Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Dieta de la NATURHOUSE

Toate avem un ideal de frumusete bine stabilit. Ca sa il atingi trebuie sa ai un regim de alimentatie sanatos si nu in ultimul rand sa fii o persoana activa. Fa schimb de diete si de trucuri de slabire cu noile tale prietene!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

1001articole

Re: Dieta de la NATURHOUSE

Mesajde 1001articole » Lun Dec 23, 2013 1:08 pm

DOAR NOI ITI REDAM SILUETA PERFECTA, FORMELE ATRAGATOARE SI TONUSUL DE ZILE MARI!
www.1001articole.ro iti vine in ajutor si iti ofera cele mai EFICIENTE metode de slabit, fara sacrificii, fara riscuri pentru sanatatea dvs! Produsele noastre sunt o adevarata sursa de slabire si revigorare! Uita de dietele restrictive! Slabeste RAPID si durabil!
http://www.1001articole.ro/ 0730.410.783

miha818

Mesajde miha818 » Joi Iul 24, 2014 3:03 pm

Eu am tinut in urma cu doi ani dieta de la Natur House si am fost foarte, foarte multumita. Am slabit in trei luni 12 kg, apoi am tinut inca trei luni dieta de mentinere ( in care revii treptat la alimentatie normala). De cand am terminat dieta si pana acum am luat doar 3 kg desi nu prea ma abtin de la prostii ( dulciuri, cartofi prajiti, etc ) . Nu fac si nu am facut niciun fel de miscare, doar ce merg pe jos cam 30 min. pe zi. Am vazut aici tot felul de comentarii cum ca nu se slabeste cu dieta asta, sau ca au ajuns oamenii la spital...Nu pot sa cred ca este adevarat asa ceva, daca respecti planul care ti se da pentru saptamana respectiva, nu se poate sa nu slabesti. Eu m-am dus la Natur House pentru ca am o prietena care a slabit 26 kg; toate cunostintele mele carora le-am recomandat si care au urmat aceasta dieta au slabit exact cat au vrut si nu s-au ingrasat dupa aceea cum se intampla cu alte diete. Acele fiole pe care trebuie sa le iei sunt doar ca sa ajute dieta, se poate tine aceeasi dieta fara acele suplimente, doar ca rezultatele vin mai incet si daca nu slabesti repede esti de obicei tentat sa renunti, pentru ca ai sentimentul ca te chinui degeaba.
Asta este parerea mea, o persoana care a fost toata viata la dieta :). Sfatuiesc sincer si fara niciun interes pe oricine vrea sa dea jos cateva kilograme sa incerce dieta asta care este usor de tinut si la care rezultatele vin rapid si se pastreaza.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mie Aug 06, 2014 11:53 am

miha818 scrie:Eu am tinut in urma cu doi ani dieta de la Natur House si am fost foarte, foarte multumita. Am slabit in trei luni 12 kg, apoi am tinut inca trei luni dieta de mentinere ( in care revii treptat la alimentatie normala). De cand am terminat dieta si pana acum am luat doar 3 kg desi nu prea ma abtin de la prostii ( dulciuri, cartofi prajiti, etc ) . Nu fac si nu am facut niciun fel de miscare, doar ce merg pe jos cam 30 min. pe zi. Am vazut aici tot felul de comentarii cum ca nu se slabeste cu dieta asta, sau ca au ajuns oamenii la spital...Nu pot sa cred ca este adevarat asa ceva, daca respecti planul care ti se da pentru saptamana respectiva, nu se poate sa nu slabesti. Eu m-am dus la Natur House pentru ca am o prietena care a slabit 26 kg; toate cunostintele mele carora le-am recomandat si care au urmat aceasta dieta au slabit exact cat au vrut si nu s-au ingrasat dupa aceea cum se intampla cu alte diete. Acele fiole pe care trebuie sa le iei sunt doar ca sa ajute dieta, se poate tine aceeasi dieta fara acele suplimente, doar ca rezultatele vin mai incet si daca nu slabesti repede esti de obicei tentat sa renunti, pentru ca ai sentimentul ca te chinui degeaba.
Asta este parerea mea, o persoana care a fost toata viata la dieta :). Sfatuiesc sincer si fara niciun interes pe oricine vrea sa dea jos cateva kilograme sa incerce dieta asta care este usor de tinut si la care rezultatele vin rapid si se pastreaza.

Esti una din fatucile de acolo? :mrgreen:

alinvena

Mesajde alinvena » Joi Feb 19, 2015 3:52 pm

Dacă vrei să slăbești, încearcă pastilele și shake-urile pe bază de plante de la Life Impulse. Sunt bune și chiar o să vezi rezultate, iar prețurile sunt accesilbile. Eu, personal, am folosit pastile Chitosan și chiar au fost bune. Uite le poți găsii aici http://produse-lifecare.shopmania.biz.

Frosty

www.frosty.ro

Mesajde Frosty » Lun Dec 14, 2015 4:34 pm

Frosty.ro topeste kilogramele, dar si preturile! O gama variata de produse te ajuta sa slabesti cat ai clipi! Tonifiezi corpul, combati efectul yoyo, arzi grasimile in mod natural, fara sa te infometezi, fara sa iti afectezi sanatatea http://www.frosty.ro Contact: 0730.410.783

eva311

Mesajde eva311 » Dum Iun 19, 2016 8:55 am

Pastile de slabit - http://greencoffeeplus.ro Am inceput sa iau Cafea verde acum 2 luni de zile, si am slabit deja 12 kilograme.

MariusTitulescu

Mesajde MariusTitulescu » Vin Feb 23, 2018 4:23 pm

De fapt, important e sa fi pe deficit caloric.
Restul e mit si propaganda.

narcisca

Mesajde narcisca » Joi Mar 15, 2018 11:45 am

E interesant ce zici tu, dar nu trebuie sa punem deoparte importanta sportului si a stilului de viata din fiecare zi.

Anterior