Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Fantezii

Cine nu a avut macar o data probleme in dragoste? Iti pui intrebari de genul "Ma inseala?", "M-a iubit vreodata cu adevarat", "Sa-l parasesc pentru ca.."? Daca te regasesti in descriere te asteptam sa-ti spui oful. Pe fericitele cu relatii de basm le asteptam cu sfaturi utile.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Aiana

Fantezii

Mesajde Aiana » Vin Iul 31, 2009 10:18 am

S-a vorbit mereu despre relatii potrivite si nepotrivite....interzise sau nu....Va pun o intrebare care s-ar pute sa va socheze .Aveti fantezii?
Si nu ,nu ma adresez doar domnisoarelor ci si doamnelor...Sa va povestesc ceva...Acum 2 zile la o cafea cu 2 prietene...Una dintre ele ,ne povesteste ca are o fantezie...ca se vede mereu in budoar cu o tipa si cu un tip...Boooon.Nimic anormal zic eu...Si eu as incerca asta dar cu doi tipi... :wink: Cealalta prietena se uita la noi superior ....Vai ce dezmatate sunteti!Eu nu am fantezii ,ma multumesc cu ce am in realitate.
Concluzie:MINTE.Nu exista persoana fara fantezii erotice....Ca sunt mai mici, mai mari sau adevarate orgii toti le avem barbati sau femei....
Intrebare:Cate dintre voi aveti asa ceva?Cate aveti curajul sa recunoasteti macar fata de voi insiva?
Propunere:In umbra anonimatului as vrea sa aud si parerile logic fanteziile voastre...
judecati-ma dati cu bolovani daca vreti dar asa sunt eu sincera nu umblu cu ocolisuri :wink:

sweet_lady89

Mesajde sweet_lady89 » Vin Iul 31, 2009 11:01 am

orcine are fantezii.si eu am.doar ca putine dintre noi recunoastem.si eu ma visez cu un barbat si o femeie......si restul...se intelege.asta depinde f mult de sexualitatea noastra,de cat de bine ne cunoastem pe noi insine,de cat de mult ne lasa constiinta fiecaruia sa zburdam pe "plaiuri interzise".de cat de sigure suntem pe noi si de cat ne apreciem.multe femei nu fac diferenta dintre fantezii si o potentiala realitate.adica o fantezie nu e neaparat si implinita.de cele mai multe ori e aproape imposibil sa devina realitate.(aviz celor care viseaza la brad pitt sau pamela anderson :lol: ).si eu visam odata la.....ricky martin :roll: asa ca...de ce sa nu dau frau liber fanteziilor mele?

Aiana

Mesajde Aiana » Vin Iul 31, 2009 11:26 am

Sweet sunt pe deplin de acord cu tine.....Ipocrizia conduce oamenii.Stiu persoane care nu ar recunoaste ca au fantezii dar in realitate inseala si mint cu primul venit.
Eu despre asta vorbeam fantezii nu fapte.... :wink:

Butterfly123

Mesajde Butterfly123 » Vin Iul 31, 2009 11:32 am

Si eu sunt de aceeasi parere cu voi... toti avem fantezii. Si mai frumos este cand reusim sa le si punem in practica. Eu sunt o visatoare asa ca atunci cand imi place de un tip pur si simplu mintea mea o ia razna si "nascoceste" tot felul de scenarii :)

Aiana

Mesajde Aiana » Vin Iul 31, 2009 11:38 am

La fel ca nik-ul tau :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nu ne spui si noua????Hai fetelor va provoc....Aveti curaj sa povestiti?????Eu v-am spus ce fantezie ma bantuie cel mai des.....

sweet_lady89

Mesajde sweet_lady89 » Vin Iul 31, 2009 3:37 pm

chiar asa,aiana!vrem sa stim fanteziile voastre!ce are daca ne distram si ne destainuim putin? :D

emmyly

Mesajde emmyly » Vin Iul 31, 2009 4:21 pm

nu cred ca exista cineva care sa nu aiba fantezii:P

diva_cryna

My fantasy

Mesajde diva_cryna » Vin Iul 31, 2009 6:12 pm

Fantezia mea consta in a face sex fara inhibitii cu una sau mai multe tipe odata, nik iesit din comun si irealizabil.
Numai k ... nu fac asta si nici n-am facut-o vreodata.

maia08

Mesajde maia08 » Vin Iul 31, 2009 11:31 pm

eu sunt visatoare d felul meu...dar mai mult realista...
deci:nustiu daka as akcepta,dara fantezia mea sexuala e sa fak sex ku doi tipi...de dorit ar fi;iubitul..si...inka nustiu cine...
si mai am ceva:::vreau sa-mi privesk odata iubitul kum face amor ku alta in prezenta mea...nu skap de kestia asta orikat as dori..i-am spus si lui..dar nu e deakord..
~MAi~

Aiana

Mesajde Aiana » Vin Iul 31, 2009 11:47 pm

Asta cu hazbendul si cu alta tipa tre' sa recunosc ...m-a bantuit si pe mine o perioada....Apoi mi-a trecut ca ma chinuie a cu doi berbanti de-odata... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Da... si nu asa oricum pe o plaja aurie undeva intr-un loc exotic...exact cum vazui io intr-un pardalnic de film secsos rau.... :oops: :oops: :oops: :oops:

maia08

Mesajde maia08 » Sâm Aug 01, 2009 12:08 am

:lol: ha-ha!!!daka o pui in aplikare,ne spui si noua(mie cel putin)kum a fost??!!! :roll:
~MAi~

Aiana

Mesajde Aiana » Sâm Aug 01, 2009 12:11 am

Maia cred ca o sa raman cu fantezia :cry:

maia08

Mesajde maia08 » Sâm Aug 01, 2009 12:17 am

Aiana scrie:Maia cred ca o sa raman cu fantezia :cry:

nuuuuu !!nu te da ,nu te lasa!!!
~MAi~

Aiana

Mesajde Aiana » Sâm Aug 01, 2009 12:20 am

Maia ...e tarziu si e noapte maine dimineata plec la munci... :lol: nu mai am pe moment imaginatie bogata...Poate cand o sa fiu mai odihnita dezbat problema...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

FleurBlanche

Mesajde FleurBlanche » Sâm Aug 01, 2009 12:48 am

Am avut nu demult o fantezie si inca am cu tipu ala bun din Lost..Sawyer...doamne.... :shock: ce i as mai face... :shock: :lol: :twisted:

Următorul