Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Cat timp ati trait iubind o minciuna?

Cine nu a avut macar o data probleme in dragoste? Iti pui intrebari de genul "Ma inseala?", "M-a iubit vreodata cu adevarat", "Sa-l parasesc pentru ca.."? Daca te regasesti in descriere te asteptam sa-ti spui oful. Pe fericitele cu relatii de basm le asteptam cu sfaturi utile.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

TeatruStudio

Re: Cat timp ati trait iubind o minciuna?

Mesajde TeatruStudio » Mar Ian 27, 2015 12:32 pm

Va asteptam cu drag la TeatruStudio, singurul studio Non-Adult, se lucreaza in domeniul BDSM, Fetish, Dominatie. Studio ultra-modern, salariu atractiv, venituri sigure, oferim training, suport, traffic, foto-video si multe altele. Programeaza-ti un interviu chiar acum. Tel: 0768.663.442 - Gavril sau info pe www.teatrustudio.ro 8)

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Ian 27, 2015 2:31 pm

TeatruStudio scrie:Va asteptam cu drag la TeatruStudio, singurul studio Non-Adult, se lucreaza in domeniul BDSM, Fetish, Dominatie. Studio ultra-modern, salariu atractiv, venituri sigure, oferim training, suport, traffic, foto-video si multe altele. Programeaza-ti un interviu chiar acum. Tel: 0768.663.442 - Gavril sau info pe http://www.teatrustudio.ro 8)

Haidi, breeeee.....tutele sa dea navala... :mrgreen:

EuMirela12

Mesajde EuMirela12 » Joi Ian 29, 2015 2:46 pm

Dragă domnn ! ASA CEVA ESTE INADMISIBIL !!

de ce stai dupa el? il iubesti? te incurajeaza sa faci video chat? nu e barbatul care merita sa fie iubit ! nu merita sa faci toate aceste lucruri pe care le faci ! Nu merita nici macar sa il testezi sa vezi daca te iubeste deoarece acest barbat se bazeaza pe interes si pe faptul de a-i fi numai lui bine ! Romania e mare si multi domni care pentru cea ce faci tu pentru acest barbat, ar fii in stare sa faca totul pentru tine ! Ai mai multa incredere in tine si nu te rezuma la faptul ca doar el exista ! Iti tin pumniii !!!!

SimonaKiss

Mesajde SimonaKiss » Joi Feb 26, 2015 5:49 pm

Nu inteleg de ce unele femei fac astfel de compromisuri.

Mia_O

Mesajde Mia_O » Lun Mar 02, 2015 1:34 am

Ai primit multe raspunsuri la intrebarea ta si toata lumea ti-a spus mai direct sau mai pe ocolite realitatea. Din pacate asa este. Nu-ti voi repeta ceea ce au spus ceilalti. Doar iti voi spune sa sapi un pic mai adnca in personalitatea ta, si sa dezgropi monstrii pe care ii ascunzi si care nu te lasa sa ai putina incredere in tine, si sa poti sa iesi din mizeria asta. Gandeste-te la cea mai mare temere a ta si infrunt-o. Frica se vindeca doar prin infruntarea ei. Ti-e teama de singuratate? Atunci fii singura.

Anterior