Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

E BUN LIPOGOLD?

Toate avem un ideal de frumusete bine stabilit. Ca sa il atingi trebuie sa ai un regim de alimentatie sanatos si nu in ultimul rand sa fii o persoana activa. Fa schimb de diete si de trucuri de slabire cu noile tale prietene!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

andrada00

E BUN LIPOGOLD?

Mesajde andrada00 » Vin Mar 29, 2013 1:00 pm

Buna fetelor! Eu am nascut acum 1an si si am ramas cu 17kg in plus, adica am 75. Nu reusesc in nici un fel sa dau jos 1-2 kg. .. Sunt noua pe acest forum, si in disperarea mea de a slabi, mi-am comandat azi Lipogold...nu de alta, dar despre altele am citit si pareri pro, si contra, si nu stiu cate din ele sunt reale...despre Lipogold nu am citit mare lucru, in mare ce e la ei pe site, dar suna bine... Sunt foarte sceptica in privinta rezultatelor...

larissa.maria

Re: E BUN LIPOGOLD?

Mesajde larissa.maria » Sâm Mar 30, 2013 11:32 am

andrada00 scrie:Buna fetelor! Eu am nascut acum 1an si si am ramas cu 17kg in plus, adica am 75. Nu reusesc in nici un fel sa dau jos 1-2 kg. .. Sunt noua pe acest forum, si in disperarea mea de a slabi, mi-am comandat azi Lipogold...nu de alta, dar despre altele am citit si pareri pro, si contra, si nu stiu cate din ele sunt reale...despre Lipogold nu am citit mare lucru, in mare ce e la ei pe site, dar suna bine... Sunt foarte sceptica in privinta rezultatelor...

Toate reclamele suna bine, dar sunt mincinoase :mrgreen: ...Fa-ti timp si du-te la sala...poti tine si dieta...si, ma gandesc ca deja puiul tau a inceput sa cerceteze lumea, asa ca o sa slabesti...
:)

MariaDraghici5

Mesajde MariaDraghici5 » Lun Apr 01, 2013 3:14 pm

Mai e cineva care a incercat Lipogold?... sper sa functioneze Lipogold, pentru ca nu am timp de sport, si nici o dieta stricta nu pot sa tin...trebuie sa gatesc pentru sot si pentru copil....nu mai am chef sa fac 7 feluri de mancare…

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Lun Apr 01, 2013 11:15 pm

MariaDraghici5 scrie:Mai e cineva care a incercat Lipogold?... sper sa functioneze Lipogold, pentru ca nu am timp de sport, si nici o dieta stricta nu pot sa tin...trebuie sa gatesc pentru sot si pentru copil....nu mai am chef sa fac 7 feluri de mancare…

Ei, daca vrei, iti faci timp pt. sport... :mrgreen:

cameliaistrate

Mesajde cameliaistrate » Mie Apr 03, 2013 3:46 pm

Mai mie mi-a recomandat o prietena Lipogold,mi-a zis ca pe langa produs de slabit e si produs de beauty.Ea mi-a zis ca pe langa faptul ca a reusit sa slabeasca cu el aproape 9 kg intr-o luna,a vazut schimbari si asupra tenului in bine.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mie Apr 03, 2013 7:10 pm

cameliaistrate scrie:Mai mie mi-a recomandat o prietena Lipogold,mi-a zis ca pe langa produs de slabit e si produs de beauty.Ea mi-a zis ca pe langa faptul ca a reusit sa slabeasca cu el aproape 9 kg intr-o luna,a vazut schimbari si asupra tenului in bine.

Si tu chiar ai vazut ca a slabit 9 kg sau ai pus botu' la vrajeala? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

cameliaistrate

Mesajde cameliaistrate » Joi Apr 04, 2013 1:43 pm

Larisa eu am vazut ca a slabit... E vizibil! Acum, nu am cantarit-o sa vad daca intr-adevar sunt 9 kg, asta am luat-o de buna...

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Joi Apr 04, 2013 5:44 pm

cameliaistrate scrie:Larisa eu am vazut ca a slabit... E vizibil! Acum, nu am cantarit-o sa vad daca intr-adevar sunt 9 kg, asta am luat-o de buna...

O fi tinut si nitica dieta, dar nu cred ca aslabit 9 kg... :wink:

valeria99

Mesajde valeria99 » Mie Apr 10, 2013 3:40 pm

Stie cineva daca se gaseste si in farmacii?

MariaDraghici5

Mesajde MariaDraghici5 » Joi Apr 11, 2013 3:58 pm

M-am interesat mai mult despre Lipogold. Am citit pe alte forumuri ca sunt persoane care l-au cumparat din plafar sau farmacie, dar nu am vazut sa scrie de unde. Poate daca ii suni pe ei si ii intrebi, te vor indruma. Eu m-am hotarat pana la urma, si mi-am comandat de pe site. E usor pentru oamenii care nu probleme cu greutatea sa zica : daca vrei poti sa faci si sport, poti sa tii si dieta etc etc...pentru mine cel putin, nu e o varianta sa fac sport, pentru ca nu am pur si simplu timp. Asa ca, sper sa functioneze acest tratament.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Joi Apr 11, 2013 7:13 pm

MariaDraghici5 scrie:M-am interesat mai mult despre Lipogold. Am citit pe alte forumuri ca sunt persoane care l-au cumparat din plafar sau farmacie, dar nu am vazut sa scrie de unde. Poate daca ii suni pe ei si ii intrebi, te vor indruma. Eu m-am hotarat pana la urma, si mi-am comandat de pe site. E usor pentru oamenii care nu probleme cu greutatea sa zica : daca vrei poti sa faci si sport, poti sa tii si dieta etc etc...pentru mine cel putin, nu e o varianta sa fac sport, pentru ca nu am pur si simplu timp. Asa ca, sper sa functioneze acest tratament.

Ei, nu ai timp..dar sa faci reclama la prostii ai? Pana te latesti in fata calculatorului, mai bine da o tura in jurul casei... :mrgreen:

andrada00

Mesajde andrada00 » Vin Apr 12, 2013 1:19 pm

Fetelor asa cum am zis mi-am comandat Lipogold si am inceput tratamentul,il iau de 2 saptamani aproape si am slabit pana acum 3 kg,nu pot sa zic decat la mai multe.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Vin Apr 12, 2013 2:23 pm

andrada00 scrie:Fetelor asa cum am zis mi-am comandat Lipogold si am inceput tratamentul,il iau de 2 saptamani aproape si am slabit pana acum 3 kg,nu pot sa zic decat la mai multe.

Pai de ce n-ai zis de la inceput ca faci reclama?...Nu ca nu s-ar fi vazut povestea cusuta cu ata alba... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Totusi, apreciez ca fata de alte gagici de pe aici, n-ai zis ca ai slabit 3 kg imediat dupa ce ai luat prima pilula... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

cameliaistrate

Mesajde cameliaistrate » Mar Mai 14, 2013 3:52 pm

Am inceput si eu sa iau Lipogold cand am vazut ca prietena mea a reusit sa slabeasca cu el.Il iau de 3 saptamani si am slabit 8 kg,ea a reusit sa slabeasca mai mult decat mine,insa diferenta e ca eu sunt mai gurmanda si pofticioasa.Nu am renuntat la micile placeri culinare nici pe timpul tratamentului,probabil din acest motiv am slabit mai putin.Eu una sunt multumita de rezultate!

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Mai 21, 2013 8:44 am

cameliaistrate scrie:Am inceput si eu sa iau Lipogold cand am vazut ca prietena mea a reusit sa slabeasca cu el.Il iau de 3 saptamani si am slabit 8 kg,ea a reusit sa slabeasca mai mult decat mine,insa diferenta e ca eu sunt mai gurmanda si pofticioasa.Nu am renuntat la micile placeri culinare nici pe timpul tratamentului,probabil din acest motiv am slabit mai putin.Eu una sunt multumita de rezultate!

Minciunicaaaa.... :mrgreen:

Următorul