Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

credeti in relatiile incepute pe internet????

Cine nu a avut macar o data probleme in dragoste? Iti pui intrebari de genul "Ma inseala?", "M-a iubit vreodata cu adevarat", "Sa-l parasesc pentru ca.."? Daca te regasesti in descriere te asteptam sa-ti spui oful. Pe fericitele cu relatii de basm le asteptam cu sfaturi utile.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

andreea.placinta

Mesajde andreea.placinta » Lun Aug 10, 2009 11:19 am

bravo blonda :*:*....

blondablonda

Mesajde blondablonda » Lun Aug 10, 2009 12:13 pm

neatza fetelor....mersi pt sfaturi...pt urari....dar....deja incepe sa-mi fie greu.....simt un gol in suflet...cred ca daca nu l-as fii cunoscut pe EL....mi-ar fii fost mult mai greu.....asa macar am de cine sa ma agat...sa incep sa-l uit.....chiar daca cu cel nou nu ma vad in fiecare zi....:(:( sper sa fie asa...altfel...nu stiu ce voi face....cum ma voi descurca... :cry: ....va multumesc ca sunteti alaturi de mine....

andreea.placinta

Mesajde andreea.placinta » Lun Aug 10, 2009 12:46 pm

daca nu era baiatul acesta poate ca era si mai rau..asa...mai schimbi o vorba una alta si..incet incet....te desprinzi de celalat baiat...asta e..e greu mai ales dupa asa relatie..de lunga durata [/quote]

blondablonda

Mesajde blondablonda » Lun Aug 10, 2009 3:25 pm

da...ai dreptate...bine k e el.....sa ma ajute sa trec peste...ca altfel......era mai rau...macar cand sunt cu el mai uit....chiar daca e mai departe de mine....dar conteaza ca vb la tel toata ziua....pe mess....trece timpul....si de mai duc si gandurile....sincer am mai trecut odata prin situatia asta dar nu mi-a fost asa de greu ca acum....pt ca nu locuiam cu el in casa....dar stiu k pot fii puternica si o sa trec peste asta...pt ca il am pe "grasul meu" langa mine.....asa ne alintam noi:D:D

deissa

Mesajde deissa » Mar Aug 11, 2009 9:56 pm

te felicit, blonda (si eu sunt tot blonda:D)
si eu trec printr-o despartire si imi este foarte greu, am locuit aproape 3 ani impreuna, acum m-am mutat cu chirie, este a doua noapte si ma abtin cat pot eu sa nu plang
imi tot spun ca sunt tare, sunt o fire puternica, chiar colega mea imi spune ca ea ar fi fost devastata, dar numai eu stiu ce este in sufletul meu
noapte buna, pupici

blondablonda

Mesajde blondablonda » Mar Aug 11, 2009 10:25 pm

buna deissa...la mine e a 2 noapte...si mie imi e greu dar ma abtin.....am curajul si taria asta....sa nu dau inapoi....stiut si cred ca o sa vina soarele si pe strada noastra...:D:D......o sa vezi.....fii tare......noi suntem puternice......te pup si te astept cu pareri....nu te mai gandii la el....eu incerc sa nu o fac..imi ocup timpul cu altceva...noapte buna

deissa

Mesajde deissa » Mar Aug 11, 2009 10:43 pm

multumesc, asa imi zic si eu ca sunt tare dar defectul meu major este ca sunt foarte posesiva si ma innebuneste gandul ca ar putea fi cu altcineva

blondablonda

Mesajde blondablonda » Mar Aug 11, 2009 11:20 pm

da-l dracu sa se duca sa fie cu cine vrea....pe mine nu ma intereseaza...sunt destui baieti frumosi pe lumea asta.....nu suntem strambe..chioare.....handicapate sa nu se uite nimeni la noi....fii tare

blondablonda

Mesajde blondablonda » Sâm Aug 15, 2009 3:57 pm

buna fetelor...am revenit....cu vesti...:D:D.....Va spuneam k am cunoscut acel baiat pe internet cu,care sunt acum...ne-am vazut...vorbim la telefon....suntem impreuna!!!...ieri am avut PRIMA cearta zdravana cu el.....mi-a zis khiar sa nu mai vb....sa uitam unul de altul......a incercat sa ma supere sa vada cum reactionez...efectiv....la nervi..i-am zis k nu o sa mai auda de mine.....ca o sa-l las sa-si vada de viata lui....si....spre suprinderea mea......mi-a zis sa-l sun sa vb si la telefon...L-am sunat...am vb.....M-A IMPACAT!!:x:x:x..........Va spun sincer...de ieri..s-a schimbat la 180%....e mult mai atent cu mine....mai tandru....am vb multe lucruri de vitorul nostru..ceea ce nu ma asteptam....v-am zis k el e cam golan asa.....dar...cu mine se comporta FRUMOS!!!.....chiar imi pare bine ca l-am cunoscut...si vad ca se poate si cu relatiile pe internet:D:D

maia08

Mesajde maia08 » Sâm Aug 15, 2009 5:23 pm

Mult norok in kontinuare!!!
Sunt posibile relatiile p internet,atunci exista sanse reale si rapide de a va vedea si in realitate!!! k kand vorbesti p internet 1-2ani si sunteti la p/e 9mari si tari departare unul de altul...nu prea sunt sanse...inka kiar si daka te vezi dupa atata vreme si konstatati k nu va konvine ceva sau nu va e bine in realitate impreuna si ups..ai perdut atata amar de vreme degeaba....
~MAi~

blondablonda

Mesajde blondablonda » Sâm Aug 15, 2009 6:18 pm

mersi mult maia....la noi sunt 50 km distanta unul de celalalt....dar...incercam sa "supravietuim".....cine stie..poate peste o luna/doua...ne mutam impreuna.....[eu as vrea si de acum.....]....dar...e bine sa ne cunoastem mai intai...sa ne castigam increderea unul altuia...pot sa va spun ca ACUM 5 MINUTE....M-A CERUT IN CASATORIE...!!!!! nici mie nu-mi vine sa cred....asa de repede...si asa dintr-o data!!!mi-a zis ca daca o sa fiu cuminte cu el....o sa se concretizeze si lucrul asta...!!!baiatul asta ma surprinde pe zi ce trece...

blondablonda

Mesajde blondablonda » Sâm Aug 15, 2009 6:19 pm

aaa....si uitasem....LA MULTI ANI TUTUROR CE LE ESTE ZIUA ASTAZI....SA AVETI PARTE NUMAI DE BUCURII...SI DE TOATA DRAGOSTEA DIN LUME....VA PUP

blondablonda

Mesajde blondablonda » Mie Aug 19, 2009 1:20 pm

fetelor vreau sa va spun ca am cunoscut cel mai minunat barbat din lume!!!nu regret nici o clipa ca d-zeu mi-a dat sansa asta...sa-l cunosc pe EL!!!.....sa stiti k internetul leaga cele ma frumoase povesti de dragoste...face parte si povestea mea...cu acest baiat minunat!!!SPER SA AJUNG SA-L IUBESC ASA CUM MERITA PENTRU CA STIE SA MA FACA FERICITA!!!....

bafta celor care incearca ceva cu ajutorul internetului!!!....CURAJ....viata e scurta si merita traita

libelule_girl

Mesajde libelule_girl » Joi Aug 20, 2009 1:53 am

[quote="blondablonda"]fetelor vreau sa va spun ca am cunoscut cel mai minunat barbat din lume!!!nu regret nici o clipa ca d-zeu mi-a dat sansa asta...sa-l cunosc pe EL!!!.....sa stiti k internetul leaga cele ma frumoase povesti de dragoste...face parte si povestea mea...cu acest baiat minunat!!!SPER SA AJUNG SA-L IUBESC ASA CUM MERITA PENTRU CA STIE SA MA FACA FERICITA!!!....

bafta celor care incearca ceva cu ajutorul internetului!!!....CURAJ....viata e scurta si merita traita[/quote]

salut..eu sunt mada...acum 7 saptamani m'am intalnit cu un baiat cu care pana acum vb doar pe messenger..el era in itaia..eu in romania..am trecut prin multe drame si odath'chiar i'am povestit dezamagirile mele..
era funny,dragutz,tot tacamul..dar nu mi'am inchipui niciodata..ne'am luat de la un sts[il aveam de vreun an ,doi in lista]..si nu asa..doar k sa scap de teme:">knd a venit in romania a zis k vrea sa ma vada etc..eu ok..insa ma amuzam copios...si acum..se cam amuza soarta de mine...cu toate k in astea 7 sapt el era la bacau..eu la iasi si ne'am vazut doar de 3 ori...[insa mi'a schimbat viata intr'un mod inimaginabil:">]lucrurile tind sa fie si mai rele..
poimaine pleaca si eu nici nu apuc sa'l vad....
simt ca mor....sunt recalcitranta..ma enervez si plang din orice..azi m'am certat si cu el de la o prostie..sunt de o insensibilitate imposibila..si dak reuseste sa fac rost de bani..vine abia la craciun..dak nu ..cine stie:-s
el e magician..nu ar putea sa faca o "vraja"sa ajunga in iasi.. :oops:
simt k sunt la capatul rabdarilor...un sfat ceva?:-s
[b][/b]

blondablonda

Mesajde blondablonda » Vin Aug 21, 2009 11:42 pm

buna fetelor..revin cu vesti..deja am avut parte de prima surpriza din partea lui...lumanarele in camera si o sticla de sampanie....asta ca sa-mi demonstreze ca incepe sa ma iubeasca...asa mi-a zis!!!imi place mult de tot de baiatul asta si nu vreau sa-l pierd pt nimic in lume.....el are cheia inimii mele acum!!

AnteriorUrmătorul