Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Slăbire prin criolipoliza

Toate avem un ideal de frumusete bine stabilit. Ca sa il atingi trebuie sa ai un regim de alimentatie sanatos si nu in ultimul rand sa fii o persoana activa. Fa schimb de diete si de trucuri de slabire cu noile tale prietene!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Cami11

Slăbire prin criolipoliza

Mesajde Cami11 » Lun Apr 14, 2014 11:59 pm

Buna seara,
Va scriu pentru ca am descoperit ceva minunat si vreau sa va împărtasesc:
Acum ceva timp am auzit ca exista un tratament fabulos de înghețare a grasimii la mare moda prin București si mi-am dorit tare mult sa il fac, dar tocmai când sa îmi fac programare am descoperit un salon in Craiova (Club41F) unde au un aparat de Criolipoliza fabulos!!!ingheata la -8 grade si vezi rezultate chiar si imediat după procedura (2-3cm mai puțin!!) cu toate ca rezultatele maxime se vad intr-o luna sau mai mult, iar prețul este mult mai mic decât in saloanele din București.
Eram pregătită sa plătesc 350€/procedura când in Craiova aceeași procedura costa 350lei.. Mai bine pleci in "excursie" 1-2 zile la Craiova ca tot te costa infinit mai puțin si..poate te si distrezi pe de-asupra :)
Doamnelor, va scriu pentru ca merita:
Inghetarea la -8 grade asigura o eliminare definitiva a celor mai multe celule de grăsime de pe zona dorita si sunt necesare maxim 3-4 ședințe pe o zona.
Am slăbit 8 cm in zona abdomenului si 4 in circumferinta picioarelor la 2 saptamâni după proceduri...eu cred ca este cu adevărat minunat!

larissa.maria

Re: Slăbire prin criolipoliza

Mesajde larissa.maria » Mar Apr 15, 2014 3:50 pm

Cami11 scrie:Buna seara,
Va scriu pentru ca am descoperit ceva minunat si vreau sa va împărtasesc:
Acum ceva timp am auzit ca exista un tratament fabulos de înghețare a grasimii la mare moda prin București si mi-am dorit tare mult sa il fac, dar tocmai când sa îmi fac programare am descoperit un salon in Craiova (Club41F) unde au un aparat de Criolipoliza fabulos!!!ingheata la -8 grade si vezi rezultate chiar si imediat după procedura (2-3cm mai puțin!!) cu toate ca rezultatele maxime se vad intr-o luna sau mai mult, iar prețul este mult mai mic decât in saloanele din București.
Eram pregătită sa plătesc 350€/procedura când in Craiova aceeași procedura costa 350lei.. Mai bine pleci in "excursie" 1-2 zile la Craiova ca tot te costa infinit mai puțin si..poate te si distrezi pe de-asupra :)
Doamnelor, va scriu pentru ca merita:
Inghetarea la -8 grade asigura o eliminare definitiva a celor mai multe celule de grăsime de pe zona dorita si sunt necesare maxim 3-4 ședințe pe o zona.
Am slăbit 8 cm in zona abdomenului si 4 in circumferinta picioarelor la 2 saptamâni după proceduri...eu cred ca este cu adevărat minunat!

Cred ca ti-au inghetat creierul...atatea idiotzenii in doar cateva randuri n-am vazut de mult timp... :mrgreen:

Frosty

www.frosty.ro

Mesajde Frosty » Lun Dec 14, 2015 4:40 pm

Frosty.ro topeste kilogramele, dar si preturile! O gama variata de produse te ajuta sa slabesti cat ai clipi! Tonifiezi corpul, combati efectul yoyo, arzi grasimile in mod natural, fara sa te infometezi, fara sa iti afectezi sanatatea http://www.frosty.ro Contact: 0730.410.783

Supless Crio-Gel Anticelulita 400 Ml Gerocossen - 21,80Ron

eva311

Mesajde eva311 » Dum Iun 19, 2016 9:15 am

Pastile de slabit - http://greencoffeeplus.ro Am inceput sa iau Cafea verde acum 2 luni de zile, si am slabit deja 12 kilograme.

sondi

Mesajde sondi » Vin Apr 13, 2018 11:28 am

Nu am incercat prin criolipoliza, dar probabil ca da rezultate. Eu cred ca daca te tii de treaba si esti consecvent nu prea conteaza metoda pe care o alegi pentru ca sigur te va ajuta sa slabesti. Activitatile si regulile stilului de viata trebuiesc respectate cu strictete pentru a creste eficienta,