Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

AMANTA vs. SOTIE

Cine nu a avut macar o data probleme in dragoste? Iti pui intrebari de genul "Ma inseala?", "M-a iubit vreodata cu adevarat", "Sa-l parasesc pentru ca.."? Daca te regasesti in descriere te asteptam sa-ti spui oful. Pe fericitele cu relatii de basm le asteptam cu sfaturi utile.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

hana2

Mesajde hana2 » Mar Mar 23, 2010 10:28 pm

Parerea mea e ca daca te iubeste nu merge cu alta...si apoi de ce vrea sa va despartiti daca te iubeste? :roll:
Inainte sa va casatoriti nu stiai ce metehne are? Nu stiu cum poti sa mai ai trai linistit cu un om care ti-a spus ca nu se poate abtine sa mearga si cu altele... :roll:
Cati ani ani? Aveti copii?
Incerc sa inteleg de ce preferi sa stai langa el? E adevarat ca dragostea e oarba...dar sa te injosesti in numele dragostei.... EU NU AS ACCEPTA !

vanillacream

Mesajde vanillacream » Mar Mar 23, 2010 10:32 pm

gindestete bine de ce lui ii convine sa fie cu tine?daca tot..te inseala si iti spune te iubesc.....calcat,spalat,mincat, :?: :?: :?: :?: :?:

vanillacream

Mesajde vanillacream » Mar Mar 23, 2010 10:33 pm

ea seama, te duce de nas!!!barbatzi ne vad naive 8) 8) 8) 8) 8) 8)

antonella1700

Mesajde antonella1700 » Mar Mar 23, 2010 10:33 pm

Am 23 de ani si din fericire nu avem copii, dar il iubesc si cateodata ma gandesc daca asta a fost alegerea buna pe care am facut'o ...sa ma impac cu el...am zis sa'i mai acord inca o sansa si daca am sa aflu si a doua oara, ar fi mai bine sa'mi vad de drumul meu, dar ce rost avea sa'mi spuna ca ma iubeste daca vroia sa ne dspartim.
El mi'a zis sa ne despartim ca stia ca nu pot trai eu linistita asa.

antonella1700

Mesajde antonella1700 » Mar Mar 23, 2010 10:35 pm

la el nu e vorba de spalat, calcat...fiindca a stat foarte mult singur si a umblat cu mai multe femei, dar nu locuia cu ele...prefera sa isi faca singur treburile casei decat sa aiba o femeie langa el pe care n'o iubeste

vanillacream

Mesajde vanillacream » Mar Mar 23, 2010 10:45 pm

pai...sincer nu aud asta prima data 'te iubesc dar trebuie sa ne despartim'...parerea mea ca el..doreste sa para pufos.......chiar daca a inkalcat strimb...si incearca...sa amageasca frumos...el nu are taria de caracter sa iti spuna...(ca nu ma e asa ca la inceput,atractie,nu ma e,dragoste nu e....) ai scris ca ai 23...esti asa tinara.....viata merge mai departe :D :D :D :D :D noi cuceriri..succes :!: :!: :!: :!:

hana2

Mesajde hana2 » Mar Mar 23, 2010 10:50 pm

Esti tanara ! nu te plafona langa un nenorocit....la urma urmei de ce sa accepti asa ceva? el ar fi acceptat daca era invers?

antonella1700

Mesajde antonella1700 » Mar Mar 23, 2010 11:41 pm

multumesc mult pt sfaturi

antonella1700

Mesajde antonella1700 » Mie Mar 24, 2010 12:30 am

dar eu i'am propus, dupa vreo 2 saptamani de cand am aflat ca vb cu una, sa vin in romania, ca locuim in italia, sa fac un curs de asistente medicale, pt ca inca aici nu mi'am gasit de munca, care dureaza 3 ani si ne'am fi vazut doar de paste, vara si iarna....dar el a zis ca nu prea ar fi de acord sa fie departe de mine atata timp...deci daca vroia sa ma lase si sa stea cu alta sau sa umble mereu cu altele mi'ar fi spus sa ma duc in romania si dupa ceva timp....ca ne despartim si...gata...totul s'a terminat....eu cred ca ma iubeste dar ca orice barbat vrea sa aiba aventuri, numai ca spre ghinionul lui eu am aflat si i'am spus ca daca mai aflu o data, am plecat...

vanillacream

Mesajde vanillacream » Mie Mar 24, 2010 12:53 am

noi doar ne dam cu parearea....iar decizia e dupa tine... :D :D :D :D :D tu stii mai bine situatia :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: e viata ta!!! e viitorul tau!!!

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mie Mar 24, 2010 8:22 am

Dupa prima oara, vine cu certitudine a doua oara si...a n-a oara...prima oara e mai greu, apoi , daca mai esti si iertat, totul e atat de sigur...

alex_andra13

Mesajde alex_andra13 » Mie Mar 24, 2010 1:57 pm

Din toata inima iti zic ca nu merita sa ierti. Obisnuinta e mai rea ca orice.....dar cu putina sustinere din partea celor dragi vei trece peste. Sunt si barbati buni....unul la o mie dar sunt. Cred ca esti o femeie puternica si sunt sigura ca vei alege sa suferi acuma decat sa traiesi o viata in minciuna......

vanillacream

Mesajde vanillacream » Mie Mar 24, 2010 5:31 pm

aha!!!!

elena_ciubota

Mesajde elena_ciubota » Joi Mar 25, 2010 9:04 pm

sotia va invinge :) in final

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Joi Mar 25, 2010 10:23 pm

Poate in telenovele...

AnteriorUrmătorul