Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Am o mare/mica problema

Cine nu a avut macar o data probleme in dragoste? Iti pui intrebari de genul "Ma inseala?", "M-a iubit vreodata cu adevarat", "Sa-l parasesc pentru ca.."? Daca te regasesti in descriere te asteptam sa-ti spui oful. Pe fericitele cu relatii de basm le asteptam cu sfaturi utile.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

DrKode

Am o mare/mica problema

Mesajde DrKode » Sâm Iun 29, 2013 8:24 pm

Salut. Am 18 ani si sufar de ejaculare precoce. Prietena mea e virgina (are tot 18 ani), si mia zis ca ar fi timpul sa o facem. Saptamana viitoare ar trebui sa fie "ziua cea mare" doar ca mie imi este putin frica. Ejaculez dupa 2-3 minute.. Aveti ceva sfaturi utile? Prezervativele ritardante ar ajuta?

pe_lucia

Re: Am o mare/mica problema

Mesajde pe_lucia » Vin Iul 12, 2013 9:45 pm

Cere un sfat specializat - medic!

damian239

Mesajde damian239 » Joi Oct 03, 2013 11:08 am

Pe mine m-a ajutat sa scap de afectiunea asta suplimentul Climax Control. E un produs naturist care e facut special pentru a rezolva aceasta problema. Din ce am sesizat eu isi face efectul putin mai greu pentru ca e doar din plante, si nu produce nici efecte adverse!
Poti incerca si niste consilieri psihologice, de multe ori problema e una de ordin psihologic. Incearca sa gasesti cauza si abia apoi actioneaza. Oricum te mai poti interesa intre timp de produsul de care ti-am zis pe sit-ul www.climaxcontrol.ro
O zi faina sa ai si sper sa iti rezolvi problema!

danieltic

Mesajde danieltic » Lun Noi 04, 2013 11:58 am

Suplimentul pe baza de plante Climax Control este facut in totalitate din plante si producatorul afirma ca nu are efecte secundare. Si eu am probleme cu ejacularea precoce si caut de ceva vreme un remediu pentru aceasta afectiune. Multi apropiati mi-au zis ca problema mea e una de natura psihologica sau ca problema asta mi se trage de la stres sau masturbare excesiva, dar nu stiu ce sa zic!

Logen

Mesajde Logen » Mar Noi 05, 2013 5:14 pm

Masturbare inainte de actul sexual? Mi se pare mai simplu 8)

elle345

Mesajde elle345 » Dum Dec 15, 2013 10:59 pm

Logen scrie:Masturbare inainte de actul sexual? Mi se pare mai simplu 8)

Cel mai simplu! :D nu te mai complica cu tot felul

Tillman

Mesajde Tillman » Lun Dec 23, 2013 4:54 pm

Bai cumetre, oricum ai incerca, te vei face de ras. Hai sa zici ca prima data pentru amandoi, oricum va fi ceva de tot rasul. Poate dupa ce ii simti si tu gustul iti vei mai domoli hormonii si vei fi capabil sa ii oferi cele mai fericite 2 secunde din viata ei.