Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

ACAI VERDE

Toate avem un ideal de frumusete bine stabilit. Ca sa il atingi trebuie sa ai un regim de alimentatie sanatos si nu in ultimul rand sa fii o persoana activa. Fa schimb de diete si de trucuri de slabire cu noile tale prietene!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

mariana49

Re: ACAI VERDE

Mesajde mariana49 » Lun Feb 04, 2013 12:51 pm

Sunt si produse care functioneaza, dar important e sa alegi un produs care functioneaza in cazul organismului tau! De asta trebue sa te documentezi inainte, sa urmaresti compozitia produsului si perioada de garantie!

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Feb 05, 2013 9:09 am

mariana49 scrie:Sunt si produse care functioneaza, dar important e sa alegi un produs care functioneaza in cazul organismului tau! De asta trebue sa te documentezi inainte, sa urmaresti compozitia produsului si perioada de garantie!

Lasa documentarea, ia-ti treningul si fuga la sala sau la alergare in parc...sigur slabesti... :mrgreen:

mariana49

Mesajde mariana49 » Lun Feb 11, 2013 4:47 pm

Bun! Daca sunt racit si nu iau anumite vitamine , suplimente, pastile ca sa ma insanatosesc , ma voi insanatosii mai repede nefolosindu-le? Eu cred ca nu. Ceva de genu e si in cazul suplimentelor de slabit. Daca nu iti ajuti organismul sa slabeasca nu va slabi foarte mult indiferent de exercitiile sau de dieta pe care o urmezi. Faptul ca orice mananci este practic ars de supliment iti garanteaza ca nu vei acumula kg. Iar daca mai faci si sport si mananci sanatos asta e cu atat mai in avantajul tau!

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Lun Feb 11, 2013 10:35 pm

mariana49 scrie:Bun! Daca sunt racit si nu iau anumite vitamine , suplimente, pastile ca sa ma insanatosesc , ma voi insanatosii mai repede nefolosindu-le? Eu cred ca nu. Ceva de genu e si in cazul suplimentelor de slabit. Daca nu iti ajuti organismul sa slabeasca nu va slabi foarte mult indiferent de exercitiile sau de dieta pe care o urmezi. Faptul ca orice mananci este practic ars de supliment iti garanteaza ca nu vei acumula kg. Iar daca mai faci si sport si mananci sanatos asta e cu atat mai in avantajul tau!

Nu poti face paralela intre raceala si slabit...slabitul e chestiune de ambitie..si asta nu ti-o dau suplimentele... :mrgreen:

Eva233

Mesajde Eva233 » Vin Iun 14, 2013 10:29 am

Acai Berry - acaiberry900.ro Am inceput sa iau Acai Berry acum 2 luni de zile, si am slabit deja 12 kilograme.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Sâm Iun 15, 2013 11:14 pm

Eva233 scrie:Acai Berry - acaiberry900.ro Am inceput sa iau Acai Berry acum 2 luni de zile, si am slabit deja 12 kilograme.

In visele tale frumoase... :mrgreen:

Elena232

Mesajde Elena232 » Mie Oct 09, 2013 3:34 pm

Mi se pare cam exagerat ce zici tu acolo. Si eu am luat Acaiberry900, dar n-am slabit atat de mult. Sunt constienta ca suplimentele isi fac efectul in functie de metabolismul fiecarei persoane, dar si asa mi se pare mult! In fine tu stii cum ai reusit:)

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Joi Oct 10, 2013 3:44 pm

Elena232 scrie:Mi se pare cam exagerat ce zici tu acolo. Si eu am luat Acaiberry900, dar n-am slabit atat de mult. Sunt constienta ca suplimentele isi fac efectul in functie de metabolismul fiecarei persoane, dar si asa mi se pare mult! In fine tu stii cum ai reusit:)

N-a reusit...facea doar reclama... :mrgreen:

iolanda10

Mesajde iolanda10 » Mie Noi 27, 2013 1:05 pm

Eu iau de 2 saptamani un supliment numit Ultra Slim si nu vad pana acum nici o modificare. La voi in cat timp au aparut primele rezultate!
Deocamdata nu am nici un efect advers,dar se pare ca nici rezultate:) O sa mai astept sa vad ce se intampla!!!

1001articole

Mesajde 1001articole » Lun Dec 23, 2013 1:00 pm

NOI TE AJUTAM SA SCAPI DE KILOGRAMELE IN PLUS! De aceea iti venim in ajutor oferindu-ti cele mai EFICIENTE metode de slabit, fara sacrificii, fara riscuri pentru sanatatea dvs. O gama larga de capsule, comprimate, pastile, ceaiuri, creme anticelulitice iti REDAU SILUETA PERFECTA si FORMELE ATRAGATOARE!
http://www.1001articole.ro/ 0730.410.783

parkole

Mesajde parkole » Vin Feb 20, 2015 11:12 am

Produsele pe baza de acai sunt destul de bune, datorita faptului ca nu ajuta doar la slabit ci si imbunatateste concentrarea sau calitatea pielii. Parerea mea e ca indiferent de numele suplimentului si de ce plante are in interior daca nu se fac exercitii si nu se tine dieta numarul kilogramelor slabite ramane mic.

alinvena

Mesajde alinvena » Dum Mar 01, 2015 12:54 am

Dacă vrei să slăbești, încearcă pastilele și shake-urile pe bază de plante de la Life Impulse. Sunt bune și chiar o să vezi rezultate, iar prețurile sunt accesilbile. Eu, personal, am folosit pastile Chitosan și chiar au fost bune. Uite le poți găsii aici http://produse-lifecare.shopmania.biz.

minodora11

Mesajde minodora11 » Mar Mar 10, 2015 11:19 am

Fructele de acai unt recunoscute ca pot sa contribuie la scaderea in greutate. LA fel si cafeaua verde.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mie Mar 11, 2015 11:31 am

alinvena scrie:Dacă vrei să slăbești, încearcă pastilele și shake-urile pe bază de plante de la Life Impulse. Sunt bune și chiar o să vezi rezultate, iar prețurile sunt accesilbile. Eu, personal, am folosit pastile Chitosan și chiar au fost bune. Uite le poți găsii aici http://produse-lifecare.shopmania.biz.

Alta rupta-n gura de foame, care cauta fraieri, sa manance si gura ei ceva... :twisted:

ramonadeaconu

Mesajde ramonadeaconu » Vin Mai 15, 2015 1:43 pm

Pot sa ajute si produsele de slabit, dar prioritar trebuie sa ramana miscarea. Fara miscare nu exista slabire:).

AnteriorUrmătorul