Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Cum sa scapam de stres

Se spune ca sanatatea este mai buna decat toate. Fii pregatita sa primesti si sa dai sfaturi despre cele mai bune metode si produse care te pot ajuta sa ai o sanatate de invidiat!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

EuMirela12

Re: Cum sa scapam de stres

Mesajde EuMirela12 » Vin Aug 18, 2017 11:27 am

Stresul este o problema foarte raspandita :) - chiar si tu larisa esti stresata, uneori chiar fara sa iti dai seama de acest lucru. :) Nu este o gluma, este pur si simplu realitatea zilelor noastre. Stresul se poate dezvolta si din cauza lipsei de miscare sau a elementelor de baza din dieta noastra. :) In concluzie, sportul trebuie facut si dieta completata cu suplimente... pentru ca alimentele nu detin valoarea necesara completarii din pacate.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Joi Aug 24, 2017 12:20 am

EuMirela12 scrie:Stresul este o problema foarte raspandita :) - chiar si tu larisa esti stresata, uneori chiar fara sa iti dai seama de acest lucru. :) Nu este o gluma, este pur si simplu realitatea zilelor noastre. Stresul se poate dezvolta si din cauza lipsei de miscare sau a elementelor de baza din dieta noastra. :) In concluzie, sportul trebuie facut si dieta completata cu suplimente... pentru ca alimentele nu detin valoarea necesara completarii din pacate.

Valoarea necesara completarii....phiuuuuuu.... :mrgreen:

pinteago

Mesajde pinteago » Mie Iun 20, 2018 11:40 am

In zilele noastre este greu, daca nu imposibil sa scapi de stres. Stresul este prezent in toate domeniile si ne afecteaza in mod direct. Cine spune ca el nu e o persoana care se streseaza minte.

Anterior