Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

caderea parului

Se spune ca sanatatea este mai buna decat toate. Fii pregatita sa primesti si sa dai sfaturi despre cele mai bune metode si produse care te pot ajuta sa ai o sanatate de invidiat!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

ramonadeaconu

Re: caderea parului

Mesajde ramonadeaconu » Mie Ian 21, 2015 2:40 pm

Am gasit in acest topic cateva informatii si produse utile pentru oprirea caderii parului. Poate o sa pun si eu in aplicare ceva metode gasite pe aici.

alinvena

Mesajde alinvena » Dum Mar 01, 2015 12:49 am

Pentru caderea parului incearca Samponul degresant cu extract de urzica si Masca de par cu ulei de masline de la KRAUTER. Nu sunt scumpe si sunt foarte bune, mie mi-au mers. Eu le-am cumparat de aici http://produse-lifecare.shopmania.biz si am fost multumita.
Sper sa iti fie de folos.

sotea70

Mesajde sotea70 » Mie Mar 18, 2015 2:08 pm

Stoparea caderii parului e o problema destul de des intalnita in randurile persoanelor de sex masculin. Aparitia cheliei are cauze diverse.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Joi Mar 19, 2015 1:32 pm

alinvena scrie:Pentru caderea parului incearca Samponul degresant cu extract de urzica si Masca de par cu ulei de masline de la KRAUTER. Nu sunt scumpe si sunt foarte bune, mie mi-au mers. Eu le-am cumparat de aici http://produse-lifecare.shopmania.biz si am fost multumita.
Sper sa iti fie de folos.

Samponul pentru creduli? :twisted:

EuMirela12

Mesajde EuMirela12 » Mar Mar 24, 2015 12:32 pm

Produs care ar putea sa te ajute in problema ta - http://centruldepromotii.com/frumusete/ ... ic-s-2502/

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mie Mar 25, 2015 9:19 am

EuMirela12 scrie:Produs care ar putea sa te ajute in problema ta - http://centruldepromotii.com/frumusete/ ... ic-s-2502/

Promotii pentru naivi? :twisted:

EuMirela12

Mesajde EuMirela12 » Lun Mar 30, 2015 2:32 pm

larissa.maria scrie:
EuMirela12 scrie:Produs care ar putea sa te ajute in problema ta - http://centruldepromotii.com/frumusete/ ... ic-s-2502/

Sunt consumatorul acestor produse nu vanzatorul . Din cate vezi nu oblig sau nu fac reclama care sa transmita cv . :D.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Mar 31, 2015 8:39 am

EuMirela12 scrie:
larissa.maria scrie:

Sunt consumatorul acestor produse nu vanzatorul . Din cate vezi nu oblig sau nu fac reclama care sa transmita cv . :D.

Toti vanzatorii se dau drept consumatori... :mrgreen:

EuMirela12

Mesajde EuMirela12 » Mar Mar 31, 2015 9:22 am

:D Înseamnă că toți cumpratorii pentru tine sunt vânzători ? Ok nu cred că preocupă pe nimeni gândirea ta :D

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Mar 31, 2015 7:18 pm

EuMirela12 scrie::D Înseamnă că toți cumpratorii pentru tine sunt vânzători ? Ok nu cred că preocupă pe nimeni gândirea ta :D

Nici reclamele tale.... :mrgreen:

EuMirela12

Mesajde EuMirela12 » Mar Apr 14, 2015 10:01 am

Din cate se vede te preocupa, dar esti o persoana probabil uitata de toti care nu admite sa fie negata sau contrazisa... ca si mai devreme : IESI IN ORAS CA INTRII IN DEPRESIE CONTINUA !! Salveaza-te :))

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Joi Apr 16, 2015 11:44 am

EuMirela12 scrie:Din cate se vede te preocupa, dar esti o persoana probabil uitata de toti care nu admite sa fie negata sau contrazisa... ca si mai devreme : IESI IN ORAS CA INTRII IN DEPRESIE CONTINUA !! Salveaza-te :))

Ce bine te-ai descris....du-te sa plangi, ca nu pune nimeni botu' la prostiile la care faci reclama... :mrgreen: :mrgreen:

EuMirela12

Mesajde EuMirela12 » Lun Apr 27, 2015 8:08 pm

Nu oblig pe nimeni sa "puna botu" , dar cred ca tu esti o persoana care are nevoie de sprijin... poate corpul nu te multumeste? :D fara incercari de indreptare nu ai cum sa-ti dai seama ce este bun si ce nu. Inteleg ca te supara reclamele si poate nu ai avut efecte asteptate de pe urma produselor cumparate din cauza unei reclame bune... dar asta nu inseamna ca tot ce te ocoleste (reclamele) nu are efecte . :D

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Apr 28, 2015 8:32 am

EuMirela12 scrie:Nu oblig pe nimeni sa "puna botu" , dar cred ca tu esti o persoana care are nevoie de sprijin... poate corpul nu te multumeste? :D fara incercari de indreptare nu ai cum sa-ti dai seama ce este bun si ce nu. Inteleg ca te supara reclamele si poate nu ai avut efecte asteptate de pe urma produselor cumparate din cauza unei reclame bune... dar asta nu inseamna ca tot ce te ocoleste (reclamele) nu are efecte . :D

Nimeni nu pune botu'...uffff, ce suparare.... :mrgreen:

EuMirela12

Mesajde EuMirela12 » Mar Apr 28, 2015 7:45 pm

Mai degrabă pentru tine din căte observ :))

AnteriorUrmătorul