Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Tratament riduri

Se spune ca sanatatea este mai buna decat toate. Fii pregatita sa primesti si sa dai sfaturi despre cele mai bune metode si produse care te pot ajuta sa ai o sanatate de invidiat!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Claudia735

Re: Tratament riduri

Mesajde Claudia735 » Mar Aug 26, 2014 4:36 pm

Eu m-am tratat la medical estetician! Mi-au aparut foarte devreme la ochi (laba gastii) si la gura! Mi-am facut tratamentul cu botox la dna dr. Silvia Stanculescu Vasalos, care lucreaza foarte frumos! La mine nu se cunoaste nimic si efectul este de lunga durata si foarte natural. Mi-am facut doar o data pana acum, dar cred ca ma mai duc!

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Aug 26, 2014 4:41 pm

Asta-i sora netotului de dr. Dobos? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Rosalinda22

Mesajde Rosalinda22 » Mie Oct 08, 2014 1:47 pm

De riduri scapi foarte usor cu acid hialuronic. La dr. Vangelis Vasalos costa 250 eur per injectie. Eu mi-am facut cu Teosyal la dansul la Medicover si sunt foarte multumita de rezultate, ridurile adanci s-au netezit, iar cele fine au disparut complet. Arata natural acum, la inceput mi-a fost un pic teama insa am avut incredere in doctor si asta conteaza foarte mult.

m.petro.n

Mesajde m.petro.n » Mar Oct 21, 2014 3:51 am

Sunt FFF.Suparata!!!!!. Ce se intampla cu acest site? Credeam ca e un forum pe care poti sa-ti expui parerile.?! A deranjat atat de tare ca eu am toate cuvintele de lauda si toata consideratia vis-a -vis de dr. El.Shanti Abdel? E un doctor incredibil si face miracole (infrumutesandu-ne) cu noi cele care avem nevoie,si chiar cu cele care ar trbui sa previna trecerea timpului. Sfatul meu,fetelor,daca reusiti sa vedeti aceasta postare, cauta-ti Beauty Clinic si nu ve-ti fi dezamagite! Succes si sper sa ne auzim!

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Oct 21, 2014 10:21 pm

m.petro.n scrie:Sunt FFF.Suparata!!!!!. Ce se intampla cu acest site? Credeam ca e un forum pe care poti sa-ti expui parerile.?! A deranjat atat de tare ca eu am toate cuvintele de lauda si toata consideratia vis-a -vis de dr. El.Shanti Abdel? E un doctor incredibil si face miracole (infrumutesandu-ne) cu noi cele care avem nevoie,si chiar cu cele care ar trbui sa previna trecerea timpului. Sfatul meu,fetelor,daca reusiti sa vedeti aceasta postare, cauta-ti Beauty Clinic si nu ve-ti fi dezamagite! Succes si sper sa ne auzim!

Eu sunt si mai suparata când vad agramate...du-te fatuca si invata sa scrii, lasa-ne cu reclama...un dr. bun n-are nevoie de asta, il recomanda rezultatele... :mrgreen:

dana68

Mesajde dana68 » Mie Oct 22, 2014 9:06 am

m.petro.n scrie:Sunt FFF.Suparata!!!!!. Ce se intampla cu acest site? Credeam ca e un forum pe care poti sa-ti expui parerile.?! A deranjat atat de tare ca eu am toate cuvintele de lauda si toata consideratia vis-a -vis de dr. El.Shanti Abdel? E un doctor incredibil si face miracole (infrumutesandu-ne) cu noi cele care avem nevoie,si chiar cu cele care ar trbui sa previna trecerea timpului. Sfatul meu,fetelor,daca reusiti sa vedeti aceasta postare, cauta-ti Beauty Clinic si nu ve-ti fi dezamagite! Succes si sper sa ne auzim!

Parerea cu privire la subiect e una si a face reclama cuiva e alta...
FARA reclama!!!
Ne-am saturat de ea ... :(
"Lumina lumineaza in intuneric, si intunericul n-a biruit-o."

Claudia735

Mesajde Claudia735 » Joi Noi 27, 2014 6:17 pm

Am citit mesajele postate de voi si ma bucur sa descopar ca printre voi sunt persoane multumite de operatiile estetice. Eu sunt una dintre sustinatoarele infocate deoarece am reusit sa-mi schimb in bine fizionomia si sa scap de complexe, acum am o viata fericita, sotul meu ma iubeste, nu imi mai e rusine sa ies din casa. In afara de lifting facial si otoplastie, am facut si abdominoplastie la dr. Vangelis Vasalos - rezultatele sunt peste asteptari, va zic sincer!

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Vin Noi 28, 2014 10:21 pm

Claudia735 scrie:Am citit mesajele postate de voi si ma bucur sa descopar ca printre voi sunt persoane multumite de operatiile estetice. Eu sunt una dintre sustinatoarele infocate deoarece am reusit sa-mi schimb in bine fizionomia si sa scap de complexe, acum am o viata fericita, sotul meu ma iubeste, nu imi mai e rusine sa ies din casa. In afara de lifting facial si otoplastie, am facut si abdominoplastie la dr. Vangelis Vasalos - rezultatele sunt peste asteptari, va zic sincer!

Doar povesti in scop de reclama pentru un ageamiu... :mrgreen:

EuMirela12

Mesajde EuMirela12 » Mar Feb 03, 2015 2:01 pm

Din spusele pozitive ale prietenelor un produs care ajuta si ingrijeste foarte bine tenul hidratandu-l, dandu-i luminozitate si prevenind ridurile este produsul Lefery. Există 3 tipuri de creme dar cel mai lăudat tratament este al cremelor de zi si de noapte pentru care sunt si oferte foarte bune ( nu sunt sigura daca mai sunt) link-ul produsului pentru cei interesati : http://cotidianulnostru.com/frumusete/h ... rt-lefery/

catimed

Mesajde catimed » Sâm Feb 21, 2015 4:09 pm

Nu am nimic impotriva interventiilor estetice, atat timp cat sunt facute cu substante de calitate (nu luate din China, asa se justifica si preturile mici), iar medicul are o experinta bogata!
Cautati medici de incredere. Succes!

Frosty

www.frosty.ro

Mesajde Frosty » Lun Dec 14, 2015 5:37 pm

Frosty.ro topeste kilogramele, dar si preturile! O gama variata de produse te ajuta sa slabesti cat ai clipi! Tonifiezi corpul, combati efectul yoyo, arzi grasimile in mod natural, fara sa te infometezi, fara sa iti afectezi sanatatea http://www.frosty.ro Contact: 0730.410.783

Luanavlad

Mesajde Luanavlad » Vin Mai 20, 2016 8:13 pm

Apropo de experiente estetice...Si eu am ales anul trecut sa imi maresc buzele gasind o oferta promotionala pe un site de reduceri. M-a atras pretul recunosc si ca o sa am buze pline in cel mai scurt timp. Aveti grija ce alegeti, mai bine dati un ban in plus decat sa aveti complicatii cum am patit eu, pentru ca s-a dovedit a fi un acid hialuronic ieftin. Am ajuns la dermatolog si si acum fac tratament. Prietena mea in schimb si-a facut marire de buze cu Teosyal RHA intr-o clinica specializata din Bucuresti, a costat un pic mai scump si nu numai ca a primit un talon de calitate (un pasaport de frumusete, parca asa se numea), ci si acum efectul este acelasi- buze pline si ferme si sunt foarte naturale, nici nu se vede ca si-a pus ceva.

EuMirela12

Mesajde EuMirela12 » Dum Mai 29, 2016 1:31 pm

Am citit, referitor la produse antirid, despre opiniile produsului snake b -effect care pare un produs interesant :)

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Sâm Iun 04, 2016 5:27 pm

Multe ti se mai par tie interesante...doar tie...ca nu pune nimeni botu' la reclame idioate.... :mrgreen:

EuMirela12

Mesajde EuMirela12 » Sâm Iun 18, 2016 7:43 pm

http://jurnalzilnic.com/frumusete/snake ... ?aid=80242 doar de citit :)) altceva nu mai zic pentru ca larissa cu siguranta va comanda, iti recomand draga - ca de la atata nervozitate imbatranesti :*

AnteriorUrmătorul