Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Ajutati-ma!! Am mare nevoie!!!

Se spune ca sanatatea este mai buna decat toate. Fii pregatita sa primesti si sa dai sfaturi despre cele mai bune metode si produse care te pot ajuta sa ai o sanatate de invidiat!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

taarraa

Ajutati-ma!! Am mare nevoie!!!

Mesajde taarraa » Vin Noi 13, 2009 1:19 am

Am o problema care ma ingrijoreaza foarte tare.Am avut un abces la masea si mi s-a umflat jumatate de fata foarte tare.Am luat tratament si mi-am revenit insa nu in totalitate...mi-a ramas o umflatura mica in obraz si nu-mi mai trec.O am asa de peste o saptamana de zle.Nu stiu ce sa fac:((...deoarece am o frica imensa de dentist.Am avut anumite intamplari nefericite la dentist si imi este foarte frica sa merg.Daca a-ti trecut prin aceiasi situatie sau aveti idee ce as putea avea acolo Pls ajutati-ma.

vampiresoule

hello

Mesajde vampiresoule » Vin Noi 13, 2009 2:38 am

mama mea avea abces la o masea si credema daca la cineva in lumea asta ii e frica de dentist aia e mama mea..dar si-a invins frica si a mers la doctor ca nu mai dormea noptile la un moment dat i se trase umflatura la ochiu stang..arata draga de ea oribil cu un ochi umflat.asa ca te sfatuiesc sa mergi la un dentist dar ca sa ai cat de cat siguranta ca e bun dentistu mai intereseazate pe la cunostinte care dentist il frecventeza cum lucreaza si una alta...putem zice mersi ca din fericire sunt la cabinete stomatologige cat china...asa ca eu iti zic sa-ti iei inima in dinti si dute la vrun cabinet de stoma ...succes

taarraa

Mesajde taarraa » Vin Noi 13, 2009 2:44 am

Ms.... asta vreau si eu sa fac insa imi este foarte greu ...mi-e frica de mor :((

vampiresoule

Mesajde vampiresoule » Vin Noi 13, 2009 2:51 am

te cred si eu trebuie sa fac ceva vizite la dentist si mie ceva groaza dar stiu ca e necesar...sti cat e rau cat esti' in curs cu lucrarile' ca dupa o sa vezi ce bine o a te simti..dintii ii ai o viata daca sti sa ai grija de ei...

Y_Yvonne

Mesajde Y_Yvonne » Lun Feb 15, 2010 8:46 pm

Presupun ca pana acum ai ajuns la stomatolog. Cum s-a rezolvat probl.?

anna_d

Mesajde anna_d » Sâm Feb 27, 2010 1:54 pm

Cu siguranta la dentist...

anasoltan

Mesajde anasoltan » Dum Feb 28, 2010 3:50 am

inainte imi era frica de dentist , acu insa mai bine merg pt ca imi este mai frica de durerea de dinti

Frosty

www.frosty.ro

Mesajde Frosty » Lun Dec 14, 2015 6:40 pm

Frosty.ro topeste kilogramele, dar si preturile! O gama variata de produse te ajuta sa slabesti cat ai clipi! Tonifiezi corpul, combati efectul yoyo, arzi grasimile in mod natural, fara sa te infometezi, fara sa iti afectezi sanatatea http://www.frosty.ro Contact: 0730.410.783