Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Genti

Fii mereu conectata la ultimele tendinte in materie de moda si frumusete si comenteaza-le cu prietenele tale virtuale.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Rodica702

Genti

Mesajde Rodica702 » Mar Iun 19, 2012 6:10 pm

Buna! Voi ce genti v-ati mai achizitionat in ultima vreme? Eu mi-am luat geanta cu lebede creata de Giles Deacon pentru label.m si sunt foarte incantata de ea. Mai mult de atat, zilele trecute am vazut ca Andreea Marin a purtat o rochie cu acelasi imprimeu pe coperta revistei Viva.

alexafa

Re: Genti

Mesajde alexafa » Dum Iun 24, 2012 8:09 pm

asa este!!

gabriela2310b

Locaţie: Chelles

Mesajde gabriela2310b » Lun Iul 09, 2012 10:53 pm

eu cred ca mai important decat brandul este sa ai o geanta de calitate. evident ma refer la materialul din care e facuta, la cusaturi etc. eu port intotdeauna genti din piele la evenimente importante si prefer sa investesc o anumita suma de bani pentru a avea cateva genti clasice care ma pot salva in orice situatie.
in rest, chiar daca nu sunt din piele, gentile pe care le port sunt destul de bune. nu trebuie sa porti hermes ca sa spui ca ai o geanta de calitate si in niciun caz nu inteleg femeile care poarta tot felul de fakeuri, indiferent ca se vede de la o posta sau nu ca geanta clar nu e dior sau vesnicul fake de LV.

MarlaS

Mesajde MarlaS » Mar Iul 10, 2012 1:11 pm

mie imi plac gentile colorate si usor excentrice. mi-am luat anul trecut una albastra cu lant gros de la zara si nu-mi vine sa am despart de ea. mai am una rosie cu franjuri si cateva simple pe care nu le prea port. acum vreau una galbena....vreun loc special cu genti dragute ?

mishairy

Mesajde mishairy » Joi Sep 18, 2014 11:41 am

Buna fetelor :)
Iubesc acest subiect :X si iubesc gentile din piele cat mai frumoase si mai unicate :)
Ultima geanta cumparata a fost de pe