Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

buna

Se spune ca sanatatea este mai buna decat toate. Fii pregatita sa primesti si sa dai sfaturi despre cele mai bune metode si produse care te pot ajuta sa ai o sanatate de invidiat!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

beby_iq

buna

Mesajde beby_iq » Lun Iun 22, 2009 3:28 pm

am si eu o mica mare problema... :cry: mi-au aparut niste cosuri pe fata si in special pe gat..si nu stiu ce sa fac sa scap de ele..va rog ajutati-ma.. :cry: :cry:

fancy.trendy

Mesajde fancy.trendy » Joi Iun 25, 2009 2:40 pm

du-te cel mai bine la un dermatolog sa iti dea un tratament pentru problema ta
Cel mai divalicious magazin online de accesorii www.fancytrendy.ro si cel mai sweet blog de hainute http://fancytrendy.blogspot.com

flory_sunshine

Mesajde flory_sunshine » Joi Iul 30, 2009 3:09 pm

una din chestiile pe care le am observat este aceea ca intr adevar mai conteaza si ce mancam , eu aveam cosuri inainte nu exagerate dar aveam , insa am observat ca daca bei mutla apa in timpul zilei si daca renunti la cipsuri, ciocolata mai putina asa doar de pofta sa gusti, si cola si sucuri acidulate numarul cosurilor se reduce vizibil iar pielea capata un alt aspect,. a da bineinteles demachiatul seara obligatoriu.

va spun asta din experienta proprie,bye

lara.

Mesajde lara. » Joi Iul 30, 2009 4:48 pm

incearca sa iti faci o masca din argila,( pe care o gasesti la orice farmacie)in care pui putin ulei de masline si lamaie. incearca timp de o saptamana, din 2 in 2 zile. daca nu iti treci, du-te la un dermatolog! astept sa imi spui daca esti mai bine:)

andreea.placinta

Mesajde andreea.placinta » Vin Iul 31, 2009 5:11 pm

s-ar putea sa ai acnee si sa fie si din cauza alimentatiei,depinde si ce mananci,ce produse folosesti pt te...etc..

slayer666

Mesajde slayer666 » Mie Sep 30, 2009 10:34 am

zinerid...super tare....sper sa fie compatibil cu pielea ta...:D

gabriela2310b

Locaţie: Chelles

Mesajde gabriela2310b » Mar Mar 02, 2010 1:56 am

Au fost deschise mai multe topicuri referitoare la aceasta problema medicala. Ai putea sa le citesti cand ai mai mult timp liber.
Oricum, regula de aur este sa urmezi tratamentul indicat de catre medicul curant si sa nu aplici tot felul de metode doar pentru ca ai citit/auzit undeva de ele.

Frosty

www.frosty.ro

Mesajde Frosty » Lun Dec 14, 2015 6:39 pm

Frosty.ro topeste kilogramele, dar si preturile! O gama variata de produse te ajuta sa slabesti cat ai clipi! Tonifiezi corpul, combati efectul yoyo, arzi grasimile in mod natural, fara sa te infometezi, fara sa iti afectezi sanatatea http://www.frosty.ro Contact: 0730.410.783