Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Sfaturi pt cadou de Craciun pt iubit/sot

Cine nu a avut macar o data probleme in dragoste? Iti pui intrebari de genul "Ma inseala?", "M-a iubit vreodata cu adevarat", "Sa-l parasesc pentru ca.."? Daca te regasesti in descriere te asteptam sa-ti spui oful. Pe fericitele cu relatii de basm le asteptam cu sfaturi utile.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Andreea.Nicoleta89

Re: Sfaturi pt cadou de Craciun pt iubit/sot

Mesajde Andreea.Nicoleta89 » Lun Noi 30, 2015 1:03 am

Eu iti recomand sa iti faci atat tie cat si lui un cadou!
Eu de ziua sotului meu i-am oferit un masaj erotic de cuplu la www.HotAngels.ro
Acestia au cele mai frumoase fete, si a fost o experinta pentru noi .
Ne-a venit ideea dintr-o prostioara deoarece credeam ca a intervenit monotonia in relatia noastra. A fost cea mai inspirata idee pe care am avut-o .
Am cautat un site care sa fie ok si sa nu avem parte de surprize. Asa am dat de fetele de la HotAngles. Mi s-au parut cei mai seriosi de pe piata si asa a si fost.
Am ajuns si am fost foarte politicos intampinati de o doamna foarte serioasa. Aceasta ne-a prezentat serviciile si ne-a chemat fetele sa ne alegem fiecare cate o fata. Procedura este ca tu sa alegi o fata, apoi partenerul tau o fata.
Am mers apoi in camera cu fetele, care s-au dus sa faca dus in timp ce noi ne-am facut dusul impreuna. A urmat apoi un super masaj de reaxare, de care chiar aveam nevoie, apoi ceea ce a urmat a fost culmea extazului pentru sotul meu. Este placut sa ii poti oferi sotului tau o fantezie mult visata si sa faci si tu partea din ea. Fetele au fost super ok, nu m-au facut sa ma simt ciudat deloc! Eu am fost rolul principal in aceasta fantezie. Chiar am apreciat. Fetele au fost super simtite.
Orice barbat viseaza la asa ceva, cu acest cadou il vei soca!
Va fi unic si inedit si va aprecia mult! Sincera sa fiu eu am avut emotii, deoarece credeam ca va uita de mine cu ochii la acele fete frumoase. Nici sa nu te gandesti la asa ceva! Sotul tau se va reindragosti de tine cu siguranta. Locul iti va da un aer de erotism extraordinar.
Chiar se merita si nu vei regreta cadoul facut!
Craciun fericit si distractie placuta!

Anterior