Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

suplimente de slabit youthful island green tea super slim

Toate avem un ideal de frumusete bine stabilit. Ca sa il atingi trebuie sa ai un regim de alimentatie sanatos si nu in ultimul rand sa fii o persoana activa. Fa schimb de diete si de trucuri de slabire cu noile tale prietene!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

mihapaul

Mesajde mihapaul » Vin Mar 20, 2009 1:39 am

[color=da
rkred][/color][size=18]
SUPER SLIM.
Produsul contine fructe care au eficienta in procesul de scadere in greutate si de asemenea sunt benefice pentru ten,fructe care sunt recunoscute de sute de ani si sunt combinate cu plante verzi precum
anghinare de Ierusalim, konjacu, cartof dulce, etc. rafinate si concentrate folosind tehnologie de ultima ora,oferind astfel siguranta ca nu contine elemente danatoare si nu are efecte secunde.
Compozitie esentiala si denumirea stiintifica
Nuca koncing 18%, extract de garcinia camboia 13%, mere 16%, kiwi 13%, glucomanani 12%, extract de radacina de tapinambur Halianthus tuberosus 16%, celuloza din Dioscorea esculenta 12%

Nuca koncing intensifica metabolismul grasimilor, stimuleaza arderea si eliminarea acestora.In combinatie cu glucomanani, favorizeaza scaderea in greutate.

Extractul de Garcinia Cambogia stopeaza dextroza sa se tarnsform in grasime reducand astfel absortia de grasimi.De aceea produsul nostru te poate face sa arati in forma si frumos, dar in acelasi timp sa slabesti.

Acidul malic, extras din sucul merelor golden,contribuie la accelerarea metabolismului si la producerea energiei prin accelerarea arderii grasimii existente si prevenirea depunerii altor grasimi noi.

Fermentulde albumina, extras din fructul de kiwi proteinele de fermentatie din kiwi ajuta la descompunerea proteinelor si stopeaza absortia grasimilor.

Avand integrate extracte din plante verzi, celuloza din cartofi dulci, pudra de Guar gym, etc. acest produs ihiba apetitul dand senzatia de satietate, care, unita cu reducerea greutatii formeaza aceasta noua generaie de produse moderne, sigure si fara efecte adverse ce reduc greutatea si au rezultate rapide

Caracteristicile produsului.

1. Scaderea in greuate sigura si fara efecte secunde cu ajutorul fructelor verzi.
2.Apetit inhibat fara a fi nevoie de a urma o dieta.
3.Rezultate rapide si vizibile inca din prima zi.
4.Reteta din fructe cu rezultate in eliminarea toxinelor si infrumusetarea tenului.
5.O capsula in fiecare zi,usor de administrat.
6.Scadeerea in breutate dirijata,fara reingrasare.

Continut.

Utilizare. Scaderea in greutate si infrumusetarea tenului.Formula unica te va ajuta sa pierzi din greutate in mod directionat din zonele picioarelor, burtii, fundului, bratelor si a fetei, acolo unde este cel mai usor sa ai mai multa grasime.[/size] detalii pe www.pastiledeslabit.aaz.ro sau 0727473959

mihapaul

Mesajde mihapaul » Vin Mar 20, 2009 1:40 am

buna...ati folosit asemenea suplimente?eu folosesc youthful island green tea... :D

babitsa

Mesajde babitsa » Vin Mar 20, 2009 9:05 pm

buna...folositi asa cv? sunteti multumite? pun aceste intrebari pentru cu si eu vreau sa incerc aceast ceai si nu exact daca fac o alegere buna:-s

mihapaul

Mesajde mihapaul » Vin Mar 20, 2009 11:26 pm

8) buna draga mea,da eu m am riscat si folosesc youthful island..e umpik mai scump in sesnsul ca un tub are 120capsule iar eu iau cate 6 de 3 ori pe zi mai iau si cate 5 de 3 ori pe zi,si nu iti ajunge o luna,si sunt multumita am slabit in 4 luni in conditii in care nu am avut restrictie la mancare dar asta nu inseamna ca am bagta fast food sau dulciuri la 12 noaptea,am dat jos 15 kg,slabesc mai greu la burtica...dar pana in iulie cand am nunta sper sa ajung o slabanoaga....va pup 8) :) :D

fancy.trendy

Mesajde fancy.trendy » Vin Apr 03, 2009 10:57 pm

In loc sa luati pastile de slabit nu ar fi mai bine sa faceti putina miscare. Mie miscarea mi se pare mai sanatoasa. Mi-ar fi cam frica ssa iau ;pastile mai ales cand au fost multe cazuri in care fete si femei au avut probleme din cauza acestor pastile. Sper sa nu va suparati pe mine ca am spus asta :P
Cel mai divalicious magazin online de accesorii www.fancytrendy.ro si cel mai sweet blog de hainute http://fancytrendy.blogspot.com

mihapaul

pastile

Mesajde mihapaul » Sâm Apr 04, 2009 1:24 am

buna ,nu ma supar stai linistita,am deschis acest topic pt ca ma intereseaza mai multe pareri si probabil sunt mai multe fete,femei,care vor sa dea jos cateva kg,ai dreptate miscarea este buna,dar crede ma pe cuvant ca nu am timp,muncesc,merg la facultate,am vreo 2 joburi si mai am si acs de facut,am si pregatiri de nunta,unde sa mai fac?de unde timp?cateodata ma gandesc cum de mai pot,si asta m a determinat sa apelez la pastile de slabit,si crede ma ca am dat jos 10 dak nu mai multe kg,ma simt bn dar tb sa mai dau,am incredere..o zi buna :)

fenia

foarte tare

Mesajde fenia » Lun Apr 13, 2009 9:35 am

spune-mi cat costa un tub cu 120 de tablete si de unde le pot procura?

fenia

Mesajde fenia » Lun Apr 13, 2009 9:53 am

m-am lamurit, tubul de 120 de tb. este 80 ron

mihapaul

scuze de intarziere

Mesajde mihapaul » Lun Apr 13, 2009 1:11 pm

tubul cu 120 75ron buc iar peste 5tuburi 65ron...

Y_Yvonne

Mesajde Y_Yvonne » Sâm Ian 30, 2010 10:57 pm

Acum ca ai slabit, cum iti mentii greutatea?

pupisori

Mesajde pupisori » Dum Ian 31, 2010 11:00 pm

si dupa ce renunti la pastile ce patesti? ti-ai pus intrebarea?

anna_d

Mesajde anna_d » Dum Feb 07, 2010 4:32 pm

fancy.trendy scrie:In loc sa luati pastile de slabit nu ar fi mai bine sa faceti putina miscare. Mie miscarea mi se pare mai sanatoasa. Mi-ar fi cam frica ssa iau ;pastile mai ales cand au fost multe cazuri in care fete si femei au avut probleme din cauza acestor pastile. Sper sa nu va suparati pe mine ca am spus asta :P

Eu una sunt de acord cu tine.

anasoltan

Mesajde anasoltan » Lun Feb 08, 2010 3:38 am

1000 de topicuri deschise pe aceesi tema...mi se pare deja exagerat

anna_d

Mesajde anna_d » Joi Feb 18, 2010 3:45 pm

S-a vorbit ieri la tv despre cat de daunatoare pot fi ceaiurile pentru salbit. Unele cica te slabesc, dar te imbatranesc :shock:

anasoltan

Mesajde anasoltan » Sâm Feb 27, 2010 10:13 pm

eu stiam ca pastilele sunt daunatoare nu si ceaiurile, dar nu te contrazic e posibil

Următorul