Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

vreau.... par drept :D

Fii mereu conectata la ultimele tendinte in materie de moda si frumusete si comenteaza-le cu prietenele tale virtuale.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

baddydy

vreau.... par drept :D

Mesajde baddydy » Joi Mar 12, 2009 9:58 pm

solrigores

buna

Mesajde solrigores » Vin Mar 13, 2009 9:37 am

pei mai..ce pot sa-ti spun eu tie in primu rand numai se poarta dreptul in al doilea rand o sa ramai fara par blonda fiind si folosind plak zilnic dar vezi k exista de la L'Oreal o solutie de indreptat parul gen balsam sau am mai vazut pe aici un produs bun dar numai stiu cum se cheama pe la 60 ron citeste pe aici k sigur il gasesti e un produs strain si tre sa-ti faci comanda iar cel de la L'Oreal dak nu-l gasesti pe piata in magazine du-te la saloanele care lucreaza k firma si cumpara de acolo

tanitaa

Mesajde tanitaa » Mar Mar 17, 2009 9:40 pm

In primul rand, se poarta ceea ce iti sta bine si ceea ce iti place .
In al doilea rand, invatati sa scrieti cu semne de punctuatie, ca nu intelegem nimic din ce ziceti .
Si acum sfatul meu: pt a.ti patra firul de par cat mai sanatos si mai matasos, ai putea folosi o data pe luna placenta de la Kalos (recomand) sub forma de masca, nu de balsam . Apoi un ser contra varfuri despicate de la Avon (recomand). Si, nu in ultimul rand, ar trebui sa aplici pe par o solutie impotriva caldurii ft ridicate inainte sa folosesti placa (sunt solutii speciale, dar eu nu am gasit in farmaciile din Baia Mare ) :D .
Sper ca ti.am fost de ajutor ! :wink: :D

jadelina

...

Mesajde jadelina » Mar Mar 17, 2009 10:10 pm

pai exista asa-zisa indreptare permanenta. nu necesita placa sau vreo solutie speciala. :wink:

celyna

Re: vreau.... par drept :D

Mesajde celyna » Mie Mar 18, 2009 12:04 am

Iti recomand sa folosesti,cu toata increderea,produsele profesionale de la Wella(nu degeaba au implinit 100 de ani pe piata).Si eu folosesc placa,dar folosesc sampon pentru par intins si un spray cu protectie termica...Incearca si tu!!!

fancy.trendy

Mesajde fancy.trendy » Mie Mar 18, 2009 12:59 pm

Eu am luat de curand o crema de la Dove pentru intins parul, este crem si coste vreo 12 lei. Mi se pare foarte faina si miroase bine:P
Cel mai divalicious magazin online de accesorii www.fancytrendy.ro si cel mai sweet blog de hainute http://fancytrendy.blogspot.com

diana_elena48

solutie pentru un par drept si de invidiat

Mesajde diana_elena48 » Lun Apr 06, 2009 9:52 pm

fetelor care doriti parul drept am eu solutia perfecta.eu folosesc produse pentru intins parul si sunt foarte incantata de rezultate .chiar sunt excelente produsele.eu de acestea am fost mai mult decat foarte multumita:D

fancy.trendy

Mesajde fancy.trendy » Mar Apr 07, 2009 8:35 pm

Cel mai divalicious magazin online de accesorii www.fancytrendy.ro si cel mai sweet blog de hainute http://fancytrendy.blogspot.com

elena_33

produsele de la label.m sunt cela mai bune dupa parerea mea

Mesajde elena_33 » Lun Apr 13, 2009 10:28 pm

foarte bune produsele de la label.m profesioniste si in special samponul gentle cleansing shampoo care lasa parul curat si usor si foarte frumos parfumat.si cele pentru indreptarea parului sunt excelente .oricum toate sunt excelente

tanitaa

Mesajde tanitaa » Joi Apr 16, 2009 12:49 pm

Ce produse cu protectie impotriva caldurii, inainte de folosirea placii, expunere la soare etc. stiti, fetelor?
:D

ionuka

Mesajde ionuka » Vin Apr 24, 2009 1:59 am

tanitaa

Mesajde tanitaa » Vin Apr 24, 2009 9:47 am

ionuka

Mesajde ionuka » Lun Iun 01, 2009 3:12 pm

tanitaa

Mesajde tanitaa » Lun Iun 01, 2009 8:53 pm

Multumesc frumos, Ionuka. Chiar am de gand sa il cumpar. :D :D

CristinaLivia

Relax sau permanentul drept

Mesajde CristinaLivia » Mie Iun 03, 2009 6:39 pm

Eu aduc in Romania produse pentru par care nu se gasesc aici. Printre ele este si un hair straightening kit - mai exact o solutie de permanent drept. Este un kit cu trei solutii care se pot aplica pe par acasa, aproape ca si cum te-ai vopsi singura. Eu l-am folosit prima data acum 4 ani, am primit unul din America. Efectul lui tine intre 3 si 5 luni. Pe langa acestea un alt produs care la noi nu prea este cunoscut este samponul uscat - Solutia ideala de a avea un par impecabil in fiecare zi! Absoarbe uleiul in exces, toxinele, depunerile si impuritatile,odorizeaza si reimprospateaza. Cu o singura pulverizare si FARA A FOLOSI APA coafura nu va mai fi o problema pentru tine. Oriunde te-ai afla, in orice moment al zilei, parul tau va radia de prospetime! Pentru mai multe detalii: sampon.uscat@yahoo.com sau 0740.90.91.92 PS: Astept propuneri pentru noi produse! In curand: www.samponuscat.ro

Următorul