Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Camasi si rochii pentru sarbatori

Fii mereu conectata la ultimele tendinte in materie de moda si frumusete si comenteaza-le cu prietenele tale virtuale.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Deiana85

Camasi si rochii pentru sarbatori

Mesajde Deiana85 » Vin Dec 04, 2015 4:21 pm

A aparut colectia noua de ocazia sarbatorilor pe www.famevogue.ro. Te invitam sa vezi camasile eleganta, rochiile formale si rafinate la preturi accesibile. Nu uita nici de modelele de botine sau cizme cu care poti accesoriza tinutele tale. :D

adwords

Re: Camasi si rochii pentru sarbatori

Mesajde adwords » Dum Ian 03, 2016 1:03 pm

De asemenea te invitam sa vezi rochii de revelion rochii de seara si rochii de ocazie originale create exclusiv by marissa.ro producator haine romanesti.

vladriana

Re: Camasi si rochii pentru sarbatori

Mesajde vladriana » Sâm Apr 09, 2016 3:41 pm

Buna fetelor. Ma numesc Adriana si de curand am testat noul balsam de rufe Silan Soft & Oils ‪#‎buzzsilan‬. Vreau sa va spun ca are un parfum foarte placut si lasa hainele foarte catifelate. Ma gandeam sa vi-l recomand. Sunt sigura ca va veti indragosti de el. Il puteti folosi atunci cand spalati rochia, camasa , hainele preferate, atunci cand spalati lenjeriile si nu numai. Incercati-l si sigur il veti adauga in cosul de cumparaturi de fiecare data cand veti ramane fara balsam. Eu ma declar foarte multumita de acest balsam :) Va pup si fiti mereu frumoase !