Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

La Roche-Posay Effaclar

Se spune ca sanatatea este mai buna decat toate. Fii pregatita sa primesti si sa dai sfaturi despre cele mai bune metode si produse care te pot ajuta sa ai o sanatate de invidiat!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

pisoi.pisoi

La Roche-Posay Effaclar

Mesajde pisoi.pisoi » Joi Noi 26, 2009 10:42 pm

Am si eu o intrebare...a folosit cineva produse din gama Effaclar? Sunt tentata sa le incerc , dar vreau sa aud niste pareri mai intai. In comparatie cu Vichy, Avene, Bioderma sunt mai bune? (p.s. As fi interesata sa incerc si Bioderma Sebium...Stiti cumva cum sunt?) -- Am tenul gras ( cam foarte gras), comedoane si puncte negre :( :((. M-ar ajuta Effaclarul?

MissLime

Mesajde MissLime » Mie Dec 02, 2009 1:55 pm

Buna!
Da, gama Effaclar te va ajuta! Incepi cu gelul de machiant fiziologic, continui cu lotiunea tonica ( este bleu, pt ca cea transparenta este demachiant pt piele sensibila, sa nu le incurci ), crema hidratanta matifianta Effaclar M sau K, si A.I. corectorul pentru eruptiile cutanate localizate (este fantastic de bun). Nu mai pui mainile pe fata, iti strangi parul, etc.
In concluzie LRP este mult mai eficient decat Vicky. Are si Vicky produse bune, dar nu cele impotriva acneei. :)

anna_d

Mesajde anna_d » Sâm Ian 23, 2010 5:34 pm

S-ar putea sa ti se potriveasca sau nu, depinde de fiecare in parte...

pupisori

Mesajde pupisori » Dum Ian 31, 2010 12:09 am

mai fetelor, cu atatea produse pe piata, eu sincer nu stiu ce sa imi cumpar mai intai

asa ca cel mai bine folosesc cremele care le-am folosit si inainte si care mi se potrivesc ca o manusa, daca nu ma deranjeaza nu am de ce sa le schimb

Frosty

www.frosty.ro

Mesajde Frosty » Lun Dec 14, 2015 6:44 pm

Frosty.ro topeste kilogramele, dar si preturile! O gama variata de produse te ajuta sa slabesti cat ai clipi! Tonifiezi corpul, combati efectul yoyo, arzi grasimile in mod natural, fara sa te infometezi, fara sa iti afectezi sanatatea http://www.frosty.ro Contact: 0730.410.783