Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

ACAI VERDE

Toate avem un ideal de frumusete bine stabilit. Ca sa il atingi trebuie sa ai un regim de alimentatie sanatos si nu in ultimul rand sa fii o persoana activa. Fa schimb de diete si de trucuri de slabire cu noile tale prietene!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

GeorgianaBB

Re: ACAI VERDE

Mesajde GeorgianaBB » Sâm Iun 30, 2012 8:11 pm

Teoretic nu ar trebui sa fie apa de ploaie. Ce are antioxidanti si vitamina C e sanatos. Eu citisem de multe despre ele insa iau deja altceva recomandat chiar de medic si nu ma mai bag la altele.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Lun Iul 02, 2012 2:09 pm

GeorgianaBB scrie:Teoretic nu ar trebui sa fie apa de ploaie. Ce are antioxidanti si vitamina C e sanatos. Eu citisem de multe despre ele insa iau deja altceva recomandat chiar de medic si nu ma mai bag la altele.

Teoria ca teoria, practica ne omoara... :mrgreen:

lori1234

Mesajde lori1234 » Mie Aug 01, 2012 12:55 am

.

GeorgianaBB

Mesajde GeorgianaBB » Mar Aug 21, 2012 1:55 am

larissa.maria scrie:
GeorgianaBB scrie:Teoretic nu ar trebui sa fie apa de ploaie. Ce are antioxidanti si vitamina C e sanatos. Eu citisem de multe despre ele insa iau deja altceva recomandat chiar de medic si nu ma mai bag la altele.

Nu ne omoara atata timp cat ceea ce consumam este sanatos. Ca nu are efectele uimitoare de slabire instantanee asta este altceva. Dar nu conteaza, eu cred ca putem slabi foarte frumos cu orice ingredient de genul ceai verde, garcinia sau ardei iute atata timp cat ajutam ingredientul si cu o dieta si mai ales sport. :mrgreen:

andreeaion983

Mesajde andreeaion983 » Vin Oct 12, 2012 4:48 pm

Hello :) A incercat cineva Slim Duo Forte original formula? Am citit ca printre alte ingrediente contine si Acai?

GeorgianaBB

Mesajde GeorgianaBB » Sâm Dec 01, 2012 12:23 am

Sorry.. am folosit doar slim and fit si nu l-am schimbat pt ca a fost f ok, fara surprize neplacute.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Sâm Dec 01, 2012 5:20 pm

Ne-ai mai spus... :mrgreen:

GeorgianaBB

Mesajde GeorgianaBB » Lun Dec 31, 2012 4:12 pm

larissa.maria scrie:Ne-ai mai spus... :mrgreen:

Si care este problema ta? Nu am voie sa spun? SUnt multumita de el si am incredere in el pentru ca este intr-adevar dat de un medic, care stie cum functioneaza. Asemenea suplimente, pastile, ceaiuri etc trebuie luate doar daca medicul iti spune, nu de capul tau deci nu e o bataie de joc asa cum sustii tu sus si tare la orice chestie. Si stai linistita ca fac si sport si nici nu mananc balarii. Sarcasmul tau este total inutil in cazul meu draga. ;)

GeorgianaBB

Mesajde GeorgianaBB » Lun Dec 31, 2012 4:13 pm

larissa.maria scrie:

Practica te omoara si daca iei antibiotice, dar cred ca in cazurile in care ai nevoie de ele, le iei nu? Asa ca mai usor cu sarcasmul :)

Elena232

Mesajde Elena232 » Vin Ian 18, 2013 10:54 am

Intr-adevar produsele pe baza de fructe acai sunt foarte eficiente. Eu am incercat Acaiberry 900 si in 3 saptamani am reusit sa slabesc in jur de 7 kg. De cand iau aceste suplimente ma simt mult mai bine, nu ma mai simt balonata si am o pofta nebuna de viata. Sunt foarte fericita ca am descoperit aceste pastile. Am descoperit aceste pastile pe internet pe sit-ul http://www.acaiberry900.ro

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Vin Ian 18, 2013 10:18 pm

Elena232 scrie:Intr-adevar produsele pe baza de fructe acai sunt foarte eficiente. Eu am incercat Acaiberry 900 si in 3 saptamani am reusit sa slabesc in jur de 7 kg. De cand iau aceste suplimente ma simt mult mai bine, nu ma mai simt balonata si am o pofta nebuna de viata. Sunt foarte fericita ca am descoperit aceste pastile. Am descoperit aceste pastile pe internet pe sit-ul http://www.acaiberry900.ro

Asta e doar reclama...adevarul e ca nu au niciun efect... :mrgreen:

Elena232

Mesajde Elena232 » Mie Ian 30, 2013 2:37 pm

Eu zic doar ce a functionat pentru mine!Sunt convinsa ca pentru alte persoane functioneaza alte produse !

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mie Ian 30, 2013 7:44 pm

Elena232 scrie:Eu zic doar ce a functionat pentru mine!Sunt convinsa ca pentru alte persoane functioneaza alte produse !

Pentru toata lumea functioneaza garantat dieta si sportul... :lol: ...si costurile sunt mult mai mici... :mrgreen:

Elena232

Mesajde Elena232 » Joi Ian 31, 2013 5:22 pm

Dieta si sportul sunt foarte bune intr-adevar pentru toata lumea, dar si supllimentele au si ele un rol!Acum daca doar iau niste pastile si mananc numai friptura e garantat ca nu o sa slabesc:)

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Sâm Feb 02, 2013 10:24 am

Elena232 scrie:Dieta si sportul sunt foarte bune intr-adevar pentru toata lumea, dar si supllimentele au si ele un rol!Acum daca doar iau niste pastile si mananc numai friptura e garantat ca nu o sa slabesc:)

Chiar n-au niciun rol...dar strategia de marketing e bine pusa la punct, lumea e credula si baietii fac bani pe seama comoditatii si a naivitatii... :mrgreen:

AnteriorUrmătorul