Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Slabitul

Toate avem un ideal de frumusete bine stabilit. Ca sa il atingi trebuie sa ai un regim de alimentatie sanatos si nu in ultimul rand sa fii o persoana activa. Fa schimb de diete si de trucuri de slabire cu noile tale prietene!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

dana68

Re: Slabitul

Mesajde dana68 » Vin Sep 10, 2010 11:20 am

Esti insarcinata in 6 luni si iei pastile!???Ceva e putred aici!Sau daca e adevarat:OPRESTE-TE PANA NU E PREA TARZIU!!!
Si dupa cum am citit pe mai toate topicurile,repet,esti insarcinata si te ungi cu toate tampeniile!?Daca e adevarat,ai mare grija pt ca,dincolo de eticheta se ascunde ce nici nu visezi!
"Lumina lumineaza in intuneric, si intunericul n-a biruit-o."

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Vin Sep 10, 2010 4:21 pm

dana68 scrie:Esti insarcinata in 6 luni si iei pastile!???Ceva e putred aici!Sau daca e adevarat:OPRESTE-TE PANA NU E PREA TARZIU!!!
Si dupa cum am citit pe mai toate topicurile,repet,esti insarcinata si te ungi cu toate tampeniile!?Daca e adevarat,ai mare grija pt ca,dincolo de eticheta se ascunde ce nici nu visezi!

Ei, incearca si ea sa abureasca pe cineva sa-i ia produsele...despre care se scrie clar ca sunt neverificate si neautorizate...dar ea insista cu povestile... :mrgreen: :mrgreen:

dana68

Mesajde dana68 » Sâm Sep 11, 2010 9:18 am

A disparut!!! :) De la atatia aburi,s-a evaporat!
"Lumina lumineaza in intuneric, si intunericul n-a biruit-o."

anna_d

Mesajde anna_d » Sâm Sep 11, 2010 2:10 pm

:lol: :lol: :lol:

corina_1988

Mesajde corina_1988 » Sâm Sep 11, 2010 4:08 pm

daca cititi mai multe subiecte , veti vedea ca stefy21stefy scrie peste tot ca foloseste diverse produse, ca sunt foarte bune si incearca sa convinga alte persoane sa ii faca vanzare...

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Sâm Sep 11, 2010 4:13 pm

De fapt nu stie nimic despre ceea ce vinde... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Lun Sep 13, 2010 8:06 am

lsa textele...geme netul de astfel de prostii... :mrgreen: :mrgreen:

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Sep 14, 2010 8:09 am

Valeuuuuuu.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

anna_d

Mesajde anna_d » Sâm Sep 18, 2010 1:23 pm

:lol: :lol: :lol:

CarmenRC

Mesajde CarmenRC » Lun Sep 20, 2010 2:39 pm

Am citit pe qbebe.ro despre dieta Atkins. Voi ce parere aveti despre acest tip de dieta?

gHelena

Mesajde gHelena » Dum Sep 26, 2010 11:07 am

A slabi vizibil intr-un timp cat mai scurt a ajuns sa fie o obsesie! Daca vrei sa slabesti sanatos si sa fii sigura ca dieta ta nu va avea efect contrar mai tarziu, nu trebuie decat sa faci mult sport, sa respecti cele 7-8 ore de somn/noapte si sa ai o alimentatie sanatoasa. Stiu din proprie experienta ca fructele si legumele fac minuni pentru silueta. In plus, este toamna! Strugurii sunt adevarate depozite de antioxidanti si minerale, de care organismul fiecareia dintre noi are nevoie. In ceea ce priveste produsele pentru slabit, toate sunt nocive, pentru ca sunt straine organismului si sunt produse sintetic.
Elena Gherasim

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Lun Sep 27, 2010 9:36 pm

Iar ne zapacesti cu lucrul asta? :mrgreen: :mrgreen:

1001articole

Mesajde 1001articole » Lun Dec 23, 2013 1:33 pm

Slabeste in timp record fara cel mai mic efort! Noile noastre produse de slabit sunt 100% naturale si te vor convinge ca trupul sanatos si silueta armonioasa sunt cheia unei vieti fericite. Profita acum de cele mai mici preturi de pe piata! www.1001articole.ro 0730.410.783

dianapopescu22

Mesajde dianapopescu22 » Mie Apr 09, 2014 7:00 pm

Stati linistiti ca poate fi chiar adevarat. Eu cunosc reprezentanti la o firma naturista cu renume mondial care incurajeaza femeile sa foloseasca produsele lor de dieta inclusiv in perioada sarcinii pentru ca au fost testate si sunt naturale, si au nu stiu cat vechime...

Acuma na, sunt si mame care fumeaza pe timpul sarcinii, asa ca sa nu ne miram cand auzim ca unele folosesc produse pentru slabit.

Mai bine infiezi un copil decat sa faci astfel de experimente, pentru ca acel nu are nicio vina. Desi inainte de a deveni parinte ar trebui sa-ti asumi niste responsabilitati pentru ca imaginea ta nu este cea mai importanta, ci copilul si binele lui trebuie sa fie pe primul loc.

pinteamaria

Mesajde pinteamaria » Mie Iul 02, 2014 11:27 am

Am kilograme in plus de foarte mult timp si chiar nu mai stiu ce sa fac pentru a mai elimina din kilogramele care sunt in exces. Dieta nu functioneaza deloc in cazul meu. Cred ca am incercat pana acum foarte multe diete dar din pacate nici una nu si-a facut efectul asa cum doream eu. De o saptamana iau niste suplimente Green Coffee Plus si vad ca incep sa ma simt mai bine si am si slabit 1 kg. Nu e cine stie ce scadere in greutate, dar e un pas inainte!

Următorul