Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

tinuta

Fii mereu conectata la ultimele tendinte in materie de moda si frumusete si comenteaza-le cu prietenele tale virtuale.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

_VoguE_

tinuta

Mesajde _VoguE_ » Vin Ian 21, 2011 6:47 pm

Ajuta-ti-ma va rog sa-mi aleg pantofi pentru aceasta rochita, imaginea nu e chiar de calitate, poza este facuta cu telefonul, rochita nu este chiar alba. nu stiu ce culoare ar trebui sa fie pantofii, imi trebuie idei cat mai urgent daca se poate :D daca se poate sa imi aratati si imagini cu pantofi sa stiu sa ma ghidez :D
http://i256.photobucket.com/albums/hh18 ... 011653.jpg

WhiteGeisha

Re: tinuta

Mesajde WhiteGeisha » Vin Ian 21, 2011 8:41 pm

Buna!

Rochia iti ofera niste posibilitati largi de accesorizare. Poti incerca pantofi negri, rosii sau mov, dintr-o piele intoarsa, cu toc gros si platforma. Poti completa tinuta cu o poseta plic in aceeasi culoare cu pantofii pe care ti-i vei alege si cu un inel statement in aceeasi gama cromatica. Spor la cautari iti doresc!

Mihai.Andra

Mesajde Mihai.Andra » Sâm Ian 22, 2011 11:06 am

Pur si simplu ador site-ul asta de pantofi: http://www.pantofisenzationali.ro/pantofi.html Arunca o privire sigur o sa gasesti ceva care sa iti placa si sa ti se potrivesca si la tinuta. Dupa parerea mea o pereche de pantofi negri ar fi ideali, acum depinde de fiecare.

pinklollypop

Mesajde pinklollypop » Sâm Ian 22, 2011 5:14 pm

Sandale argintii, cu toc inalt si paltforma, pantofi mov din piele intoarsa

_VoguE_

Mesajde _VoguE_ » Sâm Ian 22, 2011 10:45 pm

multumesc mult de raspuns.
mi-am cumparat pantofi negri, cu toc, simpli, pentru ca as putea sa ii port la mai multe tinute, mai ales ca mai am cel putin 4 majorate la care ma voi duce si as vrea sa-i port de cel putin 2 ori, nici nu am dat foarte multi bani pe ei, avand in vedere ca in viata de zi cu zi nu obisnuiesc sa port tocuri deloc, deci ar fi o investitie inutila dupa parerea mea, nu ar merita sa dau milioane pe ei cand ii voi purta de cateva ori.

Ellavilla

Mesajde Ellavilla » Vin Iun 10, 2011 3:15 pm

[quote="_VoguE_"]Ajuta-ti-ma va rog sa-mi aleg pantofi pentru aceasta rochita, imaginea nu e chiar de calitate, poza este facuta cu telefonul, rochita nu este chiar alba. nu stiu ce culoare ar trebui sa fie pantofii, imi trebuie idei cat mai urgent daca se poate :D daca se poate sa imi aratati si imagini cu pantofi sa stiu sa ma ghidez :D
http://i256.photobucket.com/albums/hh18 ... 011653.jpg[/quot

Vezi si pe www.ilpasso.ro