Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Cura de slabire cu trusa Daphne

Toate avem un ideal de frumusete bine stabilit. Ca sa il atingi trebuie sa ai un regim de alimentatie sanatos si nu in ultimul rand sa fii o persoana activa. Fa schimb de diete si de trucuri de slabire cu noile tale prietene!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

MedicFares

Cura de slabire cu trusa Daphne

Mesajde MedicFares » Mie Ian 07, 2015 5:51 pm

Trusa de slabit Daphne conceputa din produse 100% naturale, ofera tratament complet pentru controlul greutatii cu rezultate sigure si de lunga durata, printr-o slabire gradata fara riscuri pentru sanatate.
Este recomandat ca in paralel sa se respecte un regim alimentar moderat, cu mai putine dulciuri si grasimi. 30 de minute de miscare in fiecare zi vor ajuta de asemenea foarte mult pentru atingerea obiectivelor.

In functie de greutatea corporala si de obiective, Daphne propune un tratament individualizat. Trusa de slabire Daphne are in componenta ei mai multe produse, ceaiuri, tincturi, capsule de slabire, iar in fiecare etapa este recomandata o schema individualizata.
Orice cura de slabire sanatoasa naturala si eficienta presupune o prima etapa care consta in detoxifierea organismului prin stimularea eliminarii substantelor toxice, atat prin diureza cat si prin laxatie. A doua etapa consta in stimularea arderii grasimilor si limitarea aportului alimentar prin controlul apetitului. Aceasta etapa se realizeaza cu eficienta sporita dupa ce organismul a fost detoxifiat prin procesul de slabire initiat in prima etapa.

Etapa 1 : purificare si drenaj
Inainte de cura de slabire propriu-zisa, Daphne recomanda o perioada de purificare si drenaj, in care organismul este practic pregatit pentru pierderea in greutate ce va urma.In aceasta etapa se incepe si scaderea in greutate.Pentru aceasta perioada exista trei produse Daphne la care se poate apela: o tinctura, capsule si ceai.
Nu este obligatoriu sa fie combinate toate aceste produse,dar pentru efecte maxime, aceasta este cea mai buna formula. Prima etapa poate sa dureze 4-6 saptamani.

Etapa a 2-a: de slabire propriu zisa
Este momentul pentru cura de slabire efectiva, cand se administreaza produse care au rol de ardere a grasimilor. Aceasta etapa poate dura intre 2-3 luni, in functie de necesitati.

Pentru cei cu apetit crescut trusa cuprinde si capsulele Controlul apetitului cu extract de spirulina, hoodia, garcinia, cicoare si in. Capsulele limiteaza pofta de mancare excesiva, reduc senzatia de foame, impiedica conversia glucidelor in lipide si scad colesterolul. Se administreaza in doze de 1 capsula, de 3 ori pe zi, inainte de masa.

Pentru un apetit crescut pentru dulciuri sunt comprimatele Antidulce cu Gymnema Sylvestre care suprima selectiv raspunsul neuronal la stimulii gustativi dulci si impiedica absorbtia intestinala, in proportie de aproximativ 50% a glucidelor ingerate. Se administreaza 1 comprimat supt incet de 3 ori pe zi, inainte de masa.

Din trusa Daphne se pot alege doar acele combinatii de produse care sa ofere efectele necesare fiecarei persoane in functie de greutatea initiala a celui care isi doreste sa slabeasca.

larissa.maria

Re: Cura de slabire cu trusa Daphne

Mesajde larissa.maria » Joi Ian 08, 2015 9:19 am

MedicFares scrie:Trusa de slabit Daphne conceputa din produse 100% naturale, ofera tratament complet pentru controlul greutatii cu rezultate sigure si de lunga durata, printr-o slabire gradata fara riscuri pentru sanatate.
Este recomandat ca in paralel sa se respecte un regim alimentar moderat, cu mai putine dulciuri si grasimi. 30 de minute de miscare in fiecare zi vor ajuta de asemenea foarte mult pentru atingerea obiectivelor.

In functie de greutatea corporala si de obiective, Daphne propune un tratament individualizat. Trusa de slabire Daphne are in componenta ei mai multe produse, ceaiuri, tincturi, capsule de slabire, iar in fiecare etapa este recomandata o schema individualizata.
Orice cura de slabire sanatoasa naturala si eficienta presupune o prima etapa care consta in detoxifierea organismului prin stimularea eliminarii substantelor toxice, atat prin diureza cat si prin laxatie. A doua etapa consta in stimularea arderii grasimilor si limitarea aportului alimentar prin controlul apetitului. Aceasta etapa se realizeaza cu eficienta sporita dupa ce organismul a fost detoxifiat prin procesul de slabire initiat in prima etapa.

Etapa 1 : purificare si drenaj
Inainte de cura de slabire propriu-zisa, Daphne recomanda o perioada de purificare si drenaj, in care organismul este practic pregatit pentru pierderea in greutate ce va urma.In aceasta etapa se incepe si scaderea in greutate.Pentru aceasta perioada exista trei produse Daphne la care se poate apela: o tinctura, capsule si ceai.
Nu este obligatoriu sa fie combinate toate aceste produse,dar pentru efecte maxime, aceasta este cea mai buna formula. Prima etapa poate sa dureze 4-6 saptamani.

Etapa a 2-a: de slabire propriu zisa
Este momentul pentru cura de slabire efectiva, cand se administreaza produse care au rol de ardere a grasimilor. Aceasta etapa poate dura intre 2-3 luni, in functie de necesitati.

Pentru cei cu apetit crescut trusa cuprinde si capsulele Controlul apetitului cu extract de spirulina, hoodia, garcinia, cicoare si in. Capsulele limiteaza pofta de mancare excesiva, reduc senzatia de foame, impiedica conversia glucidelor in lipide si scad colesterolul. Se administreaza in doze de 1 capsula, de 3 ori pe zi, inainte de masa.

Pentru un apetit crescut pentru dulciuri sunt comprimatele Antidulce cu Gymnema Sylvestre care suprima selectiv raspunsul neuronal la stimulii gustativi dulci si impiedica absorbtia intestinala, in proportie de aproximativ 50% a glucidelor ingerate. Se administreaza 1 comprimat supt incet de 3 ori pe zi, inainte de masa.

Din trusa Daphne se pot alege doar acele combinatii de produse care sa ofere efectele necesare fiecarei persoane in functie de greutatea initiala a celui care isi doreste sa slabeasca.

Reclama la porcarii....fraierii sa puna botu'... :mrgreen:

andru.beatrice

Mesajde andru.beatrice » Mar Ian 27, 2015 5:37 pm

La mine a functionat cu TomatoPlant (http://www.tomato.com.ro/) si cu ceva cafea verde depe Nature4Life (http://www.nature4life.ro/)... N-as mai incerca altceva, nu prea am incredere.. Las si link-uri daca tot face lumea reclama pe aici :D

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Vin Ian 30, 2015 8:49 am

andru.beatrice scrie:La mine a functionat cu TomatoPlant (http://www.tomato.com.ro/) si cu ceva cafea verde depe Nature4Life (http://www.nature4life.ro/)... N-as mai incerca altceva, nu prea am incredere.. Las si link-uri daca tot face lumea reclama pe aici :D

Corect...reclama la apa de ploaie... :mrgreen:

alinvena

Mesajde alinvena » Joi Feb 19, 2015 3:32 pm

Dacă vrei să slăbești, încearcă pastilele și shake-urile pe bază de plante de la Life Impulse. Sunt bune și chiar o să vezi rezultate, iar prețurile sunt accesilbile. Eu, personal, am folosit pastile [url="http://produse-lifecare.shopmania.biz/cumpara/life-impulse%C2%AE-cu-chitosan-bio-impiedica-absorbtia-grasimilor-110"]Chitosan[/url] și chiar au fost bune. Uite le poți găsii aici [url="http://produse-lifecare.shopmania.biz"]Magazin produse BIO[/url].

Frosty

www.frosty.ro

Mesajde Frosty » Lun Dec 14, 2015 4:35 pm

Frosty.ro topeste kilogramele, dar si preturile! O gama variata de produse te ajuta sa slabesti cat ai clipi! Tonifiezi corpul, combati efectul yoyo, arzi grasimile in mod natural, fara sa te infometezi, fara sa iti afectezi sanatatea http://www.frosty.ro Contact: 0730.410.783

eva311

Mesajde eva311 » Dum Iun 19, 2016 9:19 am

Pastile de slabit - http://greencoffeeplus.ro Am inceput sa iau Cafea verde acum 2 luni de zile, si am slabit deja 12 kilograme.