Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

O noua crema anticelulita

Toate avem un ideal de frumusete bine stabilit. Ca sa il atingi trebuie sa ai un regim de alimentatie sanatos si nu in ultimul rand sa fii o persoana activa. Fa schimb de diete si de trucuri de slabire cu noile tale prietene!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

ioanatopo

O noua crema anticelulita

Mesajde ioanatopo » Lun Iul 26, 2010 3:24 pm

Buna fetele, va informez ca am incercat de curand o crema noua anticelulita care a dat rezultate bune fata de ce am incercat pana acum.Mie mi-a recoamndat-o mama, o folosesc de vreo luna si jumatate si sunt multumita de ea.Sunt la al 10-lea tip de crema anticelulitica si cred ca nr 10 e cu noroc.Incercati-o, eu am gasit-o in farmacie la 25 ron.Am dat-o surorii mele si e la a doua cutie, sa vad cum merge si la ea, va tin la curent :)

gabriela2310b

Locaţie: Chelles

Re: O noua crema anticelulita

Mesajde gabriela2310b » Lun Iul 26, 2010 7:19 pm

cum se numeste crema respectiva?

mara90

Mesajde mara90 » Mar Iul 27, 2010 12:54 am

Scrii de crema minune dar nu spui cum se numeste!si eu folosesc o crema anticelulitica de la elmiplant si sunt foarte multumita,de fapt este gel,crema este alta.

gabriela2310b

Mesajde gabriela2310b » Mar Iul 27, 2010 10:08 am

s-a mai vorbit despre gelul de la elmiplant pe forum. sunt multe fete multumite.eu sincer nu am folosit insa am prietena carora le place foarte mult.

ami_me

Mesajde ami_me » Mar Iul 27, 2010 2:24 pm

si eu am folosit o crema anticelulita cu efect de incalzire de la elmiplant dar nu am fost foarte multumita de ea. sunt mult mai multumita de supliform. dar nicio crema nu are efect singura. ea trebuie combinata cu dieta si sport.

ami_me

Mesajde ami_me » Mar Iul 27, 2010 2:25 pm

ioanatopo scrie:Buna fetele, va informez ca am incercat de curand o crema noua anticelulita care a dat rezultate bune fata de ce am incercat pana acum.Mie mi-a recoamndat-o mama, o folosesc de vreo luna si jumatate si sunt multumita de ea.Sunt la al 10-lea tip de crema anticelulitica si cred ca nr 10 e cu noroc.Incercati-o, eu am gasit-o in farmacie la 25 ron.Am dat-o surorii mele si e la a doua cutie, sa vad cum merge si la ea, va tin la curent :)

cum se numeste crema si de la ce farmacie ai cumparat-o?????????????

samandr

Mesajde samandr » Mar Iul 27, 2010 6:46 pm

scuze: crema anticelulitica?"?
din cate stiu nu prea exista crema anticelulita care sa dea rezultate...preventiv -poate
mai ales ca ff multe sparg vasele, in special la pers predispuse
am incercat multe, nici un rezultat.doar multe vase sparte pt care platesc mult sa le scot

claudiaeva

Mesajde claudiaeva » Mie Iul 28, 2010 11:20 am

o crema anticelulitica nu are rezultate.eu de curand am incercat pilates si a dat rezultate foarte bune.orele de pilates le-am combinat cu un aparat anticelulitic cellu m6.sunt foarte multumita de el.

Ally_alex09

Mesajde Ally_alex09 » Mie Iul 28, 2010 2:22 pm

Tin sa va contrazic,o crema anticelulitica chiar poate da rezultate,daca e aplicata corespunzator si insotita de masaj.Vorbesc din proprie experienta si sunt multe persoane care afirma lucrul asta.Dar multe dintre noi nu acorda destul timp si pentru masaj,si considera ca doar crema ar atrebui sa dea rezultate ,aplicata la repezeala,altfel nu e o crema buna.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mie Iul 28, 2010 5:49 pm

Cremele alea sunt vax albina crema puca...cu sau fara masaj... :)

gabriela2310b

Mesajde gabriela2310b » Vin Iul 30, 2010 4:19 pm

si pana la urma cum se numeste crema?

florenta_matei

Mesajde florenta_matei » Dum Aug 22, 2010 2:32 pm

ok nu ne-a spus denumirea .va spun eu cu ce am scapat de celulita.cu spuma anticelulitica trexi pe care am comandat-o de pe www.luxbeauty.ro.asa ca poate va ajuta cu ceva.oricum este foarte buna

elaga

Mesajde elaga » Mie Aug 25, 2010 3:18 pm

Eu cred ca celulita este inventia firmelor de cosmetice. Ani la rand am folosit tot soiul de creme. Efecte, asa si asa. Anul asta nu am folosit nimic si pielea mea arata exceptional.
http://mamasiiubita.blogspot.com/

1001articole

Mesajde 1001articole » Lun Dec 23, 2013 3:15 pm

Slabeste in timp record fara cel mai mic efort! Noile noastre produse de slabit sunt 100% naturale si te vor convinge ca trupul sanatos si silueta armonioasa sunt cheia unei vieti fericite. Profita acum de cele mai mici preturi de pe piata! www.1001articole.ro 0730.410.783

Frosty

www.frosty.ro

Mesajde Frosty » Lun Dec 14, 2015 4:51 pm

Frosty.ro topeste kilogramele, dar si preturile! O gama variata de produse te ajuta sa slabesti cat ai clipi! Tonifiezi corpul, combati efectul yoyo, arzi grasimile in mod natural, fara sa te infometezi, fara sa iti afectezi sanatatea http://www.frosty.ro Contact: 0730.410.783

Următorul