Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

E BUN LIPOGOLD?

Toate avem un ideal de frumusete bine stabilit. Ca sa il atingi trebuie sa ai un regim de alimentatie sanatos si nu in ultimul rand sa fii o persoana activa. Fa schimb de diete si de trucuri de slabire cu noile tale prietene!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

MariaDraghici5

Re: E BUN LIPOGOLD?

Mesajde MariaDraghici5 » Vin Iun 21, 2013 4:17 pm

Fetelor la voi cum merge tratamentul cu Lipogold.Eu am reusit sa slabesc 12 kg.Am urmat tratamentul 2 luni .Voi cat ati reusit sa slabiti?

raluca000

Mesajde raluca000 » Lun Iul 01, 2013 9:54 am

Buna fetelor,am vazut conversatia voastra legata de Lipogold,eu sunt destul de grasuta si mica de inaltime,imi doresc cu disperare sa slabesc.Din ce am putut vedea Lipogold pare un produs care chiar te ajuta sa slabesti,o sa il incerc si eu si pe acesta.Am tot incercat pastile de slabit,da care au avut efect destul de mic,aproape inexistent.Daca voi ati slabit sper sa reusesc si eu acest lucru.

andrada00

Mesajde andrada00 » Mar Iul 02, 2013 10:00 am

La cat de sceptica am fost eu in privinta rezultatelor,acum pot spune ca sunt foarte multumita,am scapat de kg acumulate in timpul sarcinii.Am slabit cam 12 kg si acum m-am apucat si de sport nu de alta dar vreau sa ma mentin.Spor si voua la slabit. :)

cameliaistrate

Mesajde cameliaistrate » Mie Iul 03, 2013 12:58 pm

Lipogold chiar m-a uimit ,a dat rezultatul maxim spus de ei,o sa il mai ai pentru ca tot mai vreau sa scap de cateva kg,nu de alta dar e urat cand esti gras si obosesti cand faci una alta...

MariaDraghici5

Mesajde MariaDraghici5 » Joi Iul 04, 2013 10:39 am

Camelia ai perfecta dreptate nimic nu e mai urat si greu decat sa obosesti imediat sin cauza grasimii,bine sunt mai multe motive care pot influenta acest lucru,insa si greutatea e unul din ele.Eu stiu ce inseamna si sincer nu imi mai doresc asa ceva.

raluca000

Mesajde raluca000 » Vin Iul 05, 2013 10:55 am

Fetelor ieri mi-am comandat Lipogold,astept sa imi ajunga si sper sa functioneze.

valeria99

Mesajde valeria99 » Lun Iul 08, 2013 3:50 pm

Mi-am luat si eu Lipogold dintr-un plafar,am vazut si pe net insa sincer mi-a inspirat mai multa incredere produsul din plafar.Pe net ma gandesc ca poti gasi tot felul de produse contrafacute sau mai stiu eu ce.Astept sa incep tratamentul sa vad cum o sa ma simt si cat o sa slabesc.

moniqe80

Mesajde moniqe80 » Mar Iul 09, 2013 2:24 pm

Eu mi le-am comandat dupa net si sincer nu am avut nici un fel de problema.Acum fiecare face cum vrea.Le-am vazut si eu in farmacii dar din diverse motive la momentul ala nu mi le-am luat si mi-a fost mult mai comod ca dupa sa fac comanda pe net.

raluca000

Mesajde raluca000 » Mie Iul 10, 2013 9:45 am

Dragele mele mi-au ajuns pastilele si ma apuc de treaba.Imi place atat de tare ambalajul lor.Sper ca in final sa imi placa la fel de mult si rezultatul lor ca si ambalajul...

jeniii

Mesajde jeniii » Joi Iul 11, 2013 1:27 pm

Eu vreau sa va spun ca am luat Lipogold o luna si am reusit sa slabesc doar 1 kg,sincer nu stiu cum ati reusit voi sa slabiti atat.Am urmat instructiunile de pe ambalaj si nimic..sincer sunt foarte dezamagita de ele.

cameliaistrate

Mesajde cameliaistrate » Vin Iul 12, 2013 4:08 pm

Draga mea daca ai reusit sa slabesti un kg inseamna ca a functionat.Daca tu nu ai slabit asta nu inseamna ca nu a slabit nimeni.Eu chiar am slabit cu ajutorul lor si am fost foarte multumita.La unii poate au efect mai mare la altii mai mic,

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Vin Iul 12, 2013 4:34 pm

jeniii scrie:Eu vreau sa va spun ca am luat Lipogold o luna si am reusit sa slabesc doar 1 kg,sincer nu stiu cum ati reusit voi sa slabiti atat.Am urmat instructiunile de pe ambalaj si nimic..sincer sunt foarte dezamagita de ele.

Pai, escrocii acum le testeaza gratuit, facand publicitate pe net...iar fraiere sunt destule... :mrgreen:

andreeacristina82

Mesajde andreeacristina82 » Dum Iul 14, 2013 7:24 pm

Buna,

Fetelor, lasati toate prostiile de pe net care va promit marea cu sarea! Daca ar exista o pastila minune de slabit, toate am fi trase prin inel! Nu exista asa ceva! Am fost si eu fraiera si am incercat 3-4 produse de-a lungul timpului si a trebuit sa ma conving pe pielea si pe buzunarul meu ca toate astea nu sunt decat metode de fraierit oamenii! Iar cele care apar si declara ca au slabit sunt, cu siguranta, distribuitori ai acelor produse.
Tineti dieta, faceti sport! Veti slabi si veti fi si sanatoase! Mie capac mi-au pus niste pastile care, dupa a treia luata, mi-au dat o criza de tahicardie (puls 210) de toata frumusetea!

Faceti totul cu cap si ganditi-va la sanatatea voastra!

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Lun Iul 15, 2013 8:34 am

andreeacristina82 scrie:Buna,

Fetelor, lasati toate prostiile de pe net care va promit marea cu sarea! Daca ar exista o pastila minune de slabit, toate am fi trase prin inel! Nu exista asa ceva! Am fost si eu fraiera si am incercat 3-4 produse de-a lungul timpului si a trebuit sa ma conving pe pielea si pe buzunarul meu ca toate astea nu sunt decat metode de fraierit oamenii! Iar cele care apar si declara ca au slabit sunt, cu siguranta, distribuitori ai acelor produse.
Tineti dieta, faceti sport! Veti slabi si veti fi si sanatoase! Mie capac mi-au pus niste pastile care, dupa a treia luata, mi-au dat o criza de tahicardie (puls 210) de toata frumusetea!

Faceti totul cu cap si ganditi-va la sanatatea voastra!

Exact...am auzit ca Lipogold nu se vinde decat pe net....oare de ce? :wink:

valeria99

Mesajde valeria99 » Lun Iul 15, 2013 4:12 pm

eu mi le-am luat de la bebe tei din militari deci nu sunt doar pe net

AnteriorUrmătorul