Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Tratament ejaculare precoce cu Climax Control

Cine nu a avut macar o data probleme in dragoste? Iti pui intrebari de genul "Ma inseala?", "M-a iubit vreodata cu adevarat", "Sa-l parasesc pentru ca.."? Daca te regasesti in descriere te asteptam sa-ti spui oful. Pe fericitele cu relatii de basm le asteptam cu sfaturi utile.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

pinteago

Re: Tratament ejaculare precoce cu Climax Control

Mesajde pinteago » Vin Ian 30, 2015 11:29 am

E mai mult o afectiune psihologica ejacularea precoce. De asta trebe mai intai o abordare psihologica a problemei.

narcisca

Mesajde narcisca » Lun Mar 02, 2015 10:51 am

Pai atunci ne tratam mai inati problema psihologica, vedem daca apar imbunatatiri, iar daca nu apar facem cura cu pilule si atunci fortam vindecarea...

MariusAdrian

Mesajde MariusAdrian » Joi Mar 12, 2015 7:52 pm

Din pacate, si eu sufar de aceasta problema de f mult timp...Am sperat sa se rezolve de la sine, dar acum, cand am deja o varsta la care ar tb sa-mi formez o familie, am decis ca tb sa iau atitudine...problema e ca pe net se gasesc mai multe produse, recomandate ca solutie pt aceasta problema : Climax Control, Erectan ManLong, Clinimax etc, si nu stiu care e bun, care te ajuta cu adevarat...toate sunt costisitoare, si dincolo de asta, nu cumva sa aiba efecte adverse...m-am tot uitat pe net, sa vad pareri ale celor care au trecut prin asta, sa vad cum au trecut peste...in mare parte, peste tot sunt plangeri, persoane care sufera de asta, si se dau diverse sfaturi, dar sunt de fapt doar pareri personale...se tot zice ca tb sa te masturbezi mai des, sau sa faci nu stiu ce exercitii, dar cred ca asta mai mult cauzeaza...am citit de Climax Control ca ar fi bun, si parca auzisem si de Clinimax...Erectan ManLong e primul pe care l-am gasit pe net, un flacon are 120 de capsule, si a fost primul pe care am vrut sa-l comand, dar parerile despre celelalte m-au facut sa dau inapoi...care sa fie cel mai bun? Vad ca s-a mai zis pe aici sa ai o alimentatie sanatoasa, dar ce mancaruri nu ar fi bune in aceasta situatie? Cat despre o viata lipsita de stres, mi se pare imposibil sa nu ai probleme, necazuri, zile mai grele, sau pur si simplu sa fi indispus...Poti doar sa iei lucrurile ca atare, sa nu te mai consumi si sa treci peste toate cu optimism...

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Vin Mar 13, 2015 9:16 am

MariusAdrian scrie:Din pacate, si eu sufar de aceasta problema de f mult timp...Am sperat sa se rezolve de la sine, dar acum, cand am deja o varsta la care ar tb sa-mi formez o familie, am decis ca tb sa iau atitudine...problema e ca pe net se gasesc mai multe produse, recomandate ca solutie pt aceasta problema : Climax Control, Erectan ManLong, Clinimax etc, si nu stiu care e bun, care te ajuta cu adevarat...toate sunt costisitoare, si dincolo de asta, nu cumva sa aiba efecte adverse...m-am tot uitat pe net, sa vad pareri ale celor care au trecut prin asta, sa vad cum au trecut peste...in mare parte, peste tot sunt plangeri, persoane care sufera de asta, si se dau diverse sfaturi, dar sunt de fapt doar pareri personale...se tot zice ca tb sa te masturbezi mai des, sau sa faci nu stiu ce exercitii, dar cred ca asta mai mult cauzeaza...am citit de Climax Control ca ar fi bun, si parca auzisem si de Clinimax...Erectan ManLong e primul pe care l-am gasit pe net, un flacon are 120 de capsule, si a fost primul pe care am vrut sa-l comand, dar parerile despre celelalte m-au facut sa dau inapoi...care sa fie cel mai bun? Vad ca s-a mai zis pe aici sa ai o alimentatie sanatoasa, dar ce mancaruri nu ar fi bune in aceasta situatie? Cat despre o viata lipsita de stres, mi se pare imposibil sa nu ai probleme, necazuri, zile mai grele, sau pur si simplu sa fi indispus...Poti doar sa iei lucrurile ca atare, sa nu te mai consumi si sa treci peste toate cu optimism...

Vai, draga, ce patetic...si tu suferi...de vanzare de tampenii... :mrgreen:

Andreea.Nicoleta89

Mesajde Andreea.Nicoleta89 » Lun Noi 30, 2015 3:22 pm

Si eu am avut aceasta problema cu sotul meu si am inceput sa ma documentez pe internet. Sa stii ca puteti incepe sa mergeti la masaj erotic de cuplu. Pe langa experienta unica pe care o veti avea, veti rezolva multe dintre problemele voastre sexuale. Chiar daca masajul erotic de obicei se foloseste in cazuri cu scop erotic si pentru stimularea excitatiei, indeplinirea fanteziilor, etc , in alte cazuri, un masaj erotic poate fi utilizat profesional pentru a ajuta oamenii si pentru a aborda problemele de ejaculare prematura. Metodele folosite pot învăța destinatarul sa-si relaxeze musculatura pelvisului și, astfel, destinatarul poate prelungi excitatia si poate creste placerea.
Aceste servicii pot fi furnizate de furnizorii independenți din Bucuresti, fiind foarte simplu sa obtineti un masaj erotic de calitate. Este nevoie de multe forme, de la tehnici de masaj care au ca scop de a integra capacitatea sexuala cu cea spirituală și fizică, la un masaj al cărui scop este realizarea unui orgasm prin tehnici ale masajului erotic.
Masajul de cuplu este ceea ce as recomanda pentru tine si sotul tau. Masajul se realizeaza cu 2 domnisoare, de preferat sa stie ce fac, mai pe scurt sa fie profesioniste. Parerea mea este ca acest gen de profesionalism il vei gasi la www.HotAngels.ro
Eu am fost foarte multumita si va veti redescoperi reciproc.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Sâm Dec 26, 2015 3:23 pm

Andreea.Nicoleta89 scrie:Si eu am avut aceasta problema cu sotul meu si am inceput sa ma documentez pe internet. Sa stii ca puteti incepe sa mergeti la masaj erotic de cuplu. Pe langa experienta unica pe care o veti avea, veti rezolva multe dintre problemele voastre sexuale. Chiar daca masajul erotic de obicei se foloseste in cazuri cu scop erotic si pentru stimularea excitatiei, indeplinirea fanteziilor, etc , in alte cazuri, un masaj erotic poate fi utilizat profesional pentru a ajuta oamenii si pentru a aborda problemele de ejaculare prematura. Metodele folosite pot învăța destinatarul sa-si relaxeze musculatura pelvisului și, astfel, destinatarul poate prelungi excitatia si poate creste placerea.
Aceste servicii pot fi furnizate de furnizorii independenți din Bucuresti, fiind foarte simplu sa obtineti un masaj erotic de calitate. Este nevoie de multe forme, de la tehnici de masaj care au ca scop de a integra capacitatea sexuala cu cea spirituală și fizică, la un masaj al cărui scop este realizarea unui orgasm prin tehnici ale masajului erotic.
Masajul de cuplu este ceea ce as recomanda pentru tine si sotul tau. Masajul se realizeaza cu 2 domnisoare, de preferat sa stie ce fac, mai pe scurt sa fie profesioniste. Parerea mea este ca acest gen de profesionalism il vei gasi la http://www.HotAngels.ro
Eu am fost foarte multumita si va veti redescoperi reciproc.

Asa, fatucilor...trebuie ca sunteti tare urate si proaste, de va faceti reclama pe site-uri pentru coafeze... :mrgreen:

pinteago

Mesajde pinteago » Joi Sep 28, 2017 1:29 pm

Exercitiile Kegel pot sa faca adevarate minuni de foarte multe ori. Trebuie doar sa fie facute corect si in mod regulat.

Anterior