Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

E BUN LIPOGOLD?

Toate avem un ideal de frumusete bine stabilit. Ca sa il atingi trebuie sa ai un regim de alimentatie sanatos si nu in ultimul rand sa fii o persoana activa. Fa schimb de diete si de trucuri de slabire cu noile tale prietene!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

larissa.maria

Re: E BUN LIPOGOLD?

Mesajde larissa.maria » Lun Iul 15, 2013 11:31 pm

valeria99 scrie:eu mi le-am luat de la bebe tei din militari deci nu sunt doar pe net

Daca ar fi OK, ar trebui gasit peste tot... :wink:

valeria99

Mesajde valeria99 » Mar Iul 16, 2013 2:11 pm

Larissa nu prea iti inteleg atitudinea,ai incercat macar aceste pastile ca sa spui ca nu sunt bune?eu pe langa faptul ca le iau si am vazut singura efectul lor,am vazut si alte pareri de bine...

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Iul 16, 2013 11:58 pm

valeria99 scrie:Larissa nu prea iti inteleg atitudinea,ai incercat macar aceste pastile ca sa spui ca nu sunt bune?eu pe langa faptul ca le iau si am vazut singura efectul lor,am vazut si alte pareri de bine...

Ale cui? Ale celor care le promoveaza? :mrgreen:

yolanda83

Mesajde yolanda83 » Vin Iul 19, 2013 1:11 pm

Am vazut vazut conversatia vostra si am zis sa va impartasesc si eu din experienta mea legata de pastilele de slabit.Acum un an si ceva mi-am comandat de pe net si eu pastile de slabit.Mi-au venit pastilele,toate bune si frumoase insa dupa cateva zile de la inceputul tratamentului am lesinat si m-am simtit foarte rau.Normal am incetat sa mai iau pastilele respective si de atunci ma chinuii sa slabesc cu regim alimentar.

moniqe80

Mesajde moniqe80 » Lun Iul 22, 2013 2:48 pm

Am inceput tratamentul cu Lipogold de 2 saptamani si pana acum am reusit sa slabesc doar 2 kg,sincer mi se pare cam putin ...sper sa dau mai mult jos mai ales ca ele garanteaza ca poti slabi pana la 10 kg

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Lun Iul 22, 2013 3:30 pm

moniqe80 scrie:Am inceput tratamentul cu Lipogold de 2 saptamani si pana acum am reusit sa slabesc doar 2 kg,sincer mi se pare cam putin ...sper sa dau mai mult jos mai ales ca ele garanteaza ca poti slabi pana la 10 kg

Asta ai fi reusit si cu dieta si sport...si nu ingurgitai toate tampeniile care bulverseaza organismul... :mrgreen:

jeniii

Mesajde jeniii » Mie Iul 24, 2013 2:00 pm

Am mai terminat o saptamana de tratament si m-am cantarit,daca in prima saptamana de tratament am slabit 1 kg acum am slabit 3 sper sa o tin tot asa.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mie Iul 24, 2013 5:16 pm

jeniii scrie:Am mai terminat o saptamana de tratament si m-am cantarit,daca in prima saptamana de tratament am slabit 1 kg acum am slabit 3 sper sa o tin tot asa.

Cand ajungi de 1 kg sa ne spui... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

yolanda83

Mesajde yolanda83 » Mar Iul 30, 2013 11:55 am

larissa.maria scrie:
jeniii scrie:Am mai terminat o saptamana de tratament si m-am cantarit,daca in prima saptamana de tratament am slabit 1 kg acum am slabit 3 sper sa o tin tot asa.

Cand ajungi de 1 kg sa ne spui... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nu trebuie sa fii atat de rautacioasa,fiecare e liber sa faca ce vrea.Nu trebuie sa stam sa ii condamnam pe ceilalti.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Iul 30, 2013 7:37 pm

yolanda83 scrie:
larissa.maria scrie:

Nu trebuie sa fii atat de rautacioasa,fiecare e liber sa faca ce vrea.Nu trebuie sa stam sa ii condamnam pe ceilalti.

Nu condamn pe nimeni...pur si simplu ma distrez pe seama tutelor care cred ca astfel de poezii tin... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

maria_v82

Mesajde maria_v82 » Mie Iul 31, 2013 11:01 am

larissa.maria scrie:
valeria99 scrie:eu mi le-am luat de la bebe tei din militari deci nu sunt doar pe net

Daca ar fi OK, ar trebui gasit peste tot... :wink:

Larisa eu mi le-am luat dintr-o farmacie Sensiblu.

yolanda83

Mesajde yolanda83 » Joi Aug 01, 2013 10:46 am

Fetelor e foarte greu cu slabitul asta,mai ales cand te uiti in jurul tau si vezi din ce in ce mai multe fete slabe.Nu stiu voi dar eu parca imi pierd increderea in mine.

andrada00

Mesajde andrada00 » Vin Aug 02, 2013 10:12 am

yolanda83 scrie:Fetelor e foarte greu cu slabitul asta,mai ales cand te uiti in jurul tau si vezi din ce in ce mai multe fete slabe.Nu stiu voi dar eu parca imi pierd increderea in mine.

Nu iti pierde increderea,asta e cea mai importanta.Nu ai decat o singura solutie:trebuie sa te ambitionezi un pic.Cu putina ambitie cred ca veis scapa de kg de plus.

jeniii

Mesajde jeniii » Joi Aug 22, 2013 12:09 pm

larissa.maria scrie:

Draga mea nu am de gand sa ajung de un kg insa nici nu vreau sa ajung sa nu ma pot misca din cauza kilogramelor.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Vin Aug 23, 2013 5:18 pm

jeniii scrie:
larissa.maria scrie:

Draga mea nu am de gand sa ajung de un kg insa nici nu vreau sa ajung sa nu ma pot misca din cauza kilogramelor.

Pai , e simplu...nu manca frigiderul...daca nu poti, du-te la un psiholog sa te trateze...de la tartacutza e totul... :mrgreen:

AnteriorUrmătorul