Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Produse de slabit bazate pe ingrediente naturale

Se spune ca sanatatea este mai buna decat toate. Fii pregatita sa primesti si sa dai sfaturi despre cele mai bune metode si produse care te pot ajuta sa ai o sanatate de invidiat!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

narcisca

Re: Produse de slabit bazate pe ingrediente naturale

Mesajde narcisca » Mie Mar 11, 2015 12:50 pm

Cura cu suplimente alimentare indiferent de numele lor poate sa fie benefica din cauza faptului ca poate ajuta si la detoxifierea organismului. Toxinele din organism contribuie radical la inrautatirea starii de sanatate.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Vin Mar 13, 2015 9:15 am

narcisca scrie:Cura cu suplimente alimentare indiferent de numele lor poate sa fie benefica din cauza faptului ca poate ajuta si la detoxifierea organismului. Toxinele din organism contribuie radical la inrautatirea starii de sanatate.

Zisehsi tu, indoctrinata... :mrgreen:

EuMirela12

Mesajde EuMirela12 » Lun Mar 30, 2015 2:56 pm

Nu prea conteaza pe ce baza sunt facute produsele atata timp cat nu ai o siguranta ca sunt efective :D exemplu : eu am folosit astfel de produse si am reusit sa slbest, prietenele probabil si din cauza unei alimentatii diferite nu au avut nici un rezulta. Aceste produse pentru a avea efecte ar trebui pe langa administrarea lor adaugata si o dieta.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Mar 31, 2015 8:38 am

EuMirela12 scrie:Nu prea conteaza pe ce baza sunt facute produsele atata timp cat nu ai o siguranta ca sunt efective :D exemplu : eu am folosit astfel de produse si am reusit sa slbest, prietenele probabil si din cauza unei alimentatii diferite nu au avut nici un rezulta. Aceste produse pentru a avea efecte ar trebui pe langa administrarea lor adaugata si o dieta.

In concluzie, aceste produse sunt vrajeala... :mrgreen:

EuMirela12

Mesajde EuMirela12 » Mar Mar 31, 2015 9:27 am

Dacă îți dorești cu adevărat sa slabesti, aceste suplimente te ajuta in jur de 40-50 % . Suplimentele fara sport si mese fixe nu au nici un efect sau foarte slab ! Aceste suplimente dau impulsuri de energie pe tot parcursul zilei pentru a te mentine in forma si pentru a avea energia necesara pentru miscare. :D

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Mar 31, 2015 7:17 pm

EuMirela12 scrie:Dacă îți dorești cu adevărat sa slabesti, aceste suplimente te ajuta in jur de 40-50 % . Suplimentele fara sport si mese fixe nu au nici un efect sau foarte slab ! Aceste suplimente dau impulsuri de energie pe tot parcursul zilei pentru a te mentine in forma si pentru a avea energia necesara pentru miscare. :D

Nu te ajuta decat vointa...restul e marketing.... :mrgreen:

Frosty

www.frosty.ro

Mesajde Frosty » Lun Dec 14, 2015 5:36 pm

Frosty.ro topeste kilogramele, dar si preturile! O gama variata de produse te ajuta sa slabesti cat ai clipi! Tonifiezi corpul, combati efectul yoyo, arzi grasimile in mod natural, fara sa te infometezi, fara sa iti afectezi sanatatea http://www.frosty.ro Contact: 0730.410.783

eva311

Mesajde eva311 » Dum Iun 19, 2016 8:24 am

Pastile de slabit - http://greencoffeeplus.ro Am inceput sa iau Cafea verde acum 2 luni de zile, si am slabit deja 12 kilograme.

EuMirela12

Mesajde EuMirela12 » Dum Sep 25, 2016 9:56 pm

:)) descoperirea vaccinului tot este o vrajeala sau a tuturor medicamentelor. Pot spune va multe produse sunt poate o prostie, dar sunt si multe care ajuta organismul sa-si mentina o stare sanatoasa. Eu am slabit cu suplimentul green coffee, poate am nimerit bine. Acum depinde si de norocul fiecaruia :)

pinteago

Mesajde pinteago » Vin Feb 17, 2017 11:59 am

Nici eu nu cred ca exista vreun vaccin impotriva obezitatii dar orice e posibil. Raman la ideea ca exercitiile fizice si mancarea in cantitati rezonabile raman cei 2 aliati impotriva obezitatii.

karla80

Mesajde karla80 » Mie Mar 01, 2017 12:27 pm

Eva ai slabit cu produsul ala pe care l-ai postat? Fara exercitii si dieta se slabeste in proportii mai mici.

EuMirela12

Mesajde EuMirela12 » Sâm Mar 11, 2017 5:15 pm

Acum in caz ca cineva nu doreste capsule sau pilule, citesc multe opinii si dau de multe reclame pentru plasturii de slabit Catch Me Patch Me. Nu i-am folosit dar par a fi foarte interesanti din cele scrise pe internet. :)

EuMirela12

Mesajde EuMirela12 » Mar Mar 28, 2017 5:05 pm

:)) de ultima ora, o prietena foarte buna foloseste acesti plasturi si se lauda cu - 4 kg si ceva in ultimile 2 saptamani. Nu este foarte rapid din ceea ce zice ea dar merita :)

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Joi Aug 24, 2017 12:34 am

EuMirela12 scrie::)) de ultima ora, o prietena foarte buna foloseste acesti plasturi si se lauda cu - 4 kg si ceva in ultimile 2 saptamani. Nu este foarte rapid din ceea ce zice ea dar merita :)

Probabil i-a lipit pe gura, sa nu mai manance ca sparta... :mrgreen:

felicszam

Mesajde felicszam » Vin Noi 10, 2017 2:51 pm

eva311 scrie:Pastile de slabit - http://greencoffeeplus.ro Am inceput sa iau Cafea verde acum 2 luni de zile, si am slabit deja 12 kilograme.

Dupa parerea mea ceaiul verde e mult mai bun decat cafeaua verde.

Anterior