Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Blog nou de make-up profesional

Fii mereu conectata la ultimele tendinte in materie de moda si frumusete si comenteaza-le cu prietenele tale virtuale.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

makeup.agv

Blog nou de make-up profesional

Mesajde makeup.agv » Mie Sep 04, 2013 8:37 pm

Buna tuturor,
-tuturor pasionatelor de make-up si nu numai.
-tuturor celor care nu sunt inca pasionate de make-up, dar care vor deveni pasionate de make-up

Am deschis un blog din mare pasiune pentru vizual si efectele acestuia pentru frumusetea noastra a fetelor.
http://agabrielamakeup.blogspot.ro/
Si nu numai pentru frumusestea noastra, ci si pentru ceea ce aceasta ne facem sa simtim cand suntem frumoase si aranjate.
Pe scurt, asa de inceput, sunt mare pasionata de make-up si tot ce presupune el.
Am reusit,avand mai mult timp liber sa dobandesc experienta dintr-un curs de make-up profesional si atat de incantata am devenit, incat vreau sa impartasesc din hobby-ul meu tuturor pasionatelor astfel incat sa fac multi pasi inainte si cu ajutorul mesajelor , pasiunilor, curiozitatilor voastre.
Am sa postez din experientele mele, din esecurile care m-au facut sa ma perfectionez, din viziunile mele, din asteptarile mele, din tot ce inseamana make-up pentru mine.
Astept asadar orice sugestie si desigur si apreciere la ceea ce am inceput sa construiesc acum pe blogul meu.
Cu drag,Aura Gabriela
http://agabrielamakeup.blogspot.ro/

amalia_schintee

Re: Blog nou de make-up profesional

Mesajde amalia_schintee » Lun Sep 16, 2013 11:10 pm

Si daca doriti sa va asortati unghiutele unui make-up profesional, trebuie sa folositi si o oja profesionala. Pe www.anko.ro gasiti minunata colectie Pixie Dust de la ZOYA, in culori magice dar si noile lacuri de unghii de la IBD.
Va las pe voi sa comentati mai departe.

Artis_Makeup

Mesajde Artis_Makeup » Joi Feb 20, 2014 11:42 am

Servicii machiaj profesional de zi, de seara, pentru sedinte foto,pentru mirese, pentru miri, pentru orice alt eveniment,oricare v-ar fi preferintele,forma ochilor,forma buzelor,impreuna vom gasi varianta care va avantajeaza cel mai bine. Produsele folosite sunt exclusiv profesionale, care asigura un machiaj de maxima rezistenta: Atelier Paris, NYX, Zoeva,Mac s.a.
Pretul unui machiaj este de 80 de lei,
-machiaj mireasa 100 de lei
-proba machiaj mireasa 40 de lei
-aplicare gene false 30 de lei
-preturile pot sa difere in functie de complexitatea machiajului
Rezervarile si informatiile se pot obtine la nr.tel. 0744975654 sau pe pagina https://www.facebook.com/pages/Artis-Ma ... 301?ref=hl

emilstancu

Mesajde emilstancu » Mar Apr 01, 2014 12:51 pm

Buna ziua emil stancu este numele meu, artist fotograf . Ofer servicii de fotografie petru orice proiect sau eveniment. Puteti suna la numarul de telefon 0734 841 934 de luni-duminica intre orele 9:00 si 21:00 . Servicii!!! Stancu Studio poate furniza fiecare aspect al dvs, pe fotografie.
· Fotograf
· Make-up
· Nivele digitale
· Retușare
· Printare
www.emilstancu.weebly.com
www.twitter.com/emilstancu
www.instagram.com/emilstancu
www.stancu.tumblr.com
www.vimeo.com/stancu
www.facebook.com/stancue