Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

ACAI VERDE

Toate avem un ideal de frumusete bine stabilit. Ca sa il atingi trebuie sa ai un regim de alimentatie sanatos si nu in ultimul rand sa fii o persoana activa. Fa schimb de diete si de trucuri de slabire cu noile tale prietene!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Aurelia.eu

ACAI VERDE

Mesajde Aurelia.eu » Joi Mai 10, 2012 6:28 pm

Buna! M-am hotarat sa deschid un subiect nou, deoarece sunt foarte hotarata sa mai scap de cateva kg in plus pe care le-am acumulat dupa ce am nascut. Am citit intamplator,despre Acai Verde, numai pareri bune, dar as vrea sa intreb, a folosit cineva asa ceva? A dat rezultate reale?Va multumesc si astept cat mai multe raspunsuri!

bubishor_10

Re: ACAI VERDE

Mesajde bubishor_10 » Dum Mai 13, 2012 11:23 pm

hmm...nu raspunde nimeni? si eu sunt curioasa...ba chiar cred ca am sa il incerc eu sa vad daca da rezultate...:)

Aurelia.eu

Mesajde Aurelia.eu » Mar Mai 15, 2012 12:10 am

da, nu a raspuns nimeni pana acum, daca cumva incerci asa ceva, sa-mi spui si mie daca da vre-un rezultat. eu de astazi am fost la un cabinet, si am inceput sa tin o dieta.Eu locuiesc in Spania, si am fost la Naturhouse.Este destul de cotisitor,in sensul ca astazi pe pastilutele si fiolele care mi le-a dat am platit 34 E, si am si dieta. Am sa revin cu rezultate,intr-o saptamana deja ar trebui sa se vada o schimbare!
Ma duc sa culc fetita, ca deja e foarte tarziu! Noapte buna si somn usor!!!

corystst

Mesajde corystst » Mie Mai 23, 2012 9:37 am

Buna, ceva rezultate?

dannadum

Mesajde dannadum » Joi Mai 24, 2012 10:48 am

Azi primesc produsul, de maine o sa incep si o sa va tin la curent cu rezultatele.

onisonis

Mesajde onisonis » Joi Mai 24, 2012 12:47 pm

buna danna. am comandat si eu produsul acai.as vrea sa stiu cate pastilute trebuie sa luam zilnic.eu azi am luat 2.am citit ca daca nu am efecte 2 pastile putem mari doza.e adevarat?sau sa merg tot cu 2 pastilute?

dannadum

Mesajde dannadum » Joi Mai 24, 2012 1:26 pm

pentru inceput eu zic sa respectam indicatiile lor : "Pentru obținerea celui mai bun efect, beți câte 2 capsule pe zi înainte de masă ". Eu am facut analizele inainte de a comanda produsul, pentru ca ei specifica la un moment dat :" A nu se administra în cazuri de afecțiuni ale ficatului, rinichilor sau inimii."

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Joi Mai 24, 2012 4:27 pm

dannadum scrie:pentru inceput eu zic sa respectam indicatiile lor : "Pentru obținerea celui mai bun efect, beți câte 2 capsule pe zi înainte de masă ". Eu am facut analizele inainte de a comanda produsul, pentru ca ei specifica la un moment dat :" A nu se administra în cazuri de afecțiuni ale ficatului, rinichilor sau inimii."

Poate dai coltu'... :mrgreen:

onisonis

Mesajde onisonis » Joi Mai 24, 2012 10:43 pm

asta am inteles ca inainte de masa...dar care masa? ca pana la urma sunt 3 mese pe zi.deci trebuie sa luam 6 pastile?sau 2?

dannadum

Mesajde dannadum » Vin Mai 25, 2012 7:03 am

larissa.maria scrie:
dannadum scrie:pentru inceput eu zic sa respectam indicatiile lor : "Pentru obținerea celui mai bun efect, beți câte 2 capsule pe zi înainte de masă ". Eu am facut analizele inainte de a comanda produsul, pentru ca ei specifica la un moment dat :" A nu se administra în cazuri de afecțiuni ale ficatului, rinichilor sau inimii."

Poate dai coltu'... :mrgreen:

Si daca-l dau, e problema ta cumva ? :?:

dannadum

Mesajde dannadum » Vin Mai 25, 2012 7:05 am

onisonis scrie:asta am inteles ca inainte de masa...dar care masa? ca pana la urma sunt 3 mese pe zi.deci trebuie sa luam 6 pastile?sau 2?

2/zi, inainte de mesele principale, eu de ex iau dim si la pranz, astea-s mesele mele principale ( cutia are 120 pastile, cura pentru 2 luni, deci clar nu mai mult de 2 pastile pe zi )

dariamatei

Mesajde dariamatei » Vin Mai 25, 2012 11:52 am

Buna tuturor.

Va trimit si eu un pont... Vedeti filmuletul si trageti concluzia.
Eu am avut rezultatefoarte bune si nu numai cu slabitul...Daca va intereseaza va pot da detalii.

http://www.youtube.com/watch?v=nDCDXT8S ... e=youtu.be

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Vin Mai 25, 2012 4:09 pm

dariamatei scrie:Buna tuturor.

Va trimit si eu un pont... Vedeti filmuletul si trageti concluzia.
Eu am avut rezultatefoarte bune si nu numai cu slabitul...Daca va intereseaza va pot da detalii.

http://www.youtube.com/watch?v=nDCDXT8S ... e=youtu.be

Nu vrem filmulete de reclama...du-te si plaseaza in alta parte apa de ploaie... :mrgreen:

dannadum

Mesajde dannadum » Mie Mai 30, 2012 10:33 am

Am promis ca revin cu rezultate , dar deocamdata dupa aproape o saptamana nimika vizibil, nici macar un kg, nici reactii adverse, mai am rabdare inca o saptamana sa vedem ce se intampla.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mie Iun 06, 2012 1:45 pm

dannadum scrie:Am promis ca revin cu rezultate , dar deocamdata dupa aproape o saptamana nimika vizibil, nici macar un kg, nici reactii adverse, mai am rabdare inca o saptamana sa vedem ce se intampla.

Nici peste o luna nu ti se va intampla nimic...apa de ploaie... :mrgreen:

Următorul