Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

ce epilator sa-mi cumpar ?

Fii mereu conectata la ultimele tendinte in materie de moda si frumusete si comenteaza-le cu prietenele tale virtuale.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

silvia19

ce epilator sa-mi cumpar ?

Mesajde silvia19 » Sâm Mar 06, 2010 3:12 pm

buna acu 2 anu mi-am cumparat un epilator philips dar nu m-ai merge , am ramas si cu garantia pt k firma a dat faliment , am dat pe el 250 mil , cei drept nu era asa bun , trebuia sa ma fac din 2 in 2 sapt sau o data pe saptamana , nu stiu de care sa-mi mai cumpar pt k nu mai vreau sa mai iau teapa , as opta pe rowenta sau braun dar sa fie bune as da si 2mil pe ele dar sa tina mult nu 2 ani si sa mai raman si cu garantia . pup si multumesc

alinaserban

Mesajde alinaserban » Mar Mar 09, 2010 1:45 pm

salut!am cont pe divahair de mult timp dar acum scriu pt prima data pe forum.......referitor la epilator sa stii k eu amavut acum vreo 4 ani unul de la braun si era bun dar l-am pierdut iar in vara asta mi-a casunat pe epilatorul braun acela care merge sub apa eram disperata sa il am si l-am convins pe al meu sot si mi-a luat insa mi-am luat o mare teapa pt k in primul rand l-am luat k 550 lei iar dupa vreo 2 luni era in metro la 350 lei si bomba este ca daca il folosesti sub apa este ca si cum ai folosi lama de ras adk dupa vreo 2-3 zile incepe sa creasca parul ,dk il folosesti pe pielea uscata te tine cam 2-3 sapt epilatul. In general eu zic k braun este bun in materie de epilatoare dar nici philipsul nu este de aruncat si in plus acum este si promotie la braun,te duci k fostul aparat vechi si ai reducere de 25%.

anna_d

Mesajde anna_d » Mar Mar 09, 2010 2:14 pm

Eu am de destui ani un Braun Silk Epil si sunt multumita de el.

hot_tequila

Locaţie: Bucuresti

Mesajde hot_tequila » Mar Mar 09, 2010 2:15 pm

Si eu as opta pentru Braun Silk Epil.
http://verze.ro
simtul umorului nu a murit

cristinne10

Locaţie: Constanta

Mesajde cristinne10 » Mar Mar 09, 2010 2:28 pm

si eu am avut un brown silk epil si a tinut mai bine de 3 ani.. acum oricum folosesc ceara.. dar daca ar fi sa revin la epilare cu aparat tot la brown m-ar opri

nady888

Mesajde nady888 » Mar Mar 09, 2010 3:45 pm

si eu am folosit brown si inca folosesc...sunt la al 3-lea.... ca s-au mai upgradat..:) e super oky..sunt f f f f multumita de el

Y_Yvonne

Re: ce epilator sa-mi cumpar ?

Mesajde Y_Yvonne » Mar Mar 09, 2010 7:07 pm

silvia19 scrie:buna acu 2 anu mi-am cumparat un epilator philips dar nu m-ai merge , am ramas si cu garantia pt k firma a dat faliment , am dat pe el 250 mil , cei drept nu era asa bun , trebuia sa ma fac din 2 in 2 sapt sau o data pe saptamana , nu stiu de care sa-mi mai cumpar pt k nu mai vreau sa mai iau teapa , as opta pe rowenta sau braun dar sa fie bune as da si 2mil pe ele dar sa tina mult nu 2 ani si sa mai raman si cu garantia . pup si multumesc

As zice ca cele Braun merita atentie. Orienteaza-te spe cele cu cat mai multe pensete.

Y_Yvonne

Mesajde Y_Yvonne » Mar Mar 09, 2010 7:08 pm

nady888 scrie:si eu am folosit brown si inca folosesc...sunt la al 3-lea.... ca s-au mai upgradat..:) e super oky..sunt f f f f multumita de el

Ce model mai exact?

nady888

Mesajde nady888 » Joi Mar 11, 2010 10:55 am

Primul a fost :Braun 3170 SoftPerfection Epilator

Al doilea: Braun 5685 Epilator .. ceva de genu dar fara lumina, cu mai multe capete si masina de tuns :)

Acum mi-am luat unul cu lumina dar fara capete de schimb, deoarece se potrivesc cele de la numarul 2 (a trebuit sa iau altul deoarece s-au tocit pensetele de la capul cu cele mai multe si numai epila)... Asta ultimul are si 40 de pensete :)

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Vin Sep 10, 2010 4:10 pm

Texte.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

alexia_200

Mesajde alexia_200 » Lun Mar 07, 2016 7:54 pm

A incercat cineva epilatorul Philips Lumea descris aici http://www.itgadget.ro/pareri-epilator-philips-lumea-ipl-sc2005-si-pret-ieftin/ . Merita banii?