Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

care este ultimul produs de beauty pe care l-ai achizitionat

Fii mereu conectata la ultimele tendinte in materie de moda si frumusete si comenteaza-le cu prietenele tale virtuale.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

gabriela2310b

Locaţie: Chelles

Re: care este ultimul produs de beauty pe care l-ai achizitionat

Mesajde gabriela2310b » Mar Dec 28, 2010 4:44 am

pentru ca luna decembrie este luna cadourilor, ca orice femeie atunci cand merg la cumparaturi imi achizitionez si ceva pentru mine. am cumparat celor dragi cadourile pe care stiam ca si le doresc si mi-am achizitionat cateva seturi-cadou care se gasesc cu usurinta in toate magazinele de beauty in aceasta perioada.
am optat pentru estee lauder in ceea ce priveste skin-care-ul (un set foarte avantajos la 230 ron: crema de fata, si produse mini (ser, crema de ochi, demachiant) si parfumul preferat.
voua ce v-a facut cu ochiul luna aceasta prin magazine?

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Dec 28, 2010 8:58 am

Parfumurile de la Beautik...inca nu m-am decis... :)

ella369

Mesajde ella369 » Mar Dec 28, 2010 11:19 pm

luna asta am colindat mult prin magazine si de fiecare data,am profitat de ocazie si mi'am luat si eu cate ceva.intradevar acum sunt multe seturi de produse prin magazine.eu am optat pentru un set clean&clear,care spre surprinderea mea chiar da rezultate.mi'am mai cumparat un corector yves saint laurent,de care,din pacate nu sunt prea incantata,un set bourjois parfum cu gel de dus si niste farduri tot de la bourjois.

gabriela2310b

Locaţie: Chelles

Mesajde gabriela2310b » Mie Dec 29, 2010 4:52 pm

pipikeee scrie:luna asta am colindat mult prin magazine si de fiecare data,am profitat de ocazie si mi'am luat si eu cate ceva.intradevar acum sunt multe seturi de produse prin magazine.eu am optat pentru un set clean&clear,care spre surprinderea mea chiar da rezultate.mi'am mai cumparat un corector yves saint laurent,de care,din pacate nu sunt prea incantata,un set bourjois parfum cu gel de dus si niste farduri tot de la bourjois.

ma surprinde faptul ca nu esti foarte incantata de corectorul ysl. sigur il aplici cum trebuie?

ella369

Mesajde ella369 » Mie Dec 29, 2010 9:39 pm

da...il aplic cum trebuie.numai ca cearcanele mele sunt foarte adanci.le am de cand sunt mica.nu ma ajunta nici un corector :(

ella369

Mesajde ella369 » Mie Dec 29, 2010 9:47 pm

am primit cadou un corector de la oriflame,dar parca mai bine isi face treaba decat cel de la ysl :?

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mie Dec 29, 2010 10:58 pm

De unde l-ai luat pe cel de la YSL? :shock:

ella369

Mesajde ella369 » Joi Dec 30, 2010 1:05 am

de la un centru comercial
asa arata
Ataşamente
resize.jpg
Vizualizat de 1372 ori

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Joi Dec 30, 2010 9:48 am

Si ce te nemultumeste la el?

WhiteGeisha

Mesajde WhiteGeisha » Joi Dec 30, 2010 1:01 pm

pipikeee scrie:luna asta am colindat mult prin magazine si de fiecare data,am profitat de ocazie si mi'am luat si eu cate ceva.intradevar acum sunt multe seturi de produse prin magazine.eu am optat pentru un set clean&clear,care spre surprinderea mea chiar da rezultate.mi'am mai cumparat un corector yves saint laurent,de care,din pacate nu sunt prea incantata,un set bourjois parfum cu gel de dus si niste farduri tot de la bourjois.

Poate fetei nu i se potriveste corectorul, poate nu e pentru pielea si problemele ei. De ce sariti la critica fara sa aveti habar? Credeti ca daca un produs costa o gramada de bani, e obligatoriu sa faca minuni?

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Joi Dec 30, 2010 3:29 pm

Da, produsele YSL isi merita banii...si toate brand-urile de lux...si sa nu-mi spui povesti gen ieftin si bun... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

WhiteGeisha

Mesajde WhiteGeisha » Joi Dec 30, 2010 4:14 pm

larissa.maria scrie:Da, produsele YSL isi merita banii...si toate brand-urile de lux...si sa nu-mi spui povesti gen ieftin si bun... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Clar. Inca una care nu poate trai fara sa isi puna "produse de lux" pe pielea-i si fetisoara-i scumpa. Cu ce suntem vinovate, noi, restul, ca nu avem farmecul tau, Larissa. Maria?

ella369

Mesajde ella369 » Joi Dec 30, 2010 5:25 pm

WhiteGeisha daca citesti mai atent nu am criticat deloc...am spus doar ca nu sunt multumita de el.si nu,nu cred ca un produs care e scump face minuni.dupa cum am mai spus,sunt mai multumita de cel de la oriflame.asa ca...

WhiteGeisha

Mesajde WhiteGeisha » Joi Dec 30, 2010 8:10 pm

pipikeee scrie:WhiteGeisha daca citesti mai atent nu am criticat deloc...am spus doar ca nu sunt multumita de el.si nu,nu cred ca un produs care e scump face minuni.dupa cum am mai spus,sunt mai multumita de cel de la oriflame.asa ca...

Imi cer scuze, Pipikee...ceea ce scrisesem nu era deloc pt tine, ci pt o persoana care nu putea intelege ceea ce afirmasesi tu in legatura cu produsul YSL. De aceea te-am citat pe tine direct. Inca odata, scuzele mele! Toate cele bune!

ella369

Mesajde ella369 » Joi Dec 30, 2010 8:18 pm

larissa,nu imi estompeaza mai deloc cearcanele.dar poate intradevar nu e potrivit pt mine :(

AnteriorUrmătorul