Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Am reusit sa slabesc 10 kg

Toate avem un ideal de frumusete bine stabilit. Ca sa il atingi trebuie sa ai un regim de alimentatie sanatos si nu in ultimul rand sa fii o persoana activa. Fa schimb de diete si de trucuri de slabire cu noile tale prietene!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

mary_mady

Re: Am reusit sa slabesc 10 kg

Mesajde mary_mady » Dum Mar 13, 2011 12:22 am

eu vreau sa slabesc dar nu am timp de sport...
pastile,ceaiuri "diferite chestii de slabit" mi-e frica sa iau,am tinut o sg data o dieta cu herballife dar de la o nutritionista,am dat intr-o luna aprox 5 kg dar nu mancam cat ma punea ea sa pap.....

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Dum Mar 13, 2011 8:09 am

Ei, mare-i minciunica Herbalife.... :mrgreen:

mary_mady

Mesajde mary_mady » Lun Mar 14, 2011 2:24 am

de unde stii?? ai luat si tu??

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Lun Mar 14, 2011 7:47 am

Eu nu...am fost tentata, dar intai am urmarit ce se petrece cu niste cunostinte ...la ele efectul a fost invers... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

lily22p

Mesajde lily22p » Lun Mar 14, 2011 2:36 pm

Eu nu am incredere in Herbalife, am fost la o prezentare si am gustat tot felul de minunatii acolo, ziceau ca trebuie sa le consum zilnic, apoi mi-au aratat ce trebuie sa cumpar...scumpe, dom'le, scumpe...iar gustul lor nici nu mi-a placut, asa ca am renuntat definitiv...
Rochii elegante pentru evenimente deosebite

mary_mady

Mesajde mary_mady » Lun Mar 14, 2011 3:15 pm

oooo daaa intradevar sunt scumpe eu lui "nutritionista lui peste" iam dat 150€,eu mai mult am laut,ca o fetita a slabit vreo 20 kg si de asta mai mult,mi-a dat batoane proteice,milksheikuri si niste pastilute...
dar na nu-mi pare rau pt ca asa "m-am lecuit" sa slabesc prin tratamente scumpe care de fapt sunt de 2 bani...
oricum eu nu sunt disperata sa slabesc dar macar sa ma mentin(desi nu m-as supara sa mai jos vreo5-7 kg) heheheeee......
eu sincera sa fiu sotul meu este vegetarian si mai mult mancare de legume este in casa nam pic de carne ca la cat mananc eu ma lipsesc
si nu pap dupa 6max7 seara si seara beau un smoothie de fructe imi fac acasa
eu cred ca asa este firea mea......
bafta tuturor...

alfi

Mesajde alfi » Mar Mar 15, 2011 11:20 pm

adora_dana scrie:
larissa.maria scrie:Dar miscarea nu ti se pare interesanta? :mrgreen:

surprinzator sunt instructor de kangoo jumps....si din experienta zic ca sunt anumite persoane care nu pot slabi doar prin sport! am in grupa 3 fete care iau produsul asta si se simt foarte bine si slabesc. fac si sport, tin si regim si iau si suplimente de slabit. :roll:

nu e suficient sa faci kangoo jumps ca sa poti spune ca faci sport....e cale lunga de la kangoo jumps ....la sport... :wink:

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mie Mar 23, 2011 2:55 pm

Inca o tanti care vinde "aloia"... :mrgreen:

alfi

Mesajde alfi » Joi Mar 24, 2011 1:41 am

mai ,dar de unde tot apar persoanele acestea,cu tot felel de reclame de 2 bani??? :(
cum indraznesc ele sa se gandeasca macar,ca cineva repede o sa si comande ceva de la ele....pai numai cand ma uit si vad ca nu are mai mult decat un mesaj scris pe acest forum....imediat imi dau seama ca e ,,cacanerie,, :? :x
poate ca ar fi altceva,daca acete produse ar fi oferite si recomandate ,de o persoana care fregventeaza forumul de mai mult timp si pe care ai avut ocazia sa o cunosti (cat de cat) :)
stiu ,ca pe alte forumuri,unde ,,lumea,, s-a saturat de reclama si ultrareclama de la persoane necunoscute,adica useri care intra o singura data pe forum(strict pentru reclama),ca s-au impus cateva reguli:
ex:
- dupa ce te-ai inregistrat cu username-ul preferat,mergi direct la rubrica,,Prezentari,,
- in urmatoarele 5 zile,trebuie sa ai postate cel putin 5 mesaje,la oricare topic
- dupa ce au trecut cele 5 zile,poti adauga mesaj cu reclama sau vanzari,dar nu mai mult de 1 mesaj pe zi
....eu cred ca e bun acest regulament,mai ales ca 5 mesaje nu e greu sa le dai....bineinteles daca te intereseaza intradevar macar ceva de pe acel forum
:D

1001articole

Mesajde 1001articole » Lun Dec 23, 2013 1:25 pm

Slabeste in timp record fara cel mai mic efort! Noile noastre produse de slabit sunt 100% naturale si te vor convinge ca trupul sanatos si silueta armonioasa sunt cheia unei vieti fericite. Profita acum de cele mai mici preturi de pe piata! www.1001articole.ro 0730.410.783

Sunmodels

Mesajde Sunmodels » Dum Aug 17, 2014 5:55 pm

Si tu poti face parte din echipa SUN Models! Ai doar de castigat!

Avantajele SUN Models
Salariu minim garantat! Pachet de salarizare foarte atractiv, procent consistent si bonusuri periodice.
Siguranta unui job 100% legal si a unui mediu de munca placut si relaxant, alaturi de profesionisti, care vor fi alaturi de tine cu sfaturi, idei sau pareri si te vor indruma atunci cand vei avea nevoie. Toate colaborarile noastre se bazeaza pe contract de munca incheiat intre model si studio.
Pe toate site-urile cu care lucram este restrictionat accesul persoanelor din Romania, asigurandu-se astfel confidentialitate si intimitatea modelelor.
Program de munca flexibil, adaptabil nevoilor de ordin personal (ex. scoala, facultate, sot, copil, etc.)
Conditii de munca excelente intr-o locatie ultra-centrala din Constanta asigurata cu sistem de securitate si dotari de ultima generatie, in imediata vecinatate a tuturor mijloacelor de transport in comun, taxi-uri, baruri, pub-uri, restaurante, etc.
Camere de lucru individuale, cu un decor modern, confortabil si echipamente de calitate.
Sedinte foto gratuite periodice (imaginea ta este extreme de importanta, de aceea vom organiza sedinte foto profesionale care te vor pune in valoare; sedintele foto NU se fac nud).
Training gratuit, personalizat (trainerul nostru iti va explica ceea ce vei face, iti va oferi sfaturi, idei, pareri si raspunsuri privitoare la absolut orice intrebare ai, atunci cand ai nevoie si te va ajuta atat la inceput, cat si pe parcursul activitatii tale), suport tehnic disponibil 24/24 si consiliere.
Team-buiding-uri periodice (muncim, dar trebuie sa ne si distram si sa ne relaxam; de aceea periodic organizam team-building-uri pentru a ne bucura de rezultatele muncii noastre).

Cerintele SUN Models
Acest anunt se adreseaza doar persoanelor de sex feminin.
Varsta minima 18 ani.
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.
Seriozitate, dorinta de a invata, o personalitate comunicativa.
Dorinta de a face parte dintr-un colectiv dinamic.

Date de contact:

Pentru a obtine mai multe informatii, daca doresti sa vezi cum arata studioul sau doresti sa ne contactezi, te rugam sa accesezi site-ul
www.videochat-sunmodels.ro

E-mail:office@sunmodels.ro
Yahoo Messenger:studio_sun@yahoo.com

Andreea_sl

Mesajde Andreea_sl » Joi Sep 11, 2014 4:35 pm

Si slabitul a fost efectul dietei sau DuoSlimului? Ce nutritionist ti-a recomandat dieta respectiva? :D

olive22

Mesajde olive22 » Lun Oct 27, 2014 12:04 pm

Ati folosit Thermacuts pentru a slabi? Credeti ca daca faci o cura de 2 luni cu un supliment sau cu pastile de slabit slabesti?

Multumesc foarte mult!

narcisca

Mesajde narcisca » Mar Noi 04, 2014 11:30 am

Olive se poate slabi si cu suplimente (Thermacuts, sau orice alt supliment), dar conditia principala e sa faci miscare si sa tii o dieta cat de cat echilibrata.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Vin Noi 07, 2014 9:56 am

narcisca scrie:Olive se poate slabi si cu suplimente (Thermacuts, sau orice alt supliment), dar conditia principala e sa faci miscare si sa tii o dieta cat de cat echilibrata.

Nu se poate slabi decat cu dieta si miscare...restul sunt fasaieli de vanzatori ageamii... :mrgreen:

AnteriorUrmătorul