Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Fantezii

Cine nu a avut macar o data probleme in dragoste? Iti pui intrebari de genul "Ma inseala?", "M-a iubit vreodata cu adevarat", "Sa-l parasesc pentru ca.."? Daca te regasesti in descriere te asteptam sa-ti spui oful. Pe fericitele cu relatii de basm le asteptam cu sfaturi utile.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

blondablonda

Mesajde blondablonda » Mie Oct 21, 2009 7:11 pm

hmm...imi place cum gandesti la 21 de anisori.....asa se expilca si fanteziile tale piperate....multi inainte!!:*
"Nici macar sfarsitul lumii n-ar putea sa mi te ia...iubirea mea"!!

melissa.dana

Mesajde melissa.dana » Vin Dec 04, 2009 9:23 pm

Fetelor, nu mai visati! Faceti sex cu adevarat! Visele sunt pentru virgine.

Aiana

Mesajde Aiana » Dum Dec 06, 2009 5:55 pm

e na !nu mai spune

hot_tequila

Locaţie: Bucuresti

Mesajde hot_tequila » Mar Dec 08, 2009 12:06 am

Este normal sa ai fantezii, chiar daca nu le poti pune in practica. Si cred ca fiecare femeie are, mai mult sau mai putin constient :wink:
http://verze.ro
simtul umorului nu a murit

alegab_roxpet

fantezii

Mesajde alegab_roxpet » Vin Ian 15, 2010 1:30 pm

de exemplu fantezia mea este pe timp de vara pe capota la o masina sa fac dragoste nebuneste cu iubitul meu.....si fantezia asta o am de ani de zile....bn pe capota la o masina dar pe un camp ceva sa nu ma vada lumea:)) voi ce parere aveti??? :P

ANDACRISTINA

Mesajde ANDACRISTINA » Vin Ian 15, 2010 1:40 pm

Si daca subiectul fanteziei e chiar iubitul tau, nu inteleg de ce nu s-a pus in practica pana acum...

soarele_10

Re: fantezii

Mesajde soarele_10 » Dum Ian 17, 2010 4:44 pm

alegab_roxpet scrie:de exemplu fantezia mea este pe timp de vara pe capota la o masina sa fac dragoste nebuneste cu iubitul meu.....si fantezia asta o am de ani de zile....bn pe capota la o masina dar pe un camp ceva sa nu ma vada lumea:)) voi ce parere aveti??? :P

Spor la treaba.
Imagine

ANDACRISTINA

Mesajde ANDACRISTINA » Dum Ian 17, 2010 5:14 pm

Poza e frumoasa, dar sexul in apa, mai ales in apa sarata, are si neajunsuri...cele care au incercat stiu...

anna_d

Re: Fantezii

Mesajde anna_d » Sâm Ian 23, 2010 7:04 pm

Aiana scrie:S-a vorbit mereu despre relatii potrivite si nepotrivite....interzise sau nu....Va pun o intrebare care s-ar pute sa va socheze .Aveti fantezii?
Si nu ,nu ma adresez doar domnisoarelor ci si doamnelor...Sa va povestesc ceva...Acum 2 zile la o cafea cu 2 prietene...Una dintre ele ,ne povesteste ca are o fantezie...ca se vede mereu in budoar cu o tipa si cu un tip...Boooon.Nimic anormal zic eu...Si eu as incerca asta dar cu doi tipi... :wink: Cealalta prietena se uita la noi superior ....Vai ce dezmatate sunteti!Eu nu am fantezii ,ma multumesc cu ce am in realitate.
Concluzie:MINTE.Nu exista persoana fara fantezii erotice....Ca sunt mai mici, mai mari sau adevarate orgii toti le avem barbati sau femei....
Intrebare:Cate dintre voi aveti asa ceva?Cate aveti curajul sa recunoasteti macar fata de voi insiva?
Propunere:In umbra anonimatului as vrea sa aud si parerile logic fanteziile voastre...
judecati-ma dati cu bolovani daca vreti dar asa sunt eu sincera nu umblu cu ocolisuri :wink:

Nu e vorba ca nu am recunoaste si asta inseamna ca suntem nesinceri. E mai mult decat atat. E totusi un subiect intim si nu toti gasesc usor faptul de a impartasi cu altii astfel de fantezii. De multe ori nu ne-am descoperit complet preferintele, dorintele, nu ne cunoastem pe de-a-ntregul pana nu suntem puse in anumite situatii... Asa e si aici. Pana nu trecem prin anumite experente, fie si mai fara voia noastra, nu avem de unde sti cum e ceva anume.

pupisori

Mesajde pupisori » Lun Feb 01, 2010 2:10 am

pfff, fiecare spune ce vrea si cat vrea, mie imi place oricum sa citesc ce spuneti

anasoltan

Mesajde anasoltan » Mie Feb 03, 2010 3:43 am

ai incercat anda?

anna_d

Mesajde anna_d » Dum Feb 21, 2010 4:49 pm

melissa.dana scrie:Fetelor, nu mai visati! Faceti sex cu adevarat! Visele sunt pentru virgine.

Visele astea pot fi si puse-n practica.

anasoltan

Mesajde anasoltan » Sâm Feb 27, 2010 11:46 pm

anna_d ai tradus cumv ace a spus melisa? :roll:

Terentel

Mesajde Terentel » Joi Mai 27, 2010 9:33 am

O intrebare simpla am pentru cele care vor sa raspunda la ea.
Nevasta-mea refuza sa-mi spuna ce fantezii are, o tot tine cu mangaiatul peste tot si din priviri si ca pe ea o excita cand ma vede pe mine excitat, iar cand se masturbeaza singura imi spune ca se gandeste la placere... Sunt eu nebun sau fiecare are in minte niste imagini cand face lucrul respectiv?
Am fost foarte protectiv si f. ingaduitor cu ea si asta dupa un trecut al ei nu chiar "usa de Biserica", fapt care a dus cred la o imbalanta in respectul reciproc de incearca in acceptiunea mea sa ma prosteasca cu astfel de chestii. Da intreb si eu daca se poate - desi stiu ca 99,9999% nu se poate - daca e posibil sa-mi chiar spuna adevarul.
Se poate sa nu ai fantezii???? Eu zic ca nu ...
Nihil sine Deo

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Joi Mai 27, 2010 11:25 am

Nu cred.... :lol: :lol: :lol:
Dar ce te deranjeaza ca nu iti povesteste fanteziile ei? Satisfactia e importanta, nu? :wink:

AnteriorUrmătorul