Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Clubul Scorpiilor

Cine nu a avut macar o data probleme in dragoste? Iti pui intrebari de genul "Ma inseala?", "M-a iubit vreodata cu adevarat", "Sa-l parasesc pentru ca.."? Daca te regasesti in descriere te asteptam sa-ti spui oful. Pe fericitele cu relatii de basm le asteptam cu sfaturi utile.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

clubul_scorpiilor

Clubul Scorpiilor

Mesajde clubul_scorpiilor » Sâm Sep 08, 2012 3:11 pm

In fiecare zi intalnim femei speciale, cu o cariera minunata si care desi sunt apreciate la job-ul lor, acasa nu gasesc respectul cuvenit. Impreuna cu o prietena am fondat astfel Clubul Scorpiilor. Suntem doua femei care am "spart" codul secret al barbatilor, care stiu cum sa "cuminteasca" un bad-boy, si care va pot ajuta si pe voi sa-l descifrati. Ladies, acum nu mai sunteti singure! Ne gasiti momentan doar pe facebook, dand o cautare dupa Clubul Scorpiilor sau ne puteti scrie la clubulscorpiilor@yahoo.ro Intre timp lucram la pagina noastra web si la programe speciale, individualizate, speciale pentru voi. Daca vreti ca iubitul/partenerul/ sotul sa se indragosteasca nebuneste de voi, cautati-ne, scrieti-ne si noi vom fi acolo pentru voi. Dati share paginii noastre si astfel vom putea fi acolo pentru cat mai multe dintre acelea care doresc sa schimbe ceva in viata lor.
Atentie: Clubul Scorpiilor este marca inregistrata. Nimeni nu poate scrie, in numele nostru fara acceptul nostru. Deal?
Va asteptam,
Cu drag,
Clubul Scorpiilor

cociu.dina

Re: Clubul Scorpiilor

Mesajde cociu.dina » Sâm Sep 08, 2012 3:25 pm

suna interesant