Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Am reusit sa slabesc 10 kg

Toate avem un ideal de frumusete bine stabilit. Ca sa il atingi trebuie sa ai un regim de alimentatie sanatos si nu in ultimul rand sa fii o persoana activa. Fa schimb de diete si de trucuri de slabire cu noile tale prietene!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

ranya33

Am reusit sa slabesc 10 kg

Mesajde ranya33 » Vin Feb 25, 2011 5:56 pm

Buna! In urma cu aproximativ 2 luni am inceput sa urmez o cura de slabire pe baza de fructe, legume si lactate, conceputa de un medic nutritionist. Acelasi medic mi-a recomandat ca in timpul curei sa utilizez si niste suplimente alimentare pentru slabit, DUOSLIM. Am reusit sa scap de 10 kilograme in aproape 2 luni si ma simt excelent. Il recomand tuturor celor care doresc sa slabeasca.

onutza_velea

Re: Am reusit sa slabesc 10 kg

Mesajde onutza_velea » Vin Feb 25, 2011 6:54 pm

eu abia l-am comandat, dupa ce ma apuc de el am sa postez si eu.sa vad rezultatele mai intai :) unde am citit de DuoSlim am citit numai de bine, sper sa functioneze si la mine.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Vin Feb 25, 2011 11:35 pm

Ce minciunica..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mary_mady

Mesajde mary_mady » Sâm Feb 26, 2011 3:42 pm

larissa.maria scrie:Ce minciunica..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

asa-i asa-i :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

ranya33

Mesajde ranya33 » Lun Feb 28, 2011 3:40 pm

Poate ca asa se face pe forumuri, dar nu vad de ce ma faceti mincinoasa pe mine, in conditiile in care postul era doar o nota informativa. Scrie undeva ca nu ai voie sa recomanzi un produs??? :roll:

mary_mady

Mesajde mary_mady » Lun Feb 28, 2011 11:20 pm

Eu cred ca este o mica publicitate din cauza ca sunt 2 persoane care sustin acest produs membre pe forum aceeasi data,aceeasi ora doar numele diferit.
Nu ti s-ar parea si tie ciudat????

ranya33

Mesajde ranya33 » Mar Mar 01, 2011 2:56 pm

Sunt membru nou si eu si cine a postat dupa mine, e chiar coincidenta ca ne-am inscris in acelasi timp, sunt 2 persoane, daca erau 20 atunci eram mincinoasa si facem publicitate :(

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Mar 01, 2011 10:51 pm

Am vazut suficiente "coincidente" din astea puerile.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

adri_lest

Mesajde adri_lest » Lun Mar 07, 2011 12:22 pm

ranya33 scrie:Buna! In urma cu aproximativ 2 luni am inceput sa urmez o cura de slabire pe baza de fructe, legume si lactate, conceputa de un medic nutritionist. Acelasi medic mi-a recomandat ca in timpul curei sa utilizez si niste suplimente alimentare pentru slabit, DUOSLIM. Am reusit sa scap de 10 kilograme in aproape 2 luni si ma simt excelent. Il recomand tuturor celor care doresc sa slabeasca.

Eu mi-am facut cont special pentru topicul acesta pentru ca, desi nu prea stau pe forumuri sa postez, le citesc din cand in cand, mai ales cand vine vorba de lucrurile care ma intereseaza. Publicitate sau nu din partea fetelor de mai sus, produsul pentru mine a mers si am slabit, nu spectaculos, dar am dat jos 5 kilograme in vreo 3 saptamani si un pic. Am intra deja in a doua luna de cura cu DuoSlim.Daca un produs e bun nu vad de ce sa nu il recomandam mai departe. :D

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Lun Mar 07, 2011 10:02 pm

Recomanda-le dieta si sport...restul sunt povesti... :mrgreen:

adora_dana

Mesajde adora_dana » Mar Mar 08, 2011 5:18 pm

fiecare organism este diferit si reactioneaza diferit cand vine vorba de slabit si de ingrasat. la mine a functionat o buna perioada l-carnitina, apoi nu a mai avut efecte. m-am uitat pe site-ul duoslim si mi se pare interesant ca produs, ca si concept. :)

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Mar 08, 2011 11:11 pm

Dar miscarea nu ti se pare interesanta? :mrgreen:

adora_dana

Mesajde adora_dana » Mie Mar 09, 2011 3:08 pm

larissa.maria scrie:Dar miscarea nu ti se pare interesanta? :mrgreen:

surprinzator sunt instructor de kangoo jumps....si din experienta zic ca sunt anumite persoane care nu pot slabi doar prin sport! am in grupa 3 fete care iau produsul asta si se simt foarte bine si slabesc. fac si sport, tin si regim si iau si suplimente de slabit. :roll:

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mie Mar 09, 2011 11:00 pm

Problema lor...eu inca n-am intalnit persoana care sa nu slabeasca tinand dieta si facand sport...poate triseaza la dieta... :mrgreen:

bubulina_jj

Mesajde bubulina_jj » Joi Mar 10, 2011 6:50 pm

eu am slabit prin dieta si sport. dar mereu inainte de antrenamentul la sala luam niste capsule de l-carnitina. e recomandat si sportivilor pentru pierderea rapida in greutate. Duoslim nu am luat dar am tot auzit vorbindu-se de el numai de bine. eu inca nu am nevoie sa slabesc....inca...nu se stie niciodata. :D

Următorul