Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

cum te afecteaza dependenta de droguri a unei persoane?

Se spune ca sanatatea este mai buna decat toate. Fii pregatita sa primesti si sa dai sfaturi despre cele mai bune metode si produse care te pot ajuta sa ai o sanatate de invidiat!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

yousn26

cum te afecteaza dependenta de droguri a unei persoane?

Mesajde yousn26 » Vin Mar 25, 2011 3:26 am

De obicei la televizor vezi emisiuni unde se trateaza problemele celor in cauza,cei care sunt dependenti de droguri.Dar cei care traiesc alaturi de astfel de persoane?eu cred ca ei trebuie sa primeasca cele mai multe sfaturi,pentru ca macar ei sunt in stare sa asculte si sa ia in seama sfaturile aduse,si ei macar pot schimba lucrurile.Un om care se drogheaza renunta la droguri(asta in cazurile fericite)in cazul in care ajunge la un pas de moarte si se trezeste brusc.Altii traiesc doar pentru a se droga,dar cel mai multi isi rateaza viata.Sunt vandute,confiscate tone de droguri,asta inseamna ca sunt cerute si consumate de un numar alarmant de mare de oameni.CUM TREBUIE SA SE INARMEZE PSIHIC O PERSOANA,ATUNCI CAND ARE IN VIATA UN DEPENDENT?

Frosty

www.frosty.ro

Mesajde Frosty » Lun Dec 14, 2015 6:14 pm

Frosty.ro topeste kilogramele, dar si preturile! O gama variata de produse te ajuta sa slabesti cat ai clipi! Tonifiezi corpul, combati efectul yoyo, arzi grasimile in mod natural, fara sa te infometezi, fara sa iti afectezi sanatatea http://www.frosty.roContact: 0730.410.783

ninelsor

Re: cum te afecteaza dependenta de droguri a unei persoane?

Mesajde ninelsor » Lun Sep 19, 2016 3:38 pm

Problemele care apar din cauza consumului de droguri necesita obligatoriu o analiza amanuntita si o schimbare de comportament a persoanelor care sunt in contact cu astfel de persoane.