Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Ce tratament pentru slabit imi recomandati?

Toate avem un ideal de frumusete bine stabilit. Ca sa il atingi trebuie sa ai un regim de alimentatie sanatos si nu in ultimul rand sa fii o persoana activa. Fa schimb de diete si de trucuri de slabire cu noile tale prietene!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

miadiagia

Ce tratament pentru slabit imi recomandati?

Mesajde miadiagia » Joi Dec 16, 2010 6:53 pm

Vine perioada asta destul de ... ciudata, si ma gandeam sa incerc totusi si un tratament pentru slabit. Ce imi puteti recomanda?

conturhealthbody

Re: Ce tratament pentru slabit imi recomandati?

Mesajde conturhealthbody » Vin Dec 17, 2010 12:58 pm

:D :D :D :D :D
Ultima oară modificat de conturhealthbody pe Mie Sep 28, 2011 11:27 am, modificat 1 dată în total.

irinaiordache

Mesajde irinaiordache » Dum Dec 19, 2010 11:56 am

foarte tari ofertele:) ma tenteaza electrostimularea 8)

ani7714

Mesajde ani7714 » Vin Mai 06, 2011 3:20 pm

buna!:) am auzit ca o sa se lanseze si la noi in romania produsele GNC..mie mi le-a adus o cumnata din strainatate si abia astept sa slabesc cu ele!

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Sâm Mai 07, 2011 8:35 am

Mai bine indreapta-te spre o sala de sport.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Sâm Iun 11, 2011 11:03 pm

Scrie compozitia unui produs de la ei, sa ma lamuresc cum e cu "total natural".... :mrgreen:

janina98

Mesajde janina98 » Vin Mai 17, 2013 3:15 pm

Poti incerca cu Thermacuts! Eu am avut rezultate ok cu el!Daca te tii de dieta si de exercitii fizice si iti mai ajuti si organismul cu suplimente nu ai cum sa nu slabesti!

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Mai 21, 2013 8:43 am

janina98 scrie:Poti incerca cu Thermacuts! Eu am avut rezultate ok cu el!Daca te tii de dieta si de exercitii fizice si iti mai ajuti si organismul cu suplimente nu ai cum sa nu slabesti!

Tine-te de dieta si exercitii fizice si lasa suplimentele celor care se chinuie sa le vanda... :mrgreen:

marcuaurelia

Mesajde marcuaurelia » Vin Iul 05, 2013 2:03 pm

Din ce am auzit eu, Thermacuts sunt printre cele mai puternice arzatoare de grasimi. O ruda foloseste suplimentele astea si spune ca sunt destul de puternice. Adevarul e ca a slabit ceva.

cristescugabriela

Mesajde cristescugabriela » Joi Iul 11, 2013 2:13 pm

Eu zic sa va incumetati sa incercati detoxifierea...asa cum puteti, cum va e mai bine...sunt atatea metode si cure de detoxifiere...eu personal am apelat la o procedura de detoxifiere pentru a slabi, dar daca nu exista mijloace ( distanta, bani, etc.)...interesati-va, cititi despre detoxifiere...dar nu apelati la curele acelea rapide pt ca sunt vrajeli..

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Vin Iul 12, 2013 4:35 pm

cristescugabriela scrie:Eu zic sa va incumetati sa incercati detoxifierea...asa cum puteti, cum va e mai bine...sunt atatea metode si cure de detoxifiere...eu personal am apelat la o procedura de detoxifiere pentru a slabi, dar daca nu exista mijloace ( distanta, bani, etc.)...interesati-va, cititi despre detoxifiere...dar nu apelati la curele acelea rapide pt ca sunt vrajeli..

Pentru a slabi, un prim pas e sa pui lacat la frigider si la gura... :mrgreen:

marcela901

Mesajde marcela901 » Mar Iul 16, 2013 4:17 pm

Ai nevoie de vointa uriasa ca sa pui lacat la frigider si gura cum spui tu. Cu suplimentele pe baza de plante situatia e mult mai simpla. Doar iei pastilele respective, faci putina miscare si cu siguranta o sa mai dai jos din kilograme. Exista foarte multe prejudcati in legatura cu pastilele de slabit, dar eu sunt de parere ca daca folsesti inca de la inceput pastilele de slabit care ti se potrivesc cu siguranta vei da jos din kilgrame!

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Iul 16, 2013 11:57 pm

marcela901 scrie:Ai nevoie de vointa uriasa ca sa pui lacat la frigider si gura cum spui tu. Cu suplimentele pe baza de plante situatia e mult mai simpla. Doar iei pastilele respective, faci putina miscare si cu siguranta o sa mai dai jos din kilograme. Exista foarte multe prejudcati in legatura cu pastilele de slabit, dar eu sunt de parere ca daca folsesti inca de la inceput pastilele de slabit care ti se potrivesc cu siguranta vei da jos din kilgrame!

Nu sunt prejudecati, pur si simplu pastilele sunt niste mizerii... :mrgreen:

nicoleta.stirbu29

Mesajde nicoleta.stirbu29 » Mar Iul 30, 2013 1:15 pm

Mama mea a slabit mult cu Slim Duo Forte. Este foarte eficient.
Incercati programul de slabit cu acest produs! Contine capsulele Slim Duo Forte, determinarea tipului de metabolism si o dieta adaptata tipului de metabolism. Succes!

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Iul 30, 2013 7:36 pm

nicoleta.stirbu29 scrie:Mama mea a slabit mult cu Slim Duo Forte. Este foarte eficient.
Incercati programul de slabit cu acest produs! Contine capsulele Slim Duo Forte, determinarea tipului de metabolism si o dieta adaptata tipului de metabolism. Succes!

Dar bunica-ta cu ce a slabit? Dar pisica? Dar tanti Mitza de la doi?
Hai, curaj..recita toata poezia... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Următorul