Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Ajutor!!! Sotul meu sufera de ejaculare precoce.

Cine nu a avut macar o data probleme in dragoste? Iti pui intrebari de genul "Ma inseala?", "M-a iubit vreodata cu adevarat", "Sa-l parasesc pentru ca.."? Daca te regasesti in descriere te asteptam sa-ti spui oful. Pe fericitele cu relatii de basm le asteptam cu sfaturi utile.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

SimonaKiss

Ajutor!!! Sotul meu sufera de ejaculare precoce.

Mesajde SimonaKiss » Joi Dec 04, 2014 10:22 am

Probabil v-ati dat seama din titlu care este problema mea. Sotul meu sufera de ejacualare precoce si nu sunt satisfacuta si el e foarte stresat din cauza acestui fapt. Ce produse ati folosit si v-au ajutat. Citind pe internet am gasit o solutie denumita suifan, despre care se vorbeste ca ar fi cea mai eficienta. Voi ce spuneti?

parkole

Re: Ajutor!!! Sotul meu sufera de ejaculare precoce.

Mesajde parkole » Mie Ian 07, 2015 1:23 pm

Poate sa incerce si cu Climax Control. Poate o sa ii fie de folos! In mod normal ejacularea precoce este o afectiune de ordin psihologic si se poate remedia si prin consiliere psihologica.

karla80

Mesajde karla80 » Lun Mai 25, 2015 3:08 pm

Ajutor?? Nu e atat de grav :). Daca urmeaza o cura corecta ci un stil de viata fara excese o sa aiba o viata sexuala buna.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Mai 26, 2015 6:05 pm

karla80 scrie:Ajutor?? Nu e atat de grav :). Daca urmeaza o cura corecta ci un stil de viata fara excese o sa aiba o viata sexuala buna.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ce dragutz...vorbesti de pe 2 conturi, doar ca sa faci reclama la prostii... :mrgreen: :mrgreen:

EuMirela12

Mesajde EuMirela12 » Mie Mai 27, 2015 9:38 pm

Am citit comentarii interesante despre acest produs, pentru mine umpic amuzante, nu stiu daca si pentru barbati : jurnalzilnic.com/sanatate/health-journal-potency

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Sâm Mai 30, 2015 4:53 pm

EuMirela12 scrie:Am citit comentarii interesante despre acest produs, pentru mine umpic amuzante, nu stiu daca si pentru barbati : jurnalzilnic.com/sanatate/health-journal-potency

Ai mancat rahat cu linguritza.... :twisted:

Andreea.Nicoleta89

Mesajde Andreea.Nicoleta89 » Lun Noi 30, 2015 3:05 pm

Buna Simona!
Si eu am avut aceasta problema cu sotul meu si am inceput sa ma documentez pe internet. Sa stii ca puteti incepe sa mergeti la masaj erotic de cuplu. Pe langa experienta unica pe care o veti avea, veti rezolva multe dintre problemele voastre sexuale. Chiar daca masajul erotic de obicei se foloseste in cazuri cu scop erotic si pentru stimularea excitatiei, indeplinirea fanteziilor, etc , in alte cazuri, un masaj erotic poate fi utilizat profesional pentru a ajuta oamenii si pentru a aborda problemele de ejaculare prematura. Metodele folosite pot învăța destinatarul sa-si relaxeze musculatura pelvisului și, astfel, destinatarul poate prelungi excitatia si poate creste placerea.
Aceste servicii pot fi furnizate de furnizorii independenți din Bucuresti, fiind foarte simplu sa obtineti un masaj erotic de calitate. Este nevoie de multe forme, de la tehnici de masaj care au ca scop de a integra capacitatea sexuala cu cea spirituală și fizică, la un masaj al cărui scop este realizarea unui orgasm prin tehnici ale masajului erotic.
Masajul de cuplu este ceea ce as recomanda pentru tine si sotul tau. Masajul se realizeaza cu 2 domnisoare, de preferat sa stie ce fac, mai pe scurt sa fie profesioniste. Parerea mea este ca acest gen de profesionalism il vei gasi la www.HotAngels.ro
Eu am fost foarte multumita si va veti redescoperi reciproc.
Multa bafta Simona! :*

alexia_200

Mesajde alexia_200 » Joi Apr 07, 2016 6:43 pm

Andreea.Nicoleta89 scrie:Buna Simona!
Si eu am avut aceasta problema cu sotul meu si am inceput sa ma documentez pe internet. Sa stii ca puteti incepe sa mergeti la masaj erotic de cuplu. Pe langa experienta unica pe care o veti avea, veti rezolva multe dintre problemele voastre sexuale. Chiar daca masajul erotic de obicei se foloseste in cazuri cu scop erotic si pentru stimularea excitatiei, indeplinirea fanteziilor, etc , in alte cazuri, un masaj erotic poate fi utilizat profesional pentru a ajuta oamenii si pentru a aborda problemele de ejaculare prematura. Metodele folosite pot învăța destinatarul sa-si relaxeze musculatura pelvisului și, astfel, destinatarul poate prelungi excitatia si poate creste placerea.
Aceste servicii pot fi furnizate de furnizorii independenți din Bucuresti, fiind foarte simplu sa obtineti un masaj erotic de calitate. Este nevoie de multe forme, de la tehnici de masaj care au ca scop de a integra capacitatea sexuala cu cea spirituală și fizică, la un masaj al cărui scop este realizarea unui orgasm prin tehnici ale masajului erotic.
Masajul de cuplu este ceea ce as recomanda pentru tine si sotul tau. Masajul se realizeaza cu 2 domnisoare, de preferat sa stie ce fac, mai pe scurt sa fie profesioniste. Parerea mea este ca acest gen de profesionalism il vei gasi la http://www.HotAngels.ro
Eu am fost foarte multumita si va veti redescoperi reciproc.
Multa bafta Simona! :*

Am apelat si eu impreuna cu sotul meu la masaj erotic si recomand oricui.

marcus3679

Mesajde marcus3679 » Dum Iun 19, 2016 9:34 am

Pastile ejaculare precoce – http://climaxcontrol.ro

marian18

Mesajde marian18 » Mie Sep 21, 2016 2:52 pm

Pe langa produse de ejaculare precoce ar fi bine sa se lucreze si la parte mentala prin consiliere psihologica. Mult ajuta si acele exercitii Kegel care contribuie la cresterea rezistentei in timpul sexului. Mai sunt si acele prezervative care cresc durata actului sau tehnica stop and start. Solutii ar fi....

minodora11

Mesajde minodora11 » Vin Mai 19, 2017 11:12 am

Trece de la sine si problema asta. Poate sa fie ceva temporar asa ca nu are rost sa iti faci griji prea mari.