Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

tratament pt cosuri

Se spune ca sanatatea este mai buna decat toate. Fii pregatita sa primesti si sa dai sfaturi despre cele mai bune metode si produse care te pot ajuta sa ai o sanatate de invidiat!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

RoxanaMadalina1984

Re: tratament pt cosuri

Mesajde RoxanaMadalina1984 » Mie Iul 29, 2015 4:47 pm

Am avut o acnee nimicitoare, de care nu mai scapam. De aproape cativa ani, in afara faptului ca am colindat toti dermatologii din oras, am incercat cred, toate tratamentele naturiste, babesti, etc. si nimic.
Dar cu cateva luni in urma am aflat de aceste produse naturale pe baza de ulei 100% pur din arbore de ceai de la Thursday Plantation.
Asa ca am inceput tratamentul de la ei cu 4 produse, o o spuma naturala de spalat pe fata, o lotiune tonica, o crema hidratanta si un gel medicinal anti-acnee si rezultate au inceput sa apara.
Pe mine aceste produse naturale m-au ajutat sa ma vindec si le recomand.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Joi Iul 30, 2015 1:10 pm

RoxanaMadalina1984 scrie:Am avut o acnee nimicitoare, de care nu mai scapam. De aproape cativa ani, in afara faptului ca am colindat toti dermatologii din oras, am incercat cred, toate tratamentele naturiste, babesti, etc. si nimic.
Dar cu cateva luni in urma am aflat de aceste produse naturale pe baza de ulei 100% pur din arbore de ceai de la Thursday Plantation.
Asa ca am inceput tratamentul de la ei cu 4 produse, o o spuma naturala de spalat pe fata, o lotiune tonica, o crema hidratanta si un gel medicinal anti-acnee si rezultate au inceput sa apara.
Pe mine aceste produse naturale m-au ajutat sa ma vindec si le recomand.

Disperareeee....si reclama la prostii.... :twisted:

Frosty

www.frosty.ro

Mesajde Frosty » Lun Dec 14, 2015 5:29 pm

Frosty.ro topeste kilogramele, dar si preturile! O gama variata de produse te ajuta sa slabesti cat ai clipi! Tonifiezi corpul, combati efectul yoyo, arzi grasimile in mod natural, fara sa te infometezi, fara sa iti afectezi sanatatea http://www.frosty.ro Contact: 0730.410.783

eva311

Mesajde eva311 » Dum Iun 19, 2016 8:18 am

Pastile pentru acnee - http://derminax.ro În ultima lună am folosit Derminax și trebuie să spun că acest produs este extraordinar. Am cheltuit în trecut mari sume de bani pe alte produse pentru acnee și pe vizite la dermatolog. Aceasta nu a dat niciun rezultat sau rezultatele nu au fost de durată. De când am început să folosesc Derminax, nu mi-a mai apărut niciun coș mai mare pe față. Îmbunătățirea a fost treptată, dar am reușit în cele din urmă să câștig bătălia împotriva acneei.

ninelsor

Mesajde ninelsor » Lun Aug 08, 2016 2:20 pm

Remedii pentru tratarea cosurilor si sfaturi
viewtopic.php?f=22&t=1614&hilit=derminax&start=90#p51779

marya11

Mesajde marya11 » Joi Feb 23, 2017 11:12 am

Pentru cosuri foarte multa lume foloseste si masti cu care se dau pe fata si in timp obtin rezultate bune cu respectivele produse.

pinteago

Mesajde pinteago » Lun Mar 13, 2017 12:42 pm

Cosurile se pot elimina in intregime daca se ia un produs eficient care sa elimine cosurile dar care sa nu provoace efcete secundare prea mari.

ramonadeaconu

Mesajde ramonadeaconu » Mar Aug 08, 2017 10:18 am

Cosurile sunt meganasoale si trebuie tratate cat mai rapid pentru a nu se agrava.

Anterior