe net, eu simt nevoia sa probez si sa ma asigur ca imi vine bine ceva.

MEGA REDUCERI in sezonul de vara!!!

Veti gasi toate marcile voastre preferate de incaltaminte, imbracaminte si accesorii, totalizand peste 15000 de produse printre care se numara marci consacrate, prezente pe site-ul nostru, inca de la inceput, precum:

Diesel, Nine West, Calvin Klein, Hugo Boss, Guess, Roxy, Miss Sixty, Energie, Adio, Fornarina, Lacoste, Adidas, Puma, Circa, Vans, Converse, DKNY si multe altele care va vor capta interesul
[/q

Eu mi-am gasit fara probleme masura L, la MissGrey.ro ! Marimile se potrivesc percet!

cristinab88

Re: shopping online ? >>> www.coolclothes.eu

Mesajde cristinab88 » Mie Iun 11, 2014 3:53 pm

Saptamana asta mi-am cumparat 2 pereche de pantofi suuuper de pe www.coolclothes.eu si am primit si livrarea gratuita ! pantofi sunt de calitate superioaraa si cred ca a meritat.. daca ii cumparam din mall plateam mult mai mult..

cristinab88

Re: shopping online REDUCERI !

Mesajde cristinab88 » Joi Iun 12, 2014 5:36 pm

Reduceri 60% 50% 40% numai pe www.coolclothes.eu . Comanda acum si profita de reduceri, vei primi coletul tau in 24 de ore pentru produsele aflate la reduceri !

zalando

Mesajde zalando » Sâm Iun 21, 2014 10:09 pm

Lenjeriile de pat comercializate de magazinul online www.lenjerii-outlet.com ,sunt atent selectionate,pentru a le oferii clientilor nostrii cele mai frumoase si ieftine lenjerii din Romania, facute din materiale precum:bumbac satinat,bumbac egiptean,dantela,matase,saten,bumbac argentinian,bumbac persan,insertii de aur si argint,cristale swarovski.Intr-un cuvant sunt cele mai frumoase si calitative lenjerii de pat de pe piata.Zalando aduce linistea in dormitorul tau

AnteriorUrmătorul